Quantcast

ZENINO MESTO

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blackaquarius

Aktivan član
Poruka
1.082
Sto se vi svi osecate prozvanim sto nece da mu zena radi. Mozda covek ima novca, i zaradjuje dovoljno da ne mora zena da mu radi. I ja ne bih dao zeni da radi, da imam para i da dobro zaradjujem. Nek ide u soping, nek seta plazom, nek ide sa prijateljicama na kafu ...... Svako ima svoje misljenje i njegovo je pravo na koji nacin ce i kako da organizuje svoj zivot. Ajde pi.ke da vidim dal smete medjusobno da se popljujete, nego napali svi na coveka tek tako, a to je ono sto najvise mrzim. Svi ste kao nesto fini, folirate se ovo, ono. U pravu je Anakin potpuno, za neke stvari.

Blackaquarius

Aktivan član
Poruka
1.082
Ma nervira me kad se svi udruze na jednoga, i drve li drve neku svoju pricu, ne razmisljajuci o nekim stvarima. Moj prijatelj ovde u ovoj nasoj lepoj zemlji zaradjuje dovoljno i za sebe i za zenu. Moze da ide gde god pozeli koliko para ima, pa ipak mu zena ne radi nigde. I onda zasto se nadju neki likovi koji koji se.u ovo ili ono, kad verujem da bi isto tako postupili. Mislim ne bih ogranicavao devojku. Ako joj je draze da radi, nek radi brate mili, njen izbor !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.