Žene recite mi koju ves masinu da kupim

ТТТТ

Aktivan član
Poruka
1.781
Испаде Звезда.

Била је боља и у прошлој и у овој утакмици.

Зашто је испала?

Носи рекламу "Гаспром", а то ових дана није пожељно на Западу.

И шта ћемо сад? (Није Констракта, него ја)

Ништа, идемо опет:"Србија, Русија - не треба нам Унија!"

"Србија, Русија - не треба нам Унија!" "Србија, Русија - не треба нам Унија!"...

Е, сада када сам се изјадао могу даље.

Веш машина, каква инспиративна тема.

1. Биљана

БИЉАНА.jpg

Биљана много воли платно да бели.

2. Давно нисам исписао неки виц, сада је прави тренутак и тема за то.

Негде у Србији.

Мила изведе овце на једно брдо, Миле на друго.

После неког времена Миле:"Оооооооооооо... Мила!"

Мила:"Оооооооо... Миле!"

Миле:"Могу ли да оперем веш у твојој машини?"

Мила:"Можеш!"

Отрчи Миле Мили на друго брдо и кресну се.

Сутра дан све исто. Мила изведе овце на једно брдо, Миле на друго.

После неког времена Миле:"Оооооооооооо... Мила!"

Мила:"Оооооооо... Миле!"

Миле:"Могу ли да оперем веш у твојој машини?"

Мила:"Ако ћеш да переш оно мало веша пери га на руке!"

limunada

Elita
Moderator
Poruka
23.879
Jel zna neko kako se zove ona opcija da ves ne izlazi izguzvan,takozvana pegla? Kako da nadjem na engleskom i kako se zove ta opcija ako uopste ima naziv
To ti je broj obrtaja,mislim.Kod mene masina ima dò 1400.Onda ves bude suv,ali izguzvan.Ako hoces da smanjis guzvanje,smanjis taj broj obrtaja...ali ves ti je vise mokar.
Ne znam,mozda neke modernije masine imaju neku drugu opciju.

spavach

Aktivan član
Poruka
1.760
Poruka
3.346
Ma pusti tu energetsku ekonomicnost A+++.Kvalitet je bitan ,da se ne kvari svakih mesec dana pa na popravke se daje veliki novac pa izadje kao da si kupio jednu skupu i kvalitetnu i nema da te boli glava da se stalno maltretiras.

195.000 dinara. pa ono,zaradu za ceo mesec bih morao da dam za hebenu masinu za vesh. te industrijske masine su dobre za privatnike koji otvaraju radnje za pranje vesha. ako se uopste taj biznis isplati.

Markoni11

Poznat
Poruka
7.451
Slazem se da je dobra Ves-Masina dosta skupa i da treba dosta novca odvojiti i necega se odreci u tom trenutku da bi se kupila.
Ali ako se gleda sa druge strane,jednom puknes velike pare za dobru masinu i ne razmisljas dugo godina.A upotrebljavas je svaki dan ili svaki drugi dan i miran si na dugo vreme.

Za mene nije bacanje para ako platim nesto skupo i vredno koje upotrebljavam svaki dan.Bacanje para po meni je ako nesto kupim da bi upotrebio jednom u godini ili mozda ko zna kad.

Manastirka

Elita
Poruka
22.051
Slazem se da je dobra Ves-Masina dosta skupa i da treba dosta novca odvojiti i necega se odreci u tom trenutku da bi se kupila.
Ali ako se gleda sa druge strane,jednom puknes velike pare za dobru masinu i ne razmisljas dugo godina.A upotrebljavas je svaki dan ili svaki drugi dan i miran si na dugo vreme.

Za mene nije bacanje para ako platim nesto skupo i vredno koje upotrebljavam svaki dan.Bacanje para po meni je ako nesto kupim da bi upotrebio jednom u godini ili mozda ko zna kad.
Mani se od ove "kante",...za te pare 'odo ja na Kubu! 😁

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
43.709
Кад ми треба нешто од технике, куцам у гугл "како одабрати_________ (овде ти напишеш "веш машину")" и добијем детаљна образложења, онда исчитам и одлучим.
BEKO

ne onaj BEKO što su tvoji skakavci uništili nego BEKO - Made in Turkey

Turci imaju kvalitet.
Što bacati pare na bofl iz EU?
Nek peru svoje gaće sa bofl mašinama a ne da ovde dižu pritisak i kupcima i prodavcima što ne radi kako treba...

TURCI VRAĆAJTE SE!
UBI NAS EU & США

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
21.688
resio sam malo da predjem budzet i narucio ovu. energetski razred A+++ i 1200 obrtaja.

https://gigatron.rs/masine-za-pranje-vesa/gorenje-masina-za-pranje-vesa-whp72es-462890
Ja imam ovakvu, ili jako slicnu, mada sam je platio nesto vise. Ima dobar sistem omeksavanja vesa parom, posle centrifuge ostatak vode na grejacu isparava, i ves bude mekan i jako malo izguzvan. Nije bucna, prosta za koriscenje do maksimuma.
Kad je probas javi kako si zadovoljan.

Владан

Buduća legenda
Poruka
32.384

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.