Žene recite mi koju ves masinu da kupim

Распитај се код искуснијег (старијег) сервисера ,,за белу технику'' у твом граду (околини) и он нека ти препоручи. Уједно, знаћеш коме да се обратиш за помоћ ако затреба.
Иначе, и сервисери тврде да ,,Горење'', нису више какве су раније биле. У шали кажу: ,,Машине за једнократну употрбу''!
 
Распитај се код искуснијег (старијег) сервисера ,,за белу технику'' у твом граду (околини) и он нека ти препоручи. Уједно, знаћеш коме да се обратиш за помоћ ако затреба.
Иначе, и сервисери тврде да ,,Горење'', нису више какве су раније биле. У шали кажу: ,,Машине за једнократну употрбу''!
Gorenje nije za nista ,frizideri su dobri jos uvek ,a masinu za ves sam imao ,ali posle garancije krecu problemi.
 
Meni je Gorenje malo duže trajala nego garancija, 5,5 godina.
Onda sam kupila polovnu Simens koju je doneo čovek iz Austrije i prezadovoljna sam sa njom.
Taj majstor od kojeg sam kupila kaže da nije isto kupiti za naše tržište ili za austrijsko, nemačko i slično.
Isti tip mašine, ali kvalitet nije isti.
 
To nije do 25 hiljada ?
Pa dobro "malo"vise al koliko para toliko i muzike. Jbg, nisam video da je do 25,000din, iskreno to mi je malo. Za te pare bolje da kupi neku polovnu Miele koja ce nadziveti svaku tu od 25,000din pa i kada je 5god stara

A cena padanje u nesvest …
Preporuka za Turke Beko
Jbg, u satartu platis puno al inverter motor i sama garancija na njega znaci puno, motor je najskuplji deo, ako on crkne mozes da se pozdravis sa masinom
 
Jbg, u satartu platis puno al inverster motor i sama garancija na njega znaci puno, motor je najskuplji deo, ako on crkne mozes da se pozdravis sa masinom
Amortizeri su najcesce problem kod jeftinijih masina .

Meni je Gorenje malo duže trajala nego garancija, 5,5 godina.
Onda sam kupila polovnu Simens koju je doneo čovek iz Austrije i prezadovoljna sam sa njom.
Taj majstor od kojeg sam kupila kaže da nije isto kupiti za naše tržište ili za austrijsko, nemačko i slično.
Isti tip mašine, ali kvalitet nije isti.
Ovo je deseta klasa sto prodaju kod nas ,istekne garancija i dovidjenja.
 
Preporuka je Elektrolux-ova sa punjenjem odozgo

remote.jpg.jpg
 
dizvines al taj krs znam dvoje koji imaju i rekli mi da su se teze zaebali
a kupili bas taku zbog lenjosti da se kao ne saginju :lol:

uostalom da mi ne dajemo savete
posle kad mu ode bubanj a de je motor zavaren za njega :lol:
tako kod vecine novih pa budemo grbavi

jedino de nes da se zaebas, za to glavu stavljam na panj
kupis miele industrijsku masinu
to ima da ti traje i unucima
 

Back
Top