sinnke
Buduća legenda
- Poruka
- 34.577
Da vas decko u vezi vara ili da vam je veran, ali vas zato jebbe u mozak?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Da vas decko u vezi vara ili da vam je veran, ali vas zato jebbe u mozak?

ne moze da me jebbe u mozak, nemam ga![]()
oba spadaju u gore i ne dam ni jedno ni drugo....a more je puno riba, nemam nameru da se drzim jedne ko pijan plota......![]()
uda li se ti...?

pa da, ovaj j,ebe mene i to na pravo mesto.....ako promeni lokaciju, pa lose mu s pise![]()
pa da, ovaj j,ebe mene i to na pravo mesto.....ako promeni lokaciju, pa lose mu s pise![]()
Kako mislis promeni lokaciju, iz guze u picu?
Da vas decko u vezi vara ili da vam je veran, ali vas zato jebbe u mozak?
Znaci ti kad te krene jebbat u mozak, samo podmetnes picu i sredis situaciju?

ma jok.
taj sto probao da me jebbe u mozak izlomio ******![]()
Da vas decko u vezi vara ili da vam je veran, ali vas zato jebbe u mozak?

najgore kad ne moze dugo![]()

a)on moze dugo jednom a ti svrsis 6x..koja je poenta?
b)on moze dugo jednom ti ne mozes nijednom..poenta?
c)on moze dugo jer si mu 5a-6a po redu..biraj?![]()



Da vas decko u vezi vara ili da vam je veran, ali vas zato jebbe u mozak?
najgore kad ne moze dugo![]()
pa ako ne moze dugo prvi put, mozda moze drugi, ako ne drugi onda skoro sto posto da moze treci put...

Takoe..a nije mi jasno kako ribama ne padne na pamet da ako moze prvi put dugo da mozda i nije nesto lepa![]()



pa ako ne moze dugo prvi put, mozda moze drugi, ako ne drugi onda skoro sto posto da moze treci put...
