Zene,stvarno ste veoma dosadne!!!!!

J

JESIKA

Gost
Pa,zar je moguce da su sve zene stvarno iste!Da se razumemo i ja sam zena , imam 22god , nisam ni narocito pametna ,ni lepa ali nikad nisam imala problema ni sa muskarcima , ni celulitom ,ni strijama i td.Uvek imam decka i bar trojicu pored ,studiram , radim , i vezbam ,i da , imam svoje prijatelje , zabavu , ali mi se bre ne vrti zivot oko jednog muskarca !Dosta bre kukanja , ulazite u sebe , karijeru , izgled i dobro se zabavite a muskaraca ce biti!!!
 
JESIKA:
Ako nisi zadovoljna sobom ucini nesto da to popravis,i nikad ne kukaj!Samo napred!
Ma nije ni to tako jednostavno kad kažeš da ne kukam. Meni lično ne ide od ruke da se "promenim" a provaljujem ja da je to zato što sam lenja! :cry:
Kontam lakše će mi biti ako kukam i zapomažem...možda se nešto promeni samo od sebe! :lol:
KAKO SAM BISTRA! :wink: :wink: 8)
 
Jesika ti si stvarno cool riba...
Obrati paznju:
Posto vidim da tebi sex ne znaci mnogo u smislu imas decka koji te najverovatnije voli a ti njega?
Kako bi se osecala da imas decka koga mnogo volis al stvarno volis,a on ima bar jos tri devojke pored tebe u koje je zaljubljen ili jos bolje ima tebe za sex a ima jos jednu devojku koju obozava prosto i ne moze da zamisli da pokloni svoje emocije tebi,pa mu ti dodjes ko neka njegova vreca na kojoj prazni svoje rezervoare.
Da li si nekada u ovom smeru razmisljala?
S obzirom da devojkama neverstvo s muske strane nepada toliko tesko koliko emotvna prevara a ti se ocito uklapas u taj profil sta mislis kada bi se nasla sa ove strane maca kojim tako gromoglasno mases optuzujuci druge zbog njihovih slabosti...
 
Zak:
Jesika ti si stvarno cool riba...
Obrati paznju:
Posto vidim da tebi sex ne znaci mnogo u smislu imas decka koji te najverovatnije voli a ti njega?
Kako bi se osecala da imas decka koga mnogo volis al stvarno volis,a on ima bar jos tri devojke pored tebe u koje je zaljubljen ili jos bolje ima tebe za sex a ima jos jednu devojku koju obozava prosto i ne moze da zamisli da pokloni svoje emocije tebi,pa mu ti dodjes ko neka njegova vreca na kojoj prazni svoje rezervoare.
Da li si nekada u ovom smeru razmisljala?
S obzirom da devojkama neverstvo s muske strane nepada toliko tesko koliko emotvna prevara a ti se ocito uklapas u taj profil sta mislis kada bi se nasla sa ove strane maca kojim tako gromoglasno mases optuzujuci druge zbog njihovih slabosti...



OK..ocigledno nisi shvatio poruku sto je Jesika htela da kaze.. a i kako ces kad si musko :?
salim se malo..
u svakom slucaju slazem se za njom...
devojke treba da gledaju prvo da budu samostalne i da vise vremena misle o sebi a ne o nekome drugom.
jer ako si siguran sam u sebe bices stabilniji i neces cekati novi dan sa strepnjom dal ce te tvoj "dragi" prevariti.. ovo ne kazem samo za devojke vredi i za muskarce. uostalom sto bi bili sa nekim ako nismo sigurni dal nas voli, vara, laze..
ljubav se i sastoji u poverenju (ne slepom) umerenom i razumnom, zar ne?
zato drage dame i gospodo povedite vise racuna o sebi i drugi ljudi ces vas gledati drugacije :P :D
 
JESIKA:
Pa,zar je moguce da su sve zene stvarno iste!Da se razumemo i ja sam zena , imam 22god , nisam ni narocito pametna ,ni lepa ali nikad nisam imala problema ni sa muskarcima , ni celulitom ,ni strijama i td.Uvek imam decka i bar trojicu pored ,studiram , radim , i vezbam ,i da , imam svoje prijatelje , zabavu , ali mi se bre ne vrti zivot oko jednog muskarca !Dosta bre kukanja , ulazite u sebe , karijeru , izgled i dobro se zabavite a muskaraca ce biti!!!
Lepo rece koka-koja si ti zena sa 22 god., imas ti jos sestro da se "naradis" da bi bila zena. To sto uvek imas vise frajera ne cini te zenom, veruj mi. Zenom te cini bas jedan muskarac. A odakle ti ideja da sve zene kukaju. To nije istina. Ako si ti euforicno resila da budes pozitivna, to je super ali ne moras da budes tako gruba prema sopstvenom rodu. Osim toga, problemi sa muskarcima nemaju nikakve veze sa izgledom. Mada...volela bih da ti zadrzis taj stav. JOs nesto. Ne volim zene koje su zadovoljne svojim izgledom tj. veoma sujetne, a nisu se bas propisno pogledale.
 
nanuska:
Lepo rece koka-koja si ti zena sa 22 god., imas ti jos sestro da se "naradis" da bi bila zena. To sto uvek imas vise frajera ne cini te zenom, veruj mi. Zenom te cini bas jedan muskarac. A odakle ti ideja da sve zene kukaju. To nije istina. Ako si ti euforicno resila da budes pozitivna, to je super ali ne moras da budes tako gruba prema sopstvenom rodu. Osim toga, problemi sa muskarcima nemaju nikakve veze sa izgledom. Mada...volela bih da ti zadrzis taj stav. JOs nesto. Ne volim zene koje su zadovoljne svojim izgledom tj. veoma sujetne, a nisu se bas propisno pogledale.

Znao sam da nije dovoljno sto smo ljudi - moramo da se delimo na vanilice i krofnice....
 
JESIKA:
Pa,zar je moguce da su sve zene stvarno iste!Da se razumemo i ja sam zena , imam 22god , nisam ni narocito pametna ,ni lepa ali nikad nisam imala problema ni sa muskarcima , ni celulitom ,ni strijama i td.Uvek imam decka i bar trojicu pored ,studiram , radim , i vezbam ,i da , imam svoje prijatelje , zabavu , ali mi se bre ne vrti zivot oko jednog muskarca !Dosta bre kukanja , ulazite u sebe , karijeru , izgled i dobro se zabavite a muskaraca ce biti!!!

:? Strasno, tuzno i pateticno... I jos se time hvaliti sto je neko NESPOSOBAN da oseca i da vidi dalje od svog vlastitog egoizma...Hvala, ali ne hvala!!!
 
Ne, devojka je neverovatno u pravu!
Dovoljno je videti njen stav, zakljuciti iz tih nekoliko recenica da je savrseno zadovoljna i shvatiti kolko od filozofiranja, analiziranja i kukanja 'leba nema.
Svaka joj cast... jedino sa cime se ne bih slozio je ono oko prometa, mislim sve je to ok dok si mlad i zeljan svega i svacega menjati i partnere, imati vise od jednog istovremeno, kress sheme i sl. omladinske umotvorine, ali treba naci i nekog ko ce biti mnogo vise od prijatelja, najboljeg ortaka i partnera!
Ali ja cenim devojka je pametna, ako dosad nije tako razmisljala, poce ce sigurno.
:wink:
Poz. za JESIKU, gde god bila i ko god bila.
 
Ja jos nisam srela osobu koja je apsolutno zadovoljna svim aspektima svog zivota, a ima potrebu da isto objavljuje na internetu.
Obicno takvi ljudi nemaju potrebu da svoju srecu nabijaju nekome na nos.
Meni je Jesikin post veoma patetican, pogotovo sto je za osobu od 22 god sasvim normalno da uziva u mladosti, zategnutoj guzi i gomili tipova oko sebe. Kad stekne neko iskustvo, mada je krajnje vreme da pocne da ga stice videce da su i trenutci u kojima nam je tesko (iz bilo kog razloga) sastavni deo zivota, i da iz njih naucimo mnogo o sebi.

P.S. Naravno, ne smatram da treba pola zivota da provedemo nesretni (za slucaj da neko ne shvati sta htedoh kas'ti).
 
JESIKA:
Pa,zar je moguce da su sve zene stvarno iste!Da se razumemo i ja sam zena , imam 22god , nisam ni narocito pametna ,ni lepa ali nikad nisam imala problema ni sa muskarcima , ni celulitom ,ni strijama i td.Uvek imam decka i bar trojicu pored ,studiram , radim , i vezbam ,i da , imam svoje prijatelje , zabavu , ali mi se bre ne vrti zivot oko jednog muskarca !Dosta bre kukanja , ulazite u sebe , karijeru , izgled i dobro se zabavite a muskaraca ce biti!!!

Ma svaka cast ti mora da si cura ipo :wink: ko je kao ti a :?: :twisted:
 
Tommy_V:
nanuska:
Lepo rece koka-koja si ti zena sa 22 god., imas ti jos sestro da se "naradis" da bi bila zena. To sto uvek imas vise frajera ne cini te zenom, veruj mi. Zenom te cini bas jedan muskarac. A odakle ti ideja da sve zene kukaju. To nije istina. Ako si ti euforicno resila da budes pozitivna, to je super ali ne moras da budes tako gruba prema sopstvenom rodu. Osim toga, problemi sa muskarcima nemaju nikakve veze sa izgledom. Mada...volela bih da ti zadrzis taj stav. JOs nesto. Ne volim zene koje su zadovoljne svojim izgledom tj. veoma sujetne, a nisu se bas propisno pogledale.

Znao sam da nije dovoljno sto smo ljudi - moramo da se delimo na vanilice i krofnice....

Pa ako baš mora ja bih da upišem glas za krofnice
 

Back
Top