Quantcast

Žene žrtve nasilja i ja sam žrtva nasilja

Tonci Provala

Veoma poznat
Poruka
12.267
To moras da pitas one babe koje zene potegnu kad bi da se izvuku iz svih obaveza oko porodice
A ja ne bih ostao pored nesposobnih koje izbegavaju takvu odgovornost
aha, ti zapravo brkas pojmove i kontekste
te babe nisu imale puno opcija za ekonomsku nezavisnost pa su ostajale
nisu imale ni neke narocite opcije kad je kontracepcija u pitanju pa su radjale
silovanje u braku isto nije bilo validna stvar pa ih niko nije ni pitao
kad se sve sabere ostajale su ili su postajale udovice...kako koja
s vedrije strane gledano, danas je veca sansa da se baba od tebe razvede nego da te otruje <3
eto, izgleda emancipcija i nije tako losha ;)

M4j4

Domaćin
Poruka
3.353
Super je usrecile se bas a ja bas podrzavam da me niko ne vampirise i stavlja ruku u dzep,ne mogu da se otarasim krpelja,mnogo im se dopadne sto kuvam,i onda lepo povremeno neka padne za kres ,uzivas u zivotu covece
Šta to kuvaš kad tako obara s'nogu I to bukvalno 😂
E, a zašto se muskarac hvali kad ima sex, a zene kraju?
Po mom misljenju nije normalno ni jedno ni drugo 😳
Dobro, zene još i da razumem, tako su vaspitane/naučene da "smanjuju broj" pa je svaki uvek drugi 😂
Nije smešno yebote koja ograničena sredina je ovaj Balkan
Ali nisu mi jasni ni muškarci koji se hvale da su kresali. Zašto?

M4j4

Domaćin
Poruka
3.353
Pa zato sto nema jednakosti priznacete
Nisam te razumela
Pitala sam zašto moraš da se i hvališ "imao sam orgazam" pa šta to koga boli k.u.r.a.c?
Sa druge strane žene donekle razumem, jer koliko ja znam "kurvetina" je žena koja je glupo vjerovala muškarcima koji su je samo koristili, pa "smanjuje cifru" kad je neko pita valjda kad ukapira da su je zayebali?
Ali zašto bi "normalna" žena morala da "smanjuje cifru" ako je niko nije zayebao, nego se seksala sa kim je htela?
Jel možda imaš odgovor?

georgejune

Starosedelac
Poruka
154.639
Nisam te razumela
Pitala sam zašto moraš da se i hvališ "imao sam orgazam" pa šta to koga boli k.u.r.a.c?
Sa druge strane žene donekle razumem, jer koliko ja znam "kurvetina" je žena koja je glupo vjerovala muškarcima koji su je samo koristili, pa "smanjuje cifru" kad je neko pita valjda kad ukapira da su je zayebali?
Ali zašto bi "normalna" žena morala da "smanjuje cifru" ako je niko nije zayebao, nego se seksala sa kim je htela?
Jel možda imaš odgovor?
Pohvalim se jer pricam s ortacima o tome kapiras koji ti je,ako se pohvalim na forumu to je onima koji me gotive mnogo da natrljam nos

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.