Quantcast

Žene pitaju, muškarci odgovaraju.....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.510
a kuvanje pranje sudova... vesh...

Što vi toliko volite da mistifikujete te kućne poslove? :D,
pola sata solo života,jedno pročitano "uputstvo za upotrebu" i (priznajem :rumenko:) jedan telefonski razgovor sa majkom su bili sasvim dovoljni da potpuno demistifikujem to čudo tehnike zvano veš mašina sa svim programima,isti scenario sa mašinom za sudove,a kuvanje kad sam jednom probao je postalo hobi kojeg se ne odričem ni u braku.

Dakle ostalo vam je samo još jedno "sredstvo pritiska"...mada je i ono lako dostupno kao nikada ranije :cool:
Drugim rečima drage moje,ne piše vam se dobro...ako su vam to jedini aduti ;)

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
126.095
Što vi toliko volite da mistifikujete te kućne poslove? :D,
pola sata solo života,jedno pročitano "uputstvo za upotrebu" i (priznajem :rumenko:) jedan telefonski razgovor sa majkom su bili sasvim dovoljni da potpuno demistifikujem to čudo tehnike zvano veš mašina sa svim programima,isti scenario sa mašinom za sudove,a kuvanje kad sam jednom probao je postalo hobi kojeg se ne odričem ni u braku.

Dakle ostalo vam je samo još jedno "sredstvo pritiska"...mada je i ono lako dostupno kao nikada ranije :cool:
Drugim rečima drage moje,ne piše vam se dobro...ako su vam to jedini aduti ;)

a sto mislis da si ti ikom potreban, kao zastita mozda, ali ono, cega nema bez toga se moze? mislila sam da vi uglavnom ne umete te kucne poslove pa se zato zenite... mada ni zene nisu vise takvi majstori, neke jesu ali mnoge nisu

Sizif

Buduća legenda
Poruka
38.060
a sto mislis da si ti ikom potreban, kao zastita mozda, ali ono, cega nema bez toga se moze? mislila sam da vi uglavnom ne umete te kucne poslove pa se zato zenite... mada ni zene nisu vise takvi majstori, neke jesu ali mnoge nisu
Prošlo je to vreme kada je muškarcima trebala mama da im sprema hranu i pere gaće, a ženama tata da ih štiti od opasnosti i donosi lovinu...

gost 230618

Veoma poznat
Poruka
10.610
ako vam zena osujeti udvaranje..
vi cete pokusati jos? koliko puta i kako?

Uporan sam kao mazga ako je devojka vredna toga. Dokle god me ne otera u tri piččke materine nisam stajao. Sada mi je dosta. I da me šutne žena jednog dana, ne verujem da bih mogao opet kroz udvaranje prolaziti, niti bi me to vuklo... Samo bih se borio da imam dva posla da mogu nju alimentirati i malog i eventualno još jedno ili dvoje podizati.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.