Quantcast

Žene vole mesoždere a ne vegetarijance

Only Beer

Buduća legenda
Poruka
29.774
pa studije pokazuju i da se coveku razvio mozak do onoga sto je danas bas zbog unosenja mesa u ishranu. a obzirom da nemamo ni jasno definisane odlike ni biljojeda ni mesojeda, vec od svega po malo, bice da je tajna u umerenoj ishrani svega a ne zdranju mesista ili brstenju brokolija do besvesti.

Tacno tako. Ali osnova ne moze nikako biti trava koju pases. A i ja volim malo da zezam, a eto npr. danas sam jeo corbicu sa krompirima i gljivama, i uz to salatu sa sve maslinovim uljem. Znaci, zdravo do jaja. Juce pravio spanac (al naravno uz pilece pohovane snicle). Ma sve se jede, nema tu previse biranja kod mene.
Ali kad bih bas morao da se odlucim za jedno od ta dva (meso ili voce/povrce), definitivno bi to bilo meso. ;)

Only Beer

Buduća legenda
Poruka
29.774
Riba konza. :ok:

Evo ti jedna od mene (cisto da se pohvalim malo). :cool:

Schacherteich 038.JPG

fight NWO

Domaćin
Banovan
Poruka
3.942
pa studije pokazuju i da se coveku razvio mozak do onoga sto je danas bas zbog unosenja mesa u ishranu. a obzirom da nemamo ni jasno definisane odlike ni biljojeda ni mesojeda, vec od svega po malo, bice da je tajna u umerenoj ishrani svega a ne zdranju mesista ili brstenju brokolija do besvesti.

Pusti me sa tim studijama i korporacijskim naucnicima. Jesti meso dokazano steti, i duhu i telu, a toga nema u medijima jer bi mesna industrija prsla.
Kako li je Tesla bio onako vanserijski pametan a nije jeo meso? Ili Einstein?

Only Beer

Buduća legenda
Poruka
29.774
Pusti me sa tim studijama i korporacijskim naucnicima. Jesti meso dokazano steti, i duhu i telu, a toga nema u medijima jer bi mesna industrija prsla.
Kako li je Tesla bio onako vanserijski pametan a nije jeo meso? Ili Einstein?

Hahaha...nemoj da lupas ´leba ti. Znaci ko jede meso, moze samo biti glup, dok genijalac postajes iskljucivo ako pases travu? Kakva glupost, Boze sacuvaj. :eek: :dash:

fight NWO

Domaćin
Banovan
Poruka
3.942
e u samom startu imas greske u koracima pri zakljucivanju,a to je osnova osnove :) tako da dalje ne bih tupila sa tobom na tu temu.

los zakljucak o mom zakljucivanju. Iz teksta se da zakljuciti: da ljudi nisu jeli meso ne bi im se razvio mozak do onoga sto je danas, i to smatram notornom gluposcu, a ne da su gluplji oni sto jedu meso, sto zakljuci ovaj iznad.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.