Žene pitaju, muškarci odgovaraju IV

Kakva je osveta u pitanju ako sutne zenu/muza koji vara?



rekao sam kakva, bez razmisljanja i dvoumljenja. kad se reaguje impulsivno reaguje se osvetnicki, iz domena ega

ali ni ti nisi shvatio sta sam rekao, nebitan je konkretan primer kazem nije potrcala da izjavi kako bi se krvi napila muzu sto je ustaljena praxa kod prosecne zenice egomanijaka koja s druge strane recimo ne bi imala problem da bude svalerka. to nije ni racio ni slomljeno srce, to je prosto pozledjen ego
 
rekao sam kakva, bez razmisljanja i dvoumljenja. kad se reaguje impulsivno reaguje se osvetnicki, iz domena ega

ali ni ti nisi shvatio sta sam rekao, nebitan je konkretan primer kazem nije potrcala da izjavi kako bi se krvi napila muzu sto je ustaljena praxa kod prosecne zenice egomanijaka koja s druge strane recimo ne bi imala problem da bude svalerka. to nije ni racio ni slomljeno srce, to je prosto pozledjen ego
Meni je bas to pijenje krvi i posle godinama podsecanje i provociranje lecenje povredjenog ega... Ili kad se razvalce posle toga jos neko vreme sa sve ljubomornim ispadima i proverama,pa ipak svako na svoju stranu ode.
Postenije je odmah preseci,prvenstveno prema sebi pa onda prema partneru/ki.
 
Meni je bas to pijenje krvi i posle godinama podsecanje i provociranje lecenje povredjenog ega... Ili kad se razvalce posle toga jos neko vreme sa sve ljubomornim ispadima i proverama,pa ipak svako na svoju stranu ode.
Postenije je odmah preseci,prvenstveno prema sebi pa onda prema partneru/ki.



i jos jednom, ne pricam o tome sta treba uraditi, pricam o tome sta zene kazu da bi uradile i zasto bi to uradile. izvadi mozak iz tegle s tursijom
 
Meni je bas to pijenje krvi i posle godinama podsecanje i provociranje lecenje povredjenog ega... Ili kad se razvalce posle toga jos neko vreme sa sve ljubomornim ispadima i proverama,pa ipak svako na svoju stranu ode.
Postenije je odmah preseci,prvenstveno prema sebi pa onda prema partneru/ki.
Postenije jeste no zene ne ostaju u braku u tom slucaju zbog ljubavi prema muzu, ega, itd...vec iskljucivo zbog egzistencije i dece.
I to je jako losa odluka. Prodje zivot takooo nesretno.
 
e ne znam...kod vecine nisu tako divne, bajne stvari...barem koje ja znam...to su pasivno agresivni odnosi u kojima se trpi makar psihicko maltretiranje barem sa jedne strane. Praznici su usiljeni i ispod povrsine tragicni...Jer obicno nestane i postovanje i ljubav u vezi.
Takodje vecina dece koja odrasta pored roditelja u losem braku zeli pre da se im se roditelji razvedu nego da zive u toj tenziji svaki dan.
Na stranu sto se gubi mogucnost pronalaska novog partnera sa kojim bi opet mogli imati nesto lepo...
No...ima varijacija i varijacija...kao sto ti rece...i onih galantnih koji na neki nacin lagano prelaze preko prevara.
 
Zašto se ovde spamuje?
Pravilo kuce...
Šta radi mozak u tegli sa turšijom?
To pitaj onoga ko ga drzi,ocito i zna zasto mu je tamo
Volite turšiju?
Da
Ako je volite,šta je najbolje iz nje?(po vama)

Tečnost i ispijanje iste se ne računa...
Ni lovorov list.
Karfiol ako je ljut, ljuta paprika i zeleni paradjz...
Ko jede lovorov list? :eek:
 
Zašto se ovde spamuje?

Оде некад тема тако ако нема питања.

Šta radi mozak u tegli sa turšijom?

Кисели се.

Volite turšiju?

Волим.

Ako je volite,šta je najbolje iz nje?(po vama)

Tečnost i ispijanje iste se ne računa...
Ni lovorov list.

Шаргарепа, карфиол, краставчићи.
 

Back
Top