Quantcast

Ženska košarka

milenkos

Primećen član
Poruka
814
Није лепа вест,али похвале за даме за приказано на ЕП :super:
П.С Ове задње две,најважније утакмице мислим да је могло-морало боље

Bronzana medalja nije osvojena. Ženska košarkaška reprezentacija Srbije poražena je u utakmici za treće mesto na Evropskom prvenstvu u Francuskoj od Turske...
EP (za treće mesto): Srbija - Turska 71:92

Muad'Dib

Poznat
Poruka
9.604
Vidi se da nemamo kvalitet, mi smo do polufinala dogurali na tu fanatičnu odbranu i iznenadili protivnice ali kad je došlo polufinale nije više moglo tako. Detaljno su nas skenirali i iskoristili nedostatke. Španija i Francuska su prekvalitetne, večeras smo imali hendikep neigranja Dabovićke, lošije šutirali i kriminalno skakali.

Da su se sve kockice poklopile mogli bi smo do bronze, ali je ovo i više od realnog dometa. bitno je da je čekirana viza za svetsko, idemo da se igramo!

Lomnica_city

Domaćin
Poruka
3.971
Maljkoviceva kaze da su ona i 6 reprezentativki iz Partizana "ostale na ulici", sta sad ovo znaci, jel Vucicu malo sto je skoro ugasio muski KK, i VK, bas zapucao na sve klubove koji su trenutno, ili bar nekih 2-3 godina unazad, dominantni???
Ovo nije radio ni DOS koji je filovao zvezdu ali bar nije gasio Partizan, nekima je cak par puta i pomogao nekim drzavnim sponzorom, aj sto ovi nisu nastavili tako, nego dupliraju ulaganja u sada privatne zvezde KK, VK... a otimaju i ono malo Partizanu?

Keeper

Elita
Poruka
24.343
Nije baš sve ovde usmereno protiv Partizana, jednostavno, besparica je. I Zvezda je imala vrlo dominantan ŽKK pa se i to ugasilo još pre. Eno njihovi odbojkaši nemaju para da igraju Ligu Šampiona.
Bitno je da se može obezbediti rekordan budžet za FMP, ostalo i nije bitno, koga briga za te sportiste, među kojima su košarkašice, koji nešto vredno rade.

Dragon~Reborn

Iskusan
Poruka
5.780
Maljkoviceva kaze da su ona i 6 reprezentativki iz Partizana "ostale na ulici", sta sad ovo znaci, jel Vucicu malo sto je skoro ugasio muski KK, i VK, bas zapucao na sve klubove koji su trenutno, ili bar nekih 2-3 godina unazad, dominantni???
Ovo nije radio ni DOS koji je filovao zvezdu ali bar nije gasio Partizan, nekima je cak par puta i pomogao nekim drzavnim sponzorom, aj sto ovi nisu nastavili tako, nego dupliraju ulaganja u sada privatne zvezde KK, VK... a otimaju i ono malo Partizanu?
То значи да ствари долазе на своје место, зна се ко је европски првак у женској кошарци.

Muad'Dib

Poznat
Poruka
9.604
Nemoj tako navijački na sve da gledaš, koliko sam shvatio upravo je država pomogla Partizanu da ovaj tim sastavi - to se i iz njenog intervjua može shvatiti.

Ulaganja u Partizan su se uvek isplatila, pa evo i ovaj put smo napravili čudo u odnosu na kvalitet. Ali država je u rasulu i pred finansijskim kolapsom i ako na nečemu treba štedeti to je profesionalni sport. E sad što se to kod nas radi neplanski i ovakve situacije iskrsnu bez ikakve najave, to je još jedan trejdmark Srbije, tako je i muški KK došao u problem. Obećavaju, najavljuju a na kraju ispale.

Neću o istovremenom finansiranju privatnih klubova, to je tek sramota.

Dr.Jekyll

Elita
Poruka
16.628
Tebi nekontrolisani bes stvarno ume da pomrači um !

Lomnica_city

Domaćin
Poruka
3.971
То значи да ствари долазе на своје место, зна се ко је европски првак у женској кошарци.
Interesantno da ISTU pesmu pevate i u muskoj i u zenskoj konkurenciji, stvarno dilaze na svoje mesto, OK za zensku kosarku, jeste uspesniji sa duplo vise trofeja, ali u muskoj kosarci MI smo ti koji smo gigant za vas i vasih 7 trofeja (mi imamo jedno 6 puta vise), kako to?

Tebi nekontrolisani bes stvarno ume da pomrači um !
Jel te pitao neko da me psihoanaliziras? Vidim sta se radi, imam oci, za KK FMP je povecan budzet jer je vec u ovih mesec dana potroseno milionce a za plate ce trebati koliko za ceo budzet lane, isto vazi i za BVK veterinare, svi na okupu i jos 2-3 reprezentativca CG, a gasi se podrska SVIM selekcijama Partizana koji imaju drzavne sponzore!!

Poruka
15.508
Koliki je domet ove reprezentacije? Voleo bih da doskoce kao muskarci
ali mislim da je to nemoguce? I zbog selekcije a i zbog onoga sto
se deva u timu i oko njega? Tim u kome svaka misli da je zvezda i dize
se iznad ostalih.Jedna jer je u ljubavi sa glavnim dasom,sestra joj umisljena
da je najbolja zenska u Evropi a ponasa se kao starleta,jedna jer je u
ljubavnoj vezi sa trsavom,druga je mrzi jer ju je isterala iz kreveta trsave!
Sledecoj niko nije ravan jer igra u WNBA samo zaboravlja da kaze da je
epizodista sa malim vremenom.
Vrhovni zenski mag polupismena vanredno zavrsila srednju skolu!
U pripremnom periodu pobedise neku koledz ekipu iz Amerike sa 50
razlike.Euforija,veselje,obecanja su ih krasila a niko nije reko da je ta
ekipa izgubila glavne igrace,zavrsile devojke skolu i otisle a nove
srednjoskolke tek usle...u nedelju cemo da vidimo koliko je ta euforija bila
opravdana kada stanu ispred prave selekcije Amerike?

- - - - - - - - - -

Jel ima neka TV prenose?
RTS prenosi na drugom od 18,15 cini mi se sa Angolom
a sutra od 20,00 sa Amerikom.

Poruka
15.508
Angola uništena, 102:42. Vrlo dobro deluje naša igra, da sad vidimo kako će sa najjačima :)
Strah me da sutra ne bude isti rezultat samo sto cemo mi biti na 42 kosa.
Nas tim deluje veoma slabo ima jednog ipo centra a sve Amerikanke su
izuzetno visoke.Imaj na umu da je Angola igrala na nivou sindikalne
kosarke,kako rece Sarenac polovina tih devojaka je u radnom odnosu
a kosarkom se bave iz zabave.Na zalost nase sanse i protiv Kine su
izuzetno male jer imaju odlican tim.Verovatno kao treci u grupi sansu
mozemo samo da trazimo ako budemo imali srece da u ukrstanju
dobijemo neki slabiji tim.

Heidfeld fan

Poznat
Poruka
8.650
Strah me da sutra ne bude isti rezultat samo sto cemo mi biti na 42 kosa.
Nas tim deluje veoma slabo ima jednog ipo centra a sve Amerikanke su
izuzetno visoke.Imaj na umu da je Angola igrala na nivou sindikalne
kosarke,kako rece Sarenac polovina tih devojaka je u radnom odnosu
a kosarkom se bave iz zabave.Na zalost nase sanse i protiv Kine su
izuzetno male jer imaju odlican tim.Verovatno kao treci u grupi sansu
mozemo samo da trazimo ako budemo imali srece da u ukrstanju
dobijemo neki slabiji tim.
Mi smo među 16 najboljih na svetu i to smo izborili videli ste kako to jedino znam! :rtfm:

Poruka
15.508