Žene pitaju, muškarci odgovaraju IV

Ajd evo pitanja :D
Na sta najvise trosite novac?
Da li ste na forumu postavljali svoju sliku?
Ako jeste zasto a ako niste opet zasto?
Ne znam nisam nesto razmisljao o tome a i trosim ga samo na stvari koje su mi bas potrebne, npr ne idem u kafanu na svakih 10 da pa da kazem da sam mnogo para dao na to da bih trebao da smanjim
Nisam
Necu da kacim sliku koju moze da vidi na hiljade ljudi koje ne znam i sto bi neko trebao da zna kako izgledam ako se ne poznajemo privatno?
 
Ajd evo pitanja :D
Na sta najvise trosite novac?
Da li ste na forumu postavljali svoju sliku?
Ako jeste zasto a ako niste opet zasto?
Na sam život: osnovne potrebštine i dažbine.
Postavljao sam.
Pošao sam od sebe. Sopstvene znatiželje - želje da stvorim pravu sliku o nekome koga čitam dugo. Samo sam preslikao sve to, zaključivši da ista znatiželja, želja da vide mene, može da postoji. Ne vidim razlog zašto bih strahovao.
 
i za kraj za veceras
Navedite forumasicu koja vam je najvise gotivna, posebna, kako god ... :D
Ne mislim sada da tu kao nesto ima nego ono svidjaju vam se njeni postovi ili ste dobri frendovi a mozda vam se ta koju ste naveli dopada na neki nacin pa zato ste naveli bas nju...
Bilo koja opcija moze biti u igri za odgovor

Laku noc :cao:
Baš sam se pitao kako će kraj ove teme da izgleda.
Tajac...
 
i za kraj za veceras
Navedite forumasicu koja vam je najvise gotivna, posebna, kako god ... :D
Ne mislim sada da tu kao nesto ima nego ono svidjaju vam se njeni postovi ili ste dobri frendovi a mozda vam se ta koju ste naveli dopada na neki nacin pa zato ste naveli bas nju...
Bilo koja opcija moze biti u igri za odgovor

Laku noc :cao:
Enina ako je jos aktivna
 
Ajd evo pitanja :D
Na sta najvise trosite novac?
Da li ste na forumu postavljali svoju sliku?
Ako jeste zasto a ako niste opet zasto?

Najvise na hranu.
Jesam.
Video sam neke kako izgledaju pa sam smatrao da je fer da i mene vide.

i za kraj za veceras
Navedite forumasicu koja vam je najvise gotivna, posebna, kako god ... :D
Ne mislim sada da tu kao nesto ima nego ono svidjaju vam se njeni postovi ili ste dobri frendovi a mozda vam se ta koju ste naveli dopada na neki nacin pa zato ste naveli bas nju...
Bilo koja opcija moze biti u igri za odgovor

Laku noc :cao:

Ima njih vise, forumasice sa muzike su mi drage i sa njima se redovno druzim ovde.
Na ovoj temi mi je @asd221 draga zbog svojih pitanja koja su mi uvek zanimljiva.
 
Screenshot_2020-08-16-17-31-22-1-1.png

Screenshot_2020-08-16-17-31-12-1.png


Koja je vasa "dijagnoza" (sta toliko volite da se nalazite sa ljubiteljima istog) ?
 
Ja mislim da niko ne dodje sa ciljem da trazi tako nesto ali se nekima eto jednostavno i
trazenje zene na forumu je kao da planiras da se obogatis igranjem lotoa
Niko ovde i ne dodje sa ciljem da trazi nekoga ali se nekima eto jednostavno desi.
Sto bi jedan moj drug rekao, drustvena mreza ili ulica dodje ti isto. Mnogo lazi ima na netu ali toga ima i u reali. Sa druge strane imas i normalne iskrene ljude. Nikada ne znas gde te sta moze strefiti.
 
Ja mislim da niko ne dodje sa ciljem da trazi tako nesto ali se nekima eto jednostavno i

Niko ovde i ne dodje sa ciljem da trazi nekoga ali se nekima eto jednostavno desi.
Sto bi jedan moj drug rekao, drustvena mreza ili ulica dodje ti isto. Mnogo lazi ima na netu ali toga ima i u reali. Sa druge strane imas i normalne iskrene ljude. Nikada ne znas gde te sta moze strefiti.
Ja mislim da to sto je pojedinac nesto smuvao ne znaci nista jer hiljade drugih nisu a verovatno je neko hteo
 

Back
Top