Quantcast

Žene pitaju, muškarci odgovaraju.....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sizif

Buduća legenda
Poruka
38.060
Како сте се осећали када су вам ницали први бркови? :)
Да ли вас је било срамота или сте били поносни?
Kakva bre sramota... šta je muško bez brkova....

mastuche-feature.jpg

gost 313363

Poznat
Poruka
7.178
Како сте се осећали када су вам ницали први бркови? :)
Да ли вас је било срамота или сте били поносни?

Ма где ме било срамота.. Једва сам чекао то.. Па онда иде ритуал бријања, фора је што сам бријао целу фацу (то као ћале иначе ми не би ни пало на памет нормално) а имао те брчиће.. После сам ставио толико афтер шејва да сам мирисао на бар три километра.. хахаха... Клиначки ј б г..

Pitane : Po cemu devojka/zena moze najcesce da primeti kod muskarca/momka da se on " ohladio" od nje??? Tacnije koji su to znakovi i promene u ponasanju koje on iznosi na videlo....:lol:

Па види се то... Види се кад неко неће да проводи време са неким, или га проводи преко... А опет некад то могу да буду проблеми са стране па неко није расположен, не мора нужно да значи "е, готово је".. Не треба трчати унапред са закључком на неку тему.

Уосталом знаш и сама које ти знакове и промене у понашању показујеш, е то би било то. :)

vestac'

Obećava
Poruka
78
Па види се то... Види се кад неко неће да проводи време са неким, или га проводи преко... А опет некад то могу да буду проблеми са стране па неко није расположен, не мора нужно да значи "е, готово је".. Не треба трчати унапред са закључком на неку тему.

Уосталом знаш и сама које ти знакове и промене у понашању показујеш, е то би било то. :)[/QUOTE]

gore u jednom poduzem kom sam rekla da on provodi sa njom ceo vikend...i neispusta je iz ruku vice da je voli i da ne moze bez nje a opet radnim danima vice da je kao zauzet i umoran da bi dosao i retko joj se javi u toku dana.... a na neke ozbiljnije teme nece da odg..... pa sam dobila odg da je to sve kres varijana.... inace nisam ja u pitanju nego drugarica ja sam freee..... :-))))) ALI HVALA ZA POSTIC......

georgejune

Starosedelac
Poruka
169.535
imam drugaricu koja se htela udati za lika koji je dolazio kod nje povremeno a i isli su kod njega na gajbu na ngbu..to je trajalo 2 i nesto godine dok je on sve vreme u braku ima zenu i dete na drugoj adresi..ali je cesto na putovanjima i ko zna gde jos koju ima..moj ti je savet..da joj kazes..da ne ulazi u tudj mozak i da se ne zaglupljuje njegovim izjavama..makar i iskrene bile..ona ne dobija ono sta zeli

vestac'

Obećava
Poruka
78
imam drugaricu koja se htela udati za lika koji je dolazio kod nje povremeno a i isli su kod njega na gajbu na ngbu..to je trajalo 2 i nesto godine dok je on sve vreme u braku ima zenu i dete na drugoj adresi..ali je cesto na putovanjima i ko zna gde jos koju ima..moj ti je savet..da joj kazes..da ne ulazi u tudj mozak i da se ne zaglupljuje njegovim izjavama..makar i iskrene bile..ona ne dobija ono sta zeli

ajojj.....dobro...on zenu nema posto je petak sub ned kod njega..... njegovi je jako vole nije ozenjen....celo njegovo drustvo je bas gotivi....dalje su jedno od drugog on radi svaki dan do 4 zato kao ne moze radnim danom da je vidja..... ali vikendom se svakim vidjaju izlaze,vodi je svuda na vecere i na letovanja leti..... ali opet znam da njoj nisu bitne pare nego ga bas voli pa mi je malo cudno i nelogicno da tako momak cini stvari za obicnu kres varijantu....svaki datum obelezi, svaki praznik su zajedno..... porukice kojih je doduse malo u toku dana su nezne i sa volim te andjele na kraju..... u mojoj glavi kao slusaoca stvorena je konfuzija sta je tek u njenoj xaxaxxaxaxaxaaxxa........

vestac'

Obećava
Poruka
78
nije mi jasno koliko treba neko da se ''zabavlja'' pa da kaze sebi i partneru hej pa zar ne bi trebali da napredujemo malo..da probamo ziveti zajedno..a ne posle 10 god ni kuceta ni maceta treba 5 god da se povrate posle raskida

to je tacno tu se u potpunosti slazem..... ali kad sam joj to rekla ona je rekla da su mladi sto jesu on je 89 a ona 91... a i kod njegove porodice to ide malo drugacije mora svadba prvo da bude.....a da idu u postanare nema potrebe jer je lik jedinac i ima 200kvadrata kuce malo je vbezveze.....

georgejune

Starosedelac
Poruka
169.535
haha jao ludilo..pozadina tog kesha je vrlo bitna..zene zavole bas takve koji su shatro sposobni..ne kazem da on nije samo to je pola posla i odrzavanja na daljinu..imo sam par takvih pokusaja vikend kombinacija ali je ocigledno da tu nema leba..samo cepas dok traje:lol:nek malo ispipa teren ono kao ja bih da zivimo zajedno..ocu tvoje dete..da vidi kako ce ragovati:lol:

vestac'

Obećava
Poruka
78
haha jao ludilo..pozadina tog kesha je vrlo bitna..zene zavole bas takve koji su shatro sposobni..ne kazem da on nije samo to je pola posla i odrzavanja na daljinu..imo sam par takvih pokusaja vikend kombinacija ali je ocigledno da tu nema leba..samo cepas dok traje:lol:nek malo ispipa teren ono kao ja bih da zivimo zajedno..ocu tvoje dete..da vidi kako ce ragovati:lol:

mislim da nije kes bitan jer na pocetku veze kad ga je i zavolela ona je bila ta koja je imala kesa jer on nije radio a kad je ona imala imao je i on....a ovo za zivot i bebu predamnom joj je jednom prilikom rekao da je jako voli i da je zena njegovog zivota i da oce da je ozeni jednog dana.... samo da za to dodje vreme....jer da se nelazemo jako su mladi pa mi je to delovalo tada ok....

radyu5

Veoma poznat
Poruka
10.996
hmm.. za prvi komentar.... taj momak sex ne izbegava, vidjaju se samo vikendom jer kao radnim danima je previse umoran i nema vremena jer radi, nece da odgovara na njena pitanja uvek sve nesto kratko i otresito...po svemu sudeci izgleda da nema leba iako se ona nada da ima.....

drugi kom...uvek je pita gde ce skim ce cak i ljubomorise pomalo, a za izgled kaze da je voli takvu kakva je.....

ee sad po ovome izgleda da se tu nesto neuklapa zanima me sta..... TVRDI DA JE VOLI da mu je sve na svetu iskazuje ljubomoru kad su zajedno ne ispusta je iz ruku...ali opet kada pokusa nesto sa njim da razgovara on uglavnom nece o tome ili joj da kratke i drcne odgovore,radnim danima se neizcima nimalo da je vidi vadi se na posao i javi joj se otprilike u dve kratke sms poruke..... U CEMU JE TU STVAR.... pitam sa vase muske tacke gledista :-) jer mi je drugarica u problemu...... :-((

Verovatno je neiskusan ili ne ume da iskaže emocije na pravi način, znači flegmatičan je. Možda bi trebalo njih dvoje da se malo bolje upoznaju.

gost 313363

Poznat
Poruka
7.178
gore u jednom poduzem kom sam rekla da on provodi sa njom ceo vikend...i neispusta je iz ruku vice da je voli i da ne moze bez nje a opet radnim danima vice da je kao zauzet i umoran da bi dosao i retko joj se javi u toku dana.... a na neke ozbiljnije teme nece da odg..... pa sam dobila odg da je to sve kres varijana.... inace nisam ja u pitanju nego drugarica ja sam freee..... :-))))) ALI HVALA ZA POSTIC......

Завлачи је, радним данима има чиме да се забави а за викенд му она дође као релакс од свега.. Дрипачки али шта сад..

Нисам ни рекао да си ти у питању, већ кажем само да она узме и размисли шта би њој значило то да се она тако понаша.. Коју би она поруку слала тиме и биће јој све јасно. :)

gost 313363

Poznat
Poruka
7.178
И сад сам видео да јој прича то за дете, брак, ово и оно... Могуће је да заиста то и мисли, али да жели још мало слободе и живота пре тога... Тј жели да прође све што мисли да треба па да се скраси, али се плаши да га та не би чекала слободна док то не уради, па се определио за дрипачку варијанту, као заједно су толико да не раскину, а ради по свом..

vestac'

Obećava
Poruka
78
И сад сам видео да јој прича то за дете, брак, ово и оно... Могуће је да заиста то и мисли, али да жели још мало слободе и живота пре тога... Тј жели да прође све што мисли да треба па да се скраси, али се плаши да га та не би чекала слободна док то не уради, па се определио за дрипачку варијанту, као заједно су толико да не раскину, а ради по свом..

Завлачи је, радним данима има чиме да се забави а за викенд му она дође као релакс од свега.. Дрипачки али шта сад..

Нисам ни рекао да си ти у питању, већ кажем само да она узме и размисли шта би њој значило то да се она тако понаша.. Коју би она поруку слала тиме и биће јој све јасно. :)

..... cekaj ja koliko znam radnim danima radi do 4 dok jede okupa se vec je sest onda legne da odmori i gleda tv i zaspi bar ona tako kaze jer radi fizicki posao ceo dan...e sad vikend je uglavnom negde luta izlazi nikad nije kuci sa drustvom je tj drugovima pije zeza se A ONA JE SA NJIM.....zar mu onda po nekoj logici ona ne bi trebala biti smetnja ako je zavlaci....
.....a za ovo drugo pa moguce je da cuva nju kao neku siguricu za brak otkud znam...ali opet i to mi je glupo sto bi je cuvao pa devojaka ima milion kad resi da se skrasi lako ce naci neku udavacu.... :-))))))))

eeeeeeeee ko bi vas razumeo komfuzija ste totalna......... xaxaxaxaxxaxaxaxaxa......

vestac'

Obećava
Poruka
78
Verovatno je neiskusan ili ne ume da iskaže emocije na pravi način, znači flegmatičan je. Možda bi trebalo njih dvoje da se malo bolje upoznaju.[/QUOTE]

Moguce je da ne zna da ih iskaze,i je neiskusan slazem se sa tobom skroz..... ali ako se za 3 god nisu upoznali kad ce!!!!! xaxaxaxaxaxaxaxaaxa

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
126.095

p[a sta ako ni ne moze da dobije
to je neshto de ti se cini da ces dobiti nesto najgore i onda cim je malo bolje od tvog najgore tebi super, ni ne razmisljas o necemu dobrom, to ni ne postoji
mada neko obicno dobro bi sutnuo
valjda je skroz neizgradjena ali svi znaju sta je glupost i pristaju zapravo svesno na to i tako se vampirishu

gost 313363

Poznat
Poruka
7.178
..... cekaj ja koliko znam radnim danima radi do 4 dok jede okupa se vec je sest onda legne da odmori i gleda tv i zaspi bar ona tako kaze jer radi fizicki posao ceo dan...e sad vikend je uglavnom negde luta izlazi nikad nije kuci sa drustvom je tj drugovima pije zeza se A ONA JE SA NJIM.....zar mu onda po nekoj logici ona ne bi trebala biti smetnja ako je zavlaci....
.....a za ovo drugo pa moguce je da cuva nju kao neku siguricu za brak otkud znam...ali opet i to mi je glupo sto bi je cuvao pa devojaka ima milion kad resi da se skrasi lako ce naci neku udavacu.... :-))))))))

eeeeeeeee ko bi vas razumeo komfuzija ste totalna......... xaxaxaxaxxaxaxaxaxa......

Девојака има милијарде, али ретко је наћи нешто колико толико нормално..

То и јесте поента, жене су толико сигурне да смо ми тако једноставни, да нас познају, а да сте ви за нас мистерија, то је давно прошло време. :)

То не значи да он њу не жели поред себе, можда сад само жели још нешто.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.