Žene vole mesoždere a ne vegetarijance

prolaznik011

Ističe se
Banovan
Poruka
2.536
Oni se možda nadaju da će ih vegetarijanstvo učiniti privlačnijim ženama, ali nežniji pol muškarce koji ne jedu meso doživljava kao slabiće, rezultati su najnovijeg istraživanja.


Vegetarijanci nisu privlačni ženama, pokazuje istraživanje koje otkriva da žene smatraju kako nije muževno kada muškarci ne jedu meso. Ova otkrića neće se svideti pripadnicima jačega pola koji su se odrekli mesa zbog zdravlja, očuvanja sredine ili dobrobiti životinja.

Istraživači su sproveli istraživanje tako što su stotinama mladih žena i muškaraca dali da ocenjuju karakterne osobine ljudi.

Ocene su davali na osnovu niza različitih kriterijuma, a pokazalo se da ženski rod nije toliko naklonjen vegetarijancima, posebno muškim.

Većina žena tvrdi je da su muškarci koji ne jedu meso manje muževni i da deluju kao slabići, dok se muškarci koji u svoj obrok uključuju i meso smatraju patriotama, ljudima koji podržavaju upotrebu nuklearne energije i konzervativnih su shvatanja.

“Izgleda da muškarci i meso idu ruku pod ruku. U prošlosti ono je bilo retka privilegija plemstva i izuzetno moćnih ljudi, dok su svi oni koji su se nalazili niže na hijerarhijskoj lestvici bili prinuđeni da se hrane krompirom i drugim povrćem”, tvrde istraživači.

Muškarce koji ne jedu meso žene definitivno doživljavaju kao pricipijelne, ali ne i kao muževne, a samim time i privlačne', smatra dr Stiven Hejn s britanskog univerziteta Columbia.

Ranija istraživanja pokazala su da se vegetarijanci doživljavaju kao pacifisti kao i ljudi koji se brinu o zdravlju i telesnoj težini.

To su sve dobre karakteristike, ali najnovija otkrića koja ih prikazuju manje muževnim najverovatnije im se neće svideti.

Mesozderke vole mesozdere shto je i za ochekivati.Evo zashto George vegetarijanac ne moze da nadze zenu svog zivota a ni ona njega.Ne mogu da se prepoznaju.
 
ako će nekoj ženi jedan od bitnijih kriterijuma pri odabiru partnera da bude vrsta hrane koju on jede, onda jebbemti takvu ženu...
a050.gif
 
...volem muskarce koji...nebitno sta jedu, operu zubice i ostalo. :mrgreen: Sve moze samo da se ne ljubim i ne opstim sa odstajalim ostatcima hrane, znoja&sli.
Stvar izbora kako ce se neko hraniti. Postujem.
Ja ne jedem meso toplokrvnih zivujki, ali sam voljna da spremim co`eku snicle, gulas&sl., ono 1-2 godisnje, ali onako domacinski :lol: Inace suptilno namecem svoj stil...i niko se nije bunio do sad... :lol:
 
...volem muskarce koji...nebitno sta jedu, operu zubice i ostalo. :mrgreen: Sve moze samo da se ne ljubim i ne opstim sa odstajalim ostatcima hrane, znoja&sli.
Stvar izbora kako ce se neko hraniti. Postujem.
Ja ne jedem meso toplokrvnih zivujki, ali sam voljna da spremim co`eku snicle, gulas&sl., ono 1-2 godisnje, ali onako domacinski :lol: Inace suptilno namecem svoj stil...i niko se nije bunio do sad... :lol:

Kod mene ne bi prosla sa tim namecanjem (pogotovo jer uglavnom kod nas ja sam taj koji kuva). Nisam krava da pasem travu. Daj meso ´vamo bre. :evil:

:mrgreen:
 
meni je potpuno sve jedno kako ce on da se hrani, nije mi to nikakav faktor privlacnosti. jedino bi me frustrirala situacija da je on mnogo fin, pa jede recimo iskljucivo dve tri od gomile svetskih kuhinja,i ne zeli da proba nove stvari nego jede ko neka baba....e ja bih se mnogo smorila,jer volim da probam hranu,i ne volim te "netrpeljive" prema probanju drugacijih stvari....meni je to jedna od malo stvari u zivotu u kojima zaista uzivam,i da imam neku babu kod sebe koja jede pet jela ukupno,veg ili no, ne znam kako bi to islo. srecom,imam svastojeda koji voli sve da jede ko i ja :mrgreen: jedino znam da se u nasoj kuci suljpa spremati nece, al kako ni gospodin ne voli,sve u redu.
 
...volem muskarce koji...nebitno sta jedu, operu zubice i ostalo. :mrgreen: Sve moze samo da se ne ljubim i ne opstim sa odstajalim ostatcima hrane, znoja&sli.
Stvar izbora kako ce se neko hraniti. Postujem.
Ja ne jedem meso toplokrvnih zivujki, ali sam voljna da spremim co`eku snicle, gulas&sl., ono 1-2 godisnje, ali onako domacinski :lol: Inace suptilno namecem svoj stil...i niko se nije bunio do sad... :lol:

To bas najljepse, krnes joj strastveno zvaku, a iza umnjaka se stidljivo pomalja ostatak nekadasnjeg pileceg bataka, dok ispod pazuha vonja onaj drugi ili treci sloj znoja nakon sto je okopala bascu.. Njam, njam... :mrgreen:

Prosao sam semi-vegetarijansku fazu (od 22. do 26. godine, skoro svakodnevne joga vjezbe, mnogo vode, istezanja, trcanja i spavanja bez jastuka) i mnogo bolje sam se osjecao nego kao mesozder (nikada nisam imao problema sa probavom) jer kad jedes meso, nekakvi zivotinjski porivi su jaci, pogotovo kad glodjes koscinu dok ona malena biljcica koja se blago i elegantno uvija pred silovitim vjetrom ti moze dati nenormalnu snagu i izdrzljivost...
Tvoj cojek more bit' prezadovoljan, svaki intelegentan i toplokrvan muskarac cijeni kulinarske akrobacije kod svoje zemske.
 
Poslednja izmena:
Da te nisu kljukali pasuljom, nego tamo nekim sr*njem, ne bi od tebe bilo danas to sto jesi. ;)

A sta zabari znaju sta je pasulj. :cool:
e...ali sstvar je u tome sto sam ja osim pasulja jela sve ostalo,meso,voce,povrce,skoro sve...bas sam bila...jesno dete :lol: ...jedino te mahunarke nikad nisam mogla da pojedem ko covek, ne znam da li se tokom mog detinjstva vise napatila moja mama sa tom suljpom ili ja....znam da sam znala sate da provedem nad tanjirom ladnog pasulja dok se ne bi mama smilovala konacno da me raspusti sa radnog mesta :neutral:

a i nisu zabari,katalonci su...njima je to meksicka hrana :lol:, bas slabo konzumiraju suljpu...al zato socivo kao jedu. za razliku od mene,opet.
 
Kod mene ne bi prosla sa tim namecanjem (pogotovo jer uglavnom kod nas ja sam taj koji kuva). Nisam krava da pasem travu. Daj meso ´vamo bre. :evil:

:mrgreen:

Rece ja da se suptilno namecem... :lol: Hipoteticki, ako bi ti kuvao za oboje, ja se ne bih ni najmanje bunila, tj. "nametala"-daj meni povrce (prilog koji ces i sam jesti), supu, salatu, sebi samo jos dodaj meso, i svi srecni! Zajedno navalimo na dezert i ku`s bolje... :mrgreen:

To bas najljepse, krnes joj strastveno zvaku, a iza umnjaka se stidljivo pomalja ostatak nekadasnjeg pileceg bataka, dok ispod pazuha vonja onaj drugi ili treci sloj znoja nakon sto je okopala bascu.. Njam, njam... :mrgreen:

Prosao sam semi-vegetarijansku fazu (od 22. do 26. godine, skoro svakodnevne joga vjezbe, mnogo vode, istezanja, trcanja i spavanja bez jastuka) i mnogo bolje sam se osjecao nego kao mesozder (nikada nisam imao problema sa probavom) jer kad jedes meso, nekakvi zivotinjski porivi su jaci, pogotovo kad glodjes koscinu dok ona malena biljcica koja se blago i elegantno uvija pred silovitim vjetrom ti moze dati nenormalnu snagu i izdrzljivost...
Tvoj cojek more bit' prezadovoljan, svaki intelegentan i toplokrvan muskarac cijeni kulinarske akrobacije kod svoje zemske.

E, to je iskustveno potkrijepljeno pisanje, `stujem :ok: Fala, fala...raz`memo se. :) (cak i u onom dijelu znoja, i ostataka hrane, s naglasom na "odstajale" :mrgreen: )
 

Back
Top