Žene, udajte se..

..jer,
Udajte se i napokon ćete se dobro naspavati?
Ako vam ne ide škola, samo se udate tj usrećite.. :mrgreen:

Udajte se i onda nećete ništa raditi! :D
Udajte se i muž će vam kupiti dobro auto..

Udajte se dobro i tako će početi vaš srećan kraj
Udajte se, rodite dijete i.. srećno se razvedite..

Kako da ne, sve to i jeste i nije tako lako, to je sve relativno.. može da bude tako ali.. pored svega ovoga, ova "priiča" ima šaljivu notu tj stranu? ..a možda i nije, mslm šaljiva, otkud znam?

Kako god, uzećemo onu šaljivu, možda bezbolnu, na neki način osvetničku koja i jeste moto ove teme..

Žene udajte se, jer.. ne dozvolite da i jedan muškarac ostane nekažnjen. :mrgreen:
E sad neku tu kaznu jedva čekaju a neki bog,me i istinski dožive.. a ako ćemo biti iskreni do kraja neki tu kaznu sanjaju čitav život. :roll:

Ipak, mnogi su sreću našli tek kad su ostali sami, jer.. u redu je razvesti se, prekinuti, krenuti od "nule", reći ne i ne..
Zašto biti tamo gdje nissi srećna ili srećni, cijenjena, poštovana? ..a to je najveća kazna prema samoj(m) sebi.. zar ne?
evo me trčim
 
Za one koje su se udavale i nije udaja, greota da zauzimaju mesto nekoj koja bi znala da cuva brak.
Za one koje se nisu udavale ne postoji nista da ih spreci da se udaju, ako neko hoce da ih zeni....
Izuzetci potvrdjuju pravilo...
 
E a meni je baš kul da hvatam bidermajer, ne zato što bih da se udam, lol, nego ako uhvatim, imaću pet minuta slave i biti u centru pažnje, baš onako važna figura u tom momentu 💃🏻
Prosto je zanimljivo i ništa više 😁
 
Ти као и ја. И на оно мало свадби што сам била, када се баца бидермајер, склоним се у неки запећак да ме случајно не погоди :lol:
ti i Manastirka mozete ladno da igrate u onom fimu Odbegla mlada sa Ricardom Girom i Dzulijom Roberts :lol:
 
Hbt kad sracunam do sad sam se tri puta vec mogla razvesti 🤔 i sa trojicom vec decu imati.....to bi nekako bilo bas...hm... topcina!
Tri alimentacije da cesam doope!
Sunce ti poljubim hvala ti sto si mi ovom temom oci otvorio, koji zivotni propust sam napravila, sudbo kleta!
 
Hbt kad sracunam do sad sam se tri puta vec mogla razvesti 🤔 i sa trojicom vec decu imati.....to bi nekako bilo bas...hm... topcina!
Tri alimentacije da cesam doope!
Sunce ti poljubim hvala ti sto si mi ovom temom oci otvorio, koji zivotni propust sam napravila, sudbo kleta!
Могле смо бити удовице, исплативије је. И некако те више уважавају.
 
  • Haha
Reactions: Red
Zašto biti tamo gdje nissi srećna ili srećni, cijenjena, poštovana? ..a to je najveća kazna prema samoj(m) sebi.. zar ne?
Šta ćemo mi koje smo srećne, cenjene i poštovane u rodu?
Meni moj ćale oduvek kaže: ''Dovuci, bre, nekog na miraz! Ni mi bez tebe, ni ti bez nas... nađi nekog nesrećnika, golju ali da je onako-vredan i da lepo izgleda.'' :zcepanje:
 
Pa, ne... imala sam neke simpatije koji su bili orah iz ruke da im ne uzmeš. Ja lepo odem i ispričam ćaletu ko mi se sviđa, a on: ''Kuku, pa ćero, ne vidiš li da je Kvazimodo?''
Ali to su bile prolazne simpatije, kao ono kad deca žele neku igračku i vremenom im postane bezveze... i igračka dođe, ali dete je u fazonu:''Mene za ovo sad baš briga!''
 

Back
Top