Žene pitaju, muškarci odgovaraju III

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moram da prokomentarisem. Ja ne znam sto su neki muskarci toliko zaludjeni Emom Votson, devojka je teski prosek.

Mozda je to povezivanje sa likom Hermione.
Svi smo gledali taj lik kako odrasta a kada uz lepu devojku, bila ona i prosek, spojis dobro srce i visoku inteligenciju dobijes nesto neodoljivo muskom svetu.

Natali Portman je takodje neodoljiva.

I ova devojka koju si okacila u klipu, u ovoj ulozi joj je tesko odoleti.
Imas odlican ukus za zene.
 
Moram i ja da prokomentarisem ovo što je rekao @snowtrooper u vezi toga kada znaš neku glumicu od kada je bila dete, ima to veze.
I Natali Portman je bila vrhunska glumica i "bomba riba u najavi" u čuvenom filmu "Profesionalac" sa Žan Renoom.

@asd221 u tome je "tajna"
I da dodam da obično te "što su bile ribe sa 13" kasnije postanu prosek. Da je ne znamo od pre, bila bi druga priča :)


Ko sluša Stinga? Pade mi na pamet zbog pesme "Shape of my heart" upravo iz "Profesionalca", reči kidaju.
 
Mozda je to povezivanje sa likom Hermione.
Svi smo gledali taj lik kako odrasta a kada uz lepu devojku, bila ona i prosek, spojis dobro srce i visoku inteligenciju dobijes nesto neodoljivo muskom svetu.

Natali Portman je takodje neodoljiva.

I ova devojka koju si okacila u klipu, u ovoj ulozi joj je tesko odoleti.
Imas odlican ukus za zene.
Hvala. Eto retko da za neku zenu pomislim da je vau ali ova je bas ekstra. Cak mi ni pomenuta Monika nije nesto naspram nje, po mom misljenju ima izgled ali ovako mi nije zanimljiva, muskarci verovatno misle drugacije.
 
Sta najvise volis da spremas ?

Nesto brzo i sa sto manje sastojaka jer delim sporet i kuhinju sa jos 40 kolega.
Tesko je probati nesto novo :(

Da ne vrdam na pitanje, uglavnom krompir pire.

Moram i ja da prokomentarisem ovo što je rekao @snowtrooper u vezi toga kada znaš neku glumicu od kada je bila dete, ima to veze.
I Natali Portman je bila vrhunska glumica i "bomba riba u najavi" u čuvenom filmu "Profesionalac" sa Žan Renoom.

@asd221 u tome je "tajna"
I da dodam da obično te "što su bile ribe sa 13" kasnije postanu prosek. Da je ne znamo od pre, bila bi druga priča :)


Ko sluša Stinga? Pade mi na pamet zbog pesme "Shape of my heart" upravo iz "Profesionalca", reči kidaju.

Natali je glumila i Padme Amidalu u Star Wars filmovima.
Mila Kunis je takodje odrasla pred kamerama, voleo sam da gledam seriju "Vesele 70-e" gde je imala jednu od glavnih uloga. Nekako mimje i sada draga zbog te serije iako nije "VAU".

Hvala. Eto retko da za neku zenu pomislim da je vau ali ova je bas ekstra. Cak mi ni pomenuta Monika nije nesto naspram nje, po mom misljenju ima izgled ali ovako mi nije zanimljiva, muskarci verovatno misle drugacije.

Monika je vec dugo tu, kao i Penelope Kruz.

A sto se ove iz klipa tice, izgledom i ponašanjem prosto oduzima svu paznju.

Moze neko pitanjce?
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
Penelope i njena rođena sestra Monica su neviđeno harizmatične. (Monica je bila jedna od glavnih uloga u "Un paso adelante" ili "Korak napred", Madridska megapopularna serija)
Ja sam prvi put videla Penelope kad je imala 16 godina i pala sam na doope...sexy as hell!

Daaaaa, @snowtrooper to I ja pričam, kad nekoga "znaš" od takoreći detinjstva, odličan primer ti je Mila Kunis (I "Vesele 70-te") :ok:
 
Da li više volite atletsku građu (ramena šira od bokova ili iste širine, npr ja i Michelle Rodriguez haha), "peščani sat" građu (Merilin Monro, Monika Beluči...obline), ili uska ramena, naglašeni bokovi (jbg nmg da se setim primera, ono kao što su slikari slikali žene u renesansi valjda...recimo "na granici sa debela", "bolje da ljulja nego da žulja")?
 
Da li više volite atletsku građu (ramena šira od bokova ili iste širine, npr ja i Michelle Rodriguez haha), "peščani sat" građu (Merilin Monro, Monika Beluči...obline), ili uska ramena, naglašeni bokovi (jbg nmg da se setim primera, ono kao što su slikari slikali žene u renesansi valjda...recimo "na granici sa debela", "bolje da ljulja nego da žulja")?

Nemoj tekst u boji molim te, jedva vidim da procitam.

U koju grupaciju ti ide ona crvenokosa sto je okacila Samara?
Volim kad odise zenstvenoscu, kad je u formi ali ima i obline tamo gde treba da bude zaobljena.
 
Da li više volite atletsku građu (ramena šira od bokova ili iste širine, npr ja i Michelle Rodriguez haha), "peščani sat" građu (Merilin Monro, Monika Beluči...obline), ili uska ramena, naglašeni bokovi (jbg nmg da se setim primera, ono kao što su slikari slikali žene u renesansi valjda...recimo "na granici sa debela", "bolje da ljulja nego da žulja")?

Propustila si i najlepsi tip gradje,to su sitne zene ali sa proporcijama,znas oko kad se kaze 'ima goozu kao dva andola' :D
Takva je donekle Dzenifer Aniston naprimer...
U svakom slucaju uvek mi se vise svidi ako ima par kila manje nego par kila vise.Grozim se tela tipa Kradasijan,ili famoznih plus-size modela (samo lep izras za debele).Mozda se to nekome svidja i izgleda grubo ali je to moje misljenje.
A od ovih sto si ih navela Michelle je prvi izbor (tvoju sliku ne videh,pa ne mogu da tvrdim da bi to bas ti bila u konkurenciji). :D
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top