Žene ne znaju da pruže oral

Neke zene se zale da muskarci to ne znaju da rade, neki muskarci da zene to slabo rade, a ni jedni ne kazu da znaju ko im to dobro radi....pa ocekuju da svi to isto rade....mislim da nezadovoljni moraju malo da vezbaju, pa sami da se upuste u svoj vilajet....
 
Da li mislite da vecina žena ne zna da oralno zadovolji muskarca,rade to traljavo?jednostavno,da li su uzasne u oralnom seksu,smotane?da li je to jedan od razloga zasto mnoge žene jednostavno ne zele da na ovaj nacin zadovoljavaju svog partnera.da li se one plase da ce sve "upropastiti" tako da cesto izbegavaju da to rade?
sve se to uci a u "skoli" ne moze biti dobar ucenik ako je profesor los.
 
ako je imala 4-5veza po 2 godine,postala je majstor
Mislim da to u opste nista ne znaci. Mogle su sve te veze da budu ne preterano seksualne. Rekao bih da obicno tako i ide. Te sto su iskljucive sa vezama i skoncentrise se tehnicki na odnos a seks bude propratna stvar na kasicicu - odrzavanje veze i ogranici se odnos na pristojsnost. Takvi m i obicno ulete u takav odnos. Fazon dobije pusenje ako bude dobar i vodi je na more. I naravno ovaj je ishvali: bejbe ma strava si. Samo da se ne naljuti i ne dobije ni to. Dobro pusenje zavisi od muskarca. Kao i sve. Moras da je naljutis i da si bezobrazan prema njoj na startu i onda se u njoj probudi to ono nesto da te posrce jer joj ne ides niz dlaku kao svaki drugi odreda muskarac kojeg srece svaki dan i nutka kafe i pica i itja.
 
Da joj ne das da ti popusi. E takva. Koju to proradi.
Ti da mi popusis ? Bljaaak. Bezi bre tamo.
E ok ima ih koje to prosto obozavaju. E to su seksualne zene, u dodiru sa sobom i takvoj se prepustis i uzivas. Zene koje imaju poriv taj iznutra da udovolje muskarcu. Ali vecina ti je na prekidac. Vrice hladno.
 
Aj ovako da se dogovorimo, složimo se da se ne slažemo, ne peckamo se, ne citiramo se itd. Evo ja se javno izvinjavam ako sam uvrijedila tvoj lik i djelo i neću više to da radim, zamara me ovo sve. Kapiram, nisi za zezanje, nisi za ozbiljnu diskusiju, nismo na istim talasnim dužinama.
On tako muva. Sve se na početku opiru, svađaju, prozivaju ga, vređaju, ignorišu i sl. Ali na kraju svaka završi kod njega u krevetu. Ja sam bio šokiran kad su mi pričale...

Čuvaj se mlada!
 
Aj ovako da se dogovorimo, složimo se da se ne slažemo, ne peckamo se, ne citiramo se itd. Evo ja se javno izvinjavam ako sam uvrijedila tvoj lik i djelo i neću više to da radim, zamara me ovo sve. Kapiram, nisi za zezanje, nisi za ozbiljnu diskusiju, nismo na istim talasnim dužinama.
Opa sta bi fraeru necemo da gledamo tekmu zajedno uz pivce a,pa ne znam odakle ti taj luxuz da ti kao biras koga mozes da pecnes i kad hoces ozbiljno i kad bi da se zazas a kad dobijes po pichci onda kme kme
 

Back
Top