Žene recite mi koju ves masinu da kupim

Poruka
3.346
hajte recite mi sta radite u vezi kamenca,jer on je smrt za svaku masinu i za cevi. jel ima jos da se kupi onaj Kalgon prasak? jedan servier mi je rekao sipate sirce u bubanj i pustite da vrti pola sata. drugi kazu moze da se doda i soda bikarbona. mi ovde imamo dosta kamenca u vodi
Poruka je automatski spojena:

Muke frilencerske. :sad2:

jako mi je dobro. dobar mi je zivot a dobro mi i ide. :D

Manastirka

Elita
Poruka
22.051
hajte recite mi sta radite u vezi kamenca,jer on je smrt za svaku masinu i za cevi. jel ima jos da se kupi onaj Kalgon prasak? jedan servier mi je rekao sipate sirce u bubanj i pustite da vrti pola sata. drugi kazu moze da se doda i soda bikarbona. mi ovde imamo dosta kamenca u vodi

jako mi je dobro. dobar mi je zivot a dobro mi i ide. :D
Kupi Calgon i bolje ti je da koristiš tečni prašak za pranje.

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
32.741
Jel zna neko kako se zove ona opcija da ves ne izlazi izguzvan,takozvana pegla? Kako da nadjem na engleskom i kako se zove ta opcija ako uopste ima naziv
Opcija se zove susenje vesa, lepo je al nema za 25000, a malo i glupo jer je bolje kada je posebna za susenje vesa, a jos bolje, ako kao nina susis slozeni ves pa se ne poguzva 80% vesa.

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
32.741
Moja keva ima Gorenje veš mašinu.Nečujna je i dobro je služi.
P.S.Nemoj kupovati njihove (Gorenje) Engleske tostere.Ni'š ne valjaju!
Naravno ovo nije tacno, posto su gorenje masine u klasi sa svim svapskim, talijanskim i austrijskim, samo malo bolje....ali posto je sve to iso i radi isto i vek im je isti uzmes beko ili vox koji je trenutno jeftiniji i za 10 godina poklonis nekome....

BojaMagije

Buduća legenda
Poruka
29.453
jel sam ja toliko.neosetljiva na.neke stvari ili sta je. ja nemam pojma ni o mekoci vesa, ni o zhuzvanisti, ni o cemu.

stavim ves u masinu, pustim program. boje ne razdvajam pogotovo za.sitne stvari. masina opere, ja izvadim ves stavim na susilicu onu na rasklapanje i ne brinem vise o vesu. ako mi je ziminfrka da nesro osusim stavim to na radijator. kad se osusi spakujem.

ja inace volim.miris sveze opranog i osusenog vesa.
prasak koristim vec godinama i godinama duel. onaj praskasti. masina mi ne smrdi, nije ciscena.od kamenca od kad je kupljena. pre nesto vise.od 6 godina.
nista tecni prasak ili neka cuda. ko moja baba perem ves
ona je jos i razdvajala po bojama.

Ona Marge

Poznat
Poruka
8.880
Pre desetak dana kupila candy, kao višlji je bubanj, ne moraš mnogo da se saginješ kada ubacuješ veš.
Kad je krenula da se trese, sve popadalo sa nje.
Dobro je iznivelisana i ne trese se u donjem delu i ne skače, ali brate...od sada nema šminke po mašini, dezodoransa...
Zvala servis, kažu, takva je, možete je vratiti ako vam se ne sviđa.

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
46.876
Pre desetak dana kupila candy, kao višlji je bubanj, ne moraš mnogo da se saginješ kada ubacuješ veš.
Kad je krenula da se trese, sve popadalo sa nje.
Dobro je iznivelisana i ne trese se u donjem delu i ne skače, ali brate...od sada nema šminke po mašini, dezodoransa...
Zvala servis, kažu, takva je, možete je vratiti ako vam se ne sviđa.
И ја је имам, ону уску. Мени је супер. Држим свеће на њој и две металне кутије са ђинђувама. Не тресе се.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.