Quantcast

Žene pitaju, muškarci odgovaraju III

stugots

Čovek
Poruka
20.811
Da li imate neku milf koju biste?

Da li ste nekad bili sa udatom ženom?

Ko Vam skuva najbolju kafu?
Ja.

Što se prvog pitanja tiče... fizički me privlači ogroman broj žena, od klinki do matorki. Sad, totalno je druga stvar dal se upuštam u odnose sa milfarama, s obzirom da je velika većina udata, što me dovodi do drugog pitanja i odgovor je "da", ali imao sam 21 godinu i nisam previše razmišljao. Tad mi je to izgledalo kul, uzbudljivo, priča za kurčenje pred ortacima... danas se ne ponosim time.

Trust no one

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.891
Dobar dan...

Kakvog ste danas raspolozenja ?
Ljut kao ris,

Da sada kupujete auto, izabrali bi automatika ili sa manuelnim menjacem? Zasto takav izbor?
Ili rucni ili tiptronik (poluautomat). Ne volim da masina resava sta je bolje za mene.

Naravno))Problem je sto su milf-za mene skoro pa piletina :hahaha:
Da,kad si ozenjen,uvek si sa udatom zenom.
Sin,sjajan je barmen a i zna moj ukus.

Trust no one

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.891
koliko trpite dok najzad ne izbrisete nekog zauvek iz svog zivota? partnerku recimo koja flertuje sa drugima
Zavisi od situacije.U tom primeru,kada bih video tako nesto vreovatno bi dobila zuti karton i opomenu pride.Ako je flert preterano otvoren,ne bi me vise nikad ni videla ni cula.
Ako je neko sa rkim sam u nekoj dubokoj vezi (brak ili pred brak) ne bih razmisljao ni trenutka,odmah razlaz.

posvecena

Aktivan član
Poruka
1.108
Zavisi od situacije.U tom primeru,kada bih video tako nesto vreovatno bi dobila zuti karton i opomenu pride.Ako je flert preterano otvoren,ne bi me vise nikad ni videla ni cula.
Ako je neko sa rkim sam u nekoj dubokoj vezi (brak ili pred brak) ne bih razmisljao ni trenutka,odmah razlaz.
jeeee :)))) :heart: a sta ako stalno flertuje? stalno stavlja srca drugima, lepe komentare

posvecena

Aktivan član
Poruka
1.108
Ne bih ni bio sa takvom,ako mislis na flert uzivo ili porukama telefonom,viberom itd.
Ovde na forumu svi svima lupaju srca,zagrljaje,i meni se cini da je to deo igre.

- - - - - - - - - -

Reci istinu ako je neko lep,zanimljiv,zgodan nije flert...
MA U PITANJU JE FEJS. I TO ME LJUTI
ALI RASKRSTILA SAM SA TIM. izvini na caps locku

pitanje: da li ste bili ozenjeni do sada?

Trust no one

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.891
Šta radite kad ste neraspoloženi?

Ko Vam vraća osmeh na lice?

Kako izgleda Vaše najlepše buđenje?
Slusam muziku,ili odem da setam,sa sluskama naravno.
Svako pozitivan,najvise deca
Kad mi ne zvoni alarm,a cuju se ptice i talasi )))

MA U PITANJU JE FEJS. I TO ME LJUTI
ALI RASKRSTILA SAM SA TIM. izvini na caps locku

pitanje: da li ste bili ozenjeni do sada?
PRIHVATAM IZVINJENJE :D
Ma nista,ne sekiram se ja ,ionako slabije vidim posle 14 sai za kompjuterom )))

Da.Jednom.

gost 412834

Domaćin
Poruka
4.110
Kakva je osoba koja uvek nudi pomoc (koja se ne trazi), ali je uvek zauzeta, pa eto ne moze...?
Verzirana u socijalnim igricama.

Da li mozete za sebe da kazete da ste 'los momak'?
Mogu, tj loš sam, samo što nisam taj ološ na koji se misli kad se tako kaže.

kako doživljavate nikice, koje po svaku cenu pišu ono što muške oči vole da pročitaju?
Sviđaju vam se, sumnjate u njih, nemate stav?
Trebalo bi da ih je više. I voleo bih da su takve i kad se odvoje od tastature. Jest da bi ovo mesto bilo dosadnije sa njima ali život bi bio lepši.

kako doivljavate kolege s foruma, koji su toliko omašeni, da samo trućaju negativne projekcije na suprotni pol? Mislite li da više znaju iz iskustva u rl ili iz portala i časopisa, ličnih frustracija neimanja sexa?
Trebalo bi da ih je više. I zanima me da li su takvi i kad se odvoje od tastature. Jest da bi ovo mesto bilo dosadnije bez njih ali uživo ne bilo lepo.

Tetovaze i pirsinzi na devojci su za vas plus ili minus?
Minus.

kakvog temperamenta devojke preferirate, kakve vam odgovaraju?
Da nije mnogo bučna i da me ne bije baš svaki dan. Nem pojma kako se takav temperament naziva.

Jel bi vam bio problem da vam devojka ili zena ima samo osnovnu skolu zavrsenu?
Ne, nemam ni ja više od toga (lažna diploma o završenoj srednjoj).

da li bi bili sa osobom koja ima par hiljada psihijatrijskih dijagnoza?
- - - - - - - - - -
vidi se da je ovo napisala osoba koja ima par hiljada psh dijagnoza i nije uzela terapiju.
Ne, to čim pređe dve-tri dijagnoze koliko i drugi imamo umesto da se nosi sa njima bude u fazonu el vidite da sam luda a nisam normalna, par hiljada, sad ću progutam šaku tableta, nema problema koji nemam...

koliko ste visoki?

koliko kg imate?

koji br obuce nosite?
Dovoljno visok, lakoteška, broj 6.

..imate li megalomansku prirodu ili ne?
Mogu reći da je tako. Npr sad kad iskucam ove odgovore ima taj osećaj u sebi e baš sam im rekao ima da se zamisle nad ovim rečima jerbo od mene potiču, a to što vas zabole tuki mene ne dotiče.

Kako prevazici ljubav ?
Šta kako, zašto? Dok je ima uživaš, kad nema više ideš dalje k drugoj.

Koliko dugo mozete izdrzati u krevetu zbog prehlade ?

Da li dozivljavate blagi nervni slom od tog lezanja ?
Tri nedelje se vučem s prehladom, prve dve sem na poslu sve ostalo vreme u krevetu, i sad na odmoru ponovo nešto odradim i u krevet. Da ne budalim i čitam/kucam ovako možda bih i prezdravio.

Koliko je muskarcima potrebna ljubav?
Koliko smo glupi da u nju poverujemo.

Da li verujete u hvatanje muskarca na bebu, da li zaista postoje nepromisljene zene koje su u stanju da prave decu sa nekim za koga ne znaju da ce da ih ozeni, ili je sve to samo mit koji su smislile povredjene ostavljene devojke?
Nisu one nepromišljene već proračunate samo se neke preračunaju. I nema šta da (ne)verujem, srećem takve primere i previše.

1. da li manipulisete?
2. da li ste snalazljivi u drustvu/s ljudima?
3. cutljivi ili mozda najglasniji, nesto trece?
4. na kakva mesta izlazite?
1. Trudim se, nekad mi uspeva drugi put ne toliko;
2. Nisam snalažljiv, uglavnom izbegavam ljude;
3. Ćutim dok ne popizdim, ako se proderem nema glasniji;
4. Uglavnom na vrata, mada sam par puta i kroz prozor.

da li je devojka koja slusa narodnjake i izlazi u klubove seljanka? da li bi bili sa njom
Nemam šesnaest godina da procenjujem ljude po muzici koju slušaju. Sa druge strane, ne izlazim po klubovima pa pomenutu veorvatno neću sresti tako da teško da bih bio sa njom.

Nema slika, nešto piše al ništa dupe/sise, kako da odgovorim bez najbitnijih (jedino bitnih) podataka?

- - - - - - - - - -

1. da li mislite da ste sirokih shvatanja?
2. kolki vam je IQ?
3. da li ste liberalni i kolko od 1 do 10?
4. kolki vam je ego od 1 do 10?

koliko ste empaticni? imate li saosecanja, zaljenja, za neke potpuno hm nebitne usputne ljude?
1. Ne shvatam;
2. 136;
3. liberal nula;
4. ego sto.

Svi ljudi su mi usputni i nemam neku empatiju za njih. Gledam da en smetam, tu i tamo pomognem gde mogu, kad je baš velika muka ili sami zatraže, s tim što potonje zloupotrebim da isprozivam, potom produžim dalje.

1. volite se s partnerkom ali vam u praksi nikako ne ide, raskinucete ili ostati u vezi?
Život nije herc roman, gde ne ide tu nema ljubavi, zašto su već zajedno i ostaju/rastaju se prevazilazi okvire ove teme.

1. da li ste zahtevni, mnogo zelite, mnogo vam fali, stalno nezadovoljni?
2. da li ste skromni?
3. jeste li zadovoljni onim sto imate u zivotu(ne samo materijalno)?
4. pomirljive prirode kada nesto ne uspe sto zelite?
1. Zahtevan, želim malo, i to mi fali, zauvek nezadovoljan zbog toga;
2. jedna od većih mana, radim na otklanjanju;
3. Nemam ništa u životu, sem nezadovoljstva. Sam pao sam se ubio doduše, trebam biti zadovoljan što sam i dalje živ;
4. Destruktivne prirode, bar je tako bilo do sada. Pomirio se da sam nesposoban i više ne želim, ne pomaže baš ali manje boli glava.

betmen ili spajdermen? :heart:
Kaži spajdermen... u usta ti ga metnem zvuči glupo.

Dobar dan...

Kakvog ste danas raspolozenja ?
Raspoložen da napravim masakr. Samo da iskucam ovo pa odo da istresem šlajm i prilegnem, proći će.

Da sada kupujete auto, izabrali bi automatika ili sa manuelnim menjacem? Zasto takav izbor?
Ne razumem se u auta, šta god imaju ona gde ti treba vozač za nji.

Sve koje bih su tu negde mojih godina te spadaju pod taj opis. To što neke nisu rađale a ima ih i koje čekaju unučad nećemo sad u sitne detalje.
Ne, ne petljam se sa tuđim ženama, a zadesilo se da se ne spetljam ni sa nekom svojom.
Ne pijem kafe, ni po kućama, ni forumaške, a ni one u šoljama.

koliko trpite dok najzad ne izbrisete nekog zauvek iz svog zivota? partnerku recimo koja flertuje sa drugima
Dok ne umre.

Šta radite kad ste neraspoloženi?
Ko Vam vraća osmeh na lice?
Kako izgleda Vaše najlepše buđenje?
Kad sam neraspoložen dođem ovde i odgovaram na pitanja.
Ne mož vratiti što bilo nije.
Najlepše će biti kad se ne probudim.

Poslednja izmena:

Trust no one

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.891
Fejs je meka za kombinacije koliko sam shvatila. Kada vidim da je musko aktivno na fejsu ili mesengeru, alarm mi pisti u glavi "NE PRILAZI NIKAKO". I zaista, sve koje poznajem a da su tamo aktivni, jednom guzicom na 10 stolica hoce.
I to ne znaci nista...Ja tamo ulazim jednom u mesecu,a zbog nekoliko kolega koji ne znaju !! da koriste viber,morao sam da skinem mesendzer lite.I sad,tebi ce da pise da sam na vezi,a ustvari meni precica za njega i nije na osnovnom ekranu.

May.Day

Domaćin
Poruka
3.846
I to ne znaci nista...Ja tamo ulazim jednom u mesecu,a zbog nekoliko kolega koji ne znaju !! da koriste viber,morao sam da skinem mesendzer lite.I sad,tebi ce da pise da sam na vezi,a ustvari meni precica za njega i nije na osnovnom ekranu.
Veruj mi da se lako provali kada neko koristi te aplikacije za jedno, a kada za drugo. Ja se svakako jezim od fejs muskaraca. Mada ni zene nisu bolje. I njima za isto sluzi.

Konan Sumerijanac

Aktivan član
Poruka
1.825
Fejs je meka za kombinacije koliko sam shvatila. Kada vidim da je musko aktivno na fejsu ili mesengeru, alarm mi pisti u glavi "NE PRILAZI NIKAKO". I zaista, sve koje poznajem a da su tamo aktivni, jednom guzicom na 10 stolica hoce.
Ja fejs koristim jer tu mogu da ispratim vesti iz svih mogućih izvora...dobro nije da nije bilo i nekih kombinacija...al to je ono nusefekat....:hahaha:

gost 389231

Iskusan
Poruka
6.794

Ohoho, gle Crvena zapitkuje... :)

Brate, da imam ne bih sad blejao na forumu. :))))

Da, pretežno sam bio sa udatim ženama.

Ne pijem kafu, jedino sa ženama sa kojima sam u šemi, inače ne, ljudima koji su mi bliski je to poznato i čest je izvor zezancije na moj račun. :))) Mada zajebem se ponekad, pa s nekim kul društvom drmnem kafu iz automata, ono kad baš naprave ekstra fazon tim povodom, pa da ne budem kvariigra. :)))

Trust no one

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.891
Veruj mi da se lako provali kada neko koristi te aplikacije za jedno, a kada za drugo. Ja se svakako jezim od fejs muskaraca. Mada ni zene nisu bolje. I njima za isto sluzi.
To si u pravu...Pogotovo mi idu na zivce ljudi koji slikaju svaki obrok,svako pice,kafu,sve sto unesu u sebe u toku dana.I sve to vezu na instagram,koji je postao totalno drugaciji od onog kakav je bio na pocetku.
Ili kad svaki dan izbace sliku sa pametnim citatom ispod nje (i u vecin slucajeva je citat prisvojen pogresnom coveku).Takve blokiram odma' :)

Ja fejs koristim jer tu mogu da ispratim vesti iz svih mogućih izvora...dobro nije da nije bilo i nekih kombinacija...al to je ono nusefekat....:hahaha:
Ja nisam imao nekih kombinacija preko FB,valjda sto od starta retko tamo visim...

snowtrooper

Buduća legenda
Poruka
49.562
Da li verujete u hvatanje muskarca na bebu, da li zaista postoje nepromisljene zene koje su u stanju da prave decu sa nekim za koga ne znaju da ce da ih ozeni, ili je sve to samo mit koji su smislile povredjene ostavljene devojke?

To je veliki rizik i pitanjr je sta bi zena zaista dobila u toj situaciji. Ranije je brak u takvoj dituaciji bio jedina opcija, uglavnom zbog sramote i toga sta ce reci okolina.
Smatram da je to praksa neodgovornih zena sa neodgovornim muslarcima.
Ukoliko neko zaista zeli porodicu sa nekim treba prethodno da se dogovore oko toga, ovako se dobija situacija u kojoj nilo ne dobija a najvise moze da izhubi dete koje se rodi

Zavisi sta nudi proizvodjac u modelu kojie zanima. Dao bih blazu prednost automatiku, ne bi ga dirao niko od familije a druhar kaze da su bolji za motor.

vecinu visoko inteligentnih koje znam su jako velika goweda od ljudi. koriste to

sta vas je u zivotu promenilo? sta unistilo? sta osnazilo? sta popravilo na bolje?
Par stvari koje deluju kao slucajne sitnice a u stvari su redosled koji me je naterao na razmisljanje i promenu.

Послато са E7s уз помоћ Тапатока

Slične teme

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.