Жене поновно владају !

Да ли сматрате да жене трабју да имају више руководечи места у општинама

  • да, био би бољи резултат

  • НЕ,жена је само за кућу


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Након број штрајкова и протеста у једној од некада најсиромашнијом општином завладале су жене и промениле ситуацију.

У 200 општина у Србији ,на њиховом челу је само девет жена а у Куршумлији 90 одсто свих друштвених служби је у рукамам жена .

Да није шефа оделења за привреду сва општина би била у рукама жена.

Ништа не би било необично да жене нису дошле на снагу након бројних штрајкова.

Оно што мушки руководиоци нису урадили за читав век ,жене су урадиле за неколико месеци .Кренувши од дома здравља који је најбољи у том региону.

Да ли мислите да је време да власт дође у руке жене?

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=05&dd=14&nav_id=512166
И чему уопште таква врста родне дискриминације у Србији:think:

17172881644dceba3a9fd38894396109_368x276.jpg
 
Poslednja izmena:
Искрено мислим да је време да једна жена буде председник Србији .Првенствено жене су лојалне више патриотски настројене и умеју да воле што је нашим политичарима мањка.

пс
И не долазе на власт да би покрале што више народа него да би помогле народу.
 
Искрено мислим да је време да једна жена буде председник Србији .Првенствено жене су лојалне више патриотски настројене и умеју да воле што је нашим политичарима мањка.

пс
И не долазе на власт да би покрале што више народа него да би помогле народу.

Pogotovu komunistkinje, one imaju prednost za osvajanje vlasti
 
Ucesce zena u vlasti treba da je proporcionalno njihovom procentu u ukupnom stanovnistvu.

Apsolutno ne. Ucesce zena u vlasti treba da bude onoliko koliko im je angazovanje u politici, dakle minimalno. Ne mozemo na silu gurati zene u oblasti koje ih ili ne interesuju ili za njih nemaju sklonosti. Kako se niko u proslosti nije setio da broj poginulih zena u borbenim dejstvima mora biti proporcinalan njihovom procentu u ukupnoj populaciji. Tu se zene ne trpaju.
Diskriminacija prema zenama ne postoji. Zenama nije uskracena apsolutno nikakva mogucnost koju muskarci imaju. Sa druge strane postoji diskriminacija prema muskarcima. Zene idu ranije u penziju, imaju porodiljsko i trudnicko, nemaju vojnu obavezu, i imaju reproduktivna prava koja muskarci nemaju. Muskarci su ti koji treba da se osveste i bore se za svoju jednakost.
 
Apsolutno ne. Ucesce zena u vlasti treba da bude onoliko koliko im je angazovanje u politici, dakle minimalno. Ne mozemo na silu gurati zene u oblasti koje ih ili ne interesuju ili za njih nemaju sklonosti. Kako se niko u proslosti nije setio da broj poginulih zena u borbenim dejstvima mora biti proporcinalan njihovom procentu u ukupnoj populaciji. Tu se zene ne trpaju.
Diskriminacija prema zenama ne postoji. Zenama nije uskracena apsolutno nikakva mogucnost koju muskarci imaju. Sa druge strane postoji diskriminacija prema muskarcima. Zene idu ranije u penziju, imaju porodiljsko i trudnicko, nemaju vojnu obavezu, i imaju reproduktivna prava koja muskarci nemaju. Muskarci su ti koji treba da se osveste i bore se za svoju jednakost.

Можда је време за промене
 
Можда је време за промене

jeste.vreme je da muškarci koj isu svet doveli do ivice propasti,daju šansu nežnijem humanijem polu da pokuša pa da vidimo posle rezultate...to je normalno...

Samo vas treba metlom eliminisati iz policije vojske...mislim na nošenje uniformi i posprdanju sa srpskom policijom ivojskom...ni na što to ne liči...to je kao kada muškarac bude frizer za pudlice...pederluk zar ne?
tako i ovo ne ide to...
 
Ne, mislimo da je vreme da se zene vrate svojim tradicionalnim ulogama jer je feministicki eksperiment doziveo potpuni fijasko. Nazalost najgore tek dolazi.

Стани мало ,жена има и те како велику улогу а поготово би била успешна у политици или месту председника.

Тиме не би оштетила своју породицу ако су жене могле да ратују ,могу и да владају
 
Zašto u anketi nema ponuđeno samo: NE?

Da ponovim po milioniti put!

Ne vidim zašto bi ***** bila merilo političke veštine!

Diskriminišući zakon koji su nam nametnuli ovi sa zapada je obično đubre!

Dakle muškarac može da ostane bez posla samo zato što ima penis!

Ja ne verujem kako neke žene nije sramota da se prijave u takmičenju znanja - Super Genije koji je napravio posebno takmičenje za osobe lepšeg pola! Pa jel to znači da su žene gluplje od muškaraca pa ne mogu da se izbore za svoje mesto u regularnom takmičenju?

Politikom treba da se bavi onaj ko to želi i ko se u to razume... Ženama to niko ne sme zabraniti.

Ustvari je zakon koji kaže da u skupštini mora da ima 30 ili 50% žena(nisam siguran koliko) rodna diskriminacija!
 
Poslednja izmena:
jeste.vreme je da muškarci koj isu svet doveli do ivice propasti,daju šansu nežnijem humanijem polu da pokuša pa da vidimo posle rezultate...to je normalno...

Samo vas treba metlom eliminisati iz policije vojske...mislim na nošenje uniformi i posprdanju sa srpskom policijom ivojskom...ni na što to ne liči...to je kao kada muškarac bude frizer za pudlice...pederluk zar ne?
tako i ovo ne ide to...

Социјализам је дао велику улогу жени у Русији бар ,биле су ратнице,домаћице ,мајке ,супруге и одани саборци.

Жена не губи улогу мајке ако постане председник Србији шта више постаје мајка нације.

Много тога би се променило ,живим за тај дан
 
Социјализам је дао велику улогу жени у Русији бар ,биле су ратнице,домаћице ,мајке ,супруге и одани саборци.

Жена не губи улогу мајке ако постане председник Србији шта више постаје мајка нације.

Много тога би се променило ,живим за тај дан

ok ruskinje...ali vi ovdje...policajke i vojnici?
ajde moli mte...ne kažem da nema primjera u istoriji ali ovo danas je promašaj profesije i smešno je...sprdnja sa policijom...

a za predsednicu...rado!
 
Социјализам је дао велику улогу жени у Русији бар ,биле су ратнице,домаћице ,мајке ,супруге и одани саборци.

Жена не губи улогу мајке ако постане председник Србији шта више постаје мајка нације.

Много тога би се променило ,живим за тај дан

Kad su to zene bile ratnice? Koliko je to bilo zena vojnika? Jedna na milion muskih. Ajde ne laprdaj nego u idi u kuhinju i radi nesto korisno.
 

Back
Top