Zene ne vole kada seks traje dugo

Muskarci se (uzaludno) upinju da seks traje sto duze, ne znajuci da zene to bas i ne vole mnogo....Nisam nikada cuo da zena voli da seks traje pola sata ili sat ili vise....Pet minuta je sasvim dovoljno (ako se predigra ne racuna).
Kod zena koje se profesionalno bave seksom ne treje ni dva minuta.
wow, moj drugi post, replika coveku koji ima 102 hiljada postova... jeno je sta muskarci zele drugo je sta mogu... a zene.... zene uvjek vole dok je dovoljno, to ponekad je od nekoliko minuta pa dopuno vise... nije uvjek isto... za istom zenom meni je trajalo razlicito, zavisi od okolnosti
 
Дезертер све изврће, као и увек. То што он може и сме то је критеријум истине. Глупости! Пет минута није ни предигра, без обзира на пенетрацију, уколико није на неком "забрањеном" месту. Предигра је исто веома битна, али се не рачуна у то време. Али, женама није толико важно уживање у сексу (ту смо ми, помоћни радници да поправимо), него контрола мушкарца. Ако је слаб, као дезертер, то је главна тема и надокнађује се парама. Уколико је јак, онда се екплоатише нека друга његова мана. Спознао сам то још у прошлом веку, када сам возио скоро сат времена, сам себи додели мини прелазну заставицу и лупао се по леђима, а онда је партнерка по*издела због флека на мајици, истерала ме напоље и са другарицом прала и сушила мајицу, а ја сам размишљао о смислу живота :) Отада водим рачуна само о себи, али никада није испод двадесет минута. Дешава ми се да не могу уопште, али нису то само године, било је и раније. Просто, вршњак има свој аутономни мозак и како он каже, тако је. Али, када ради, ради, а никада нисам ни чуо да се нека жена жалила да јој је много, осим ако су јој леђа на тепиху, па се одрала.
 
Da, ali to ne znaci da nista ne osecaju.
Ma da, ljudi gledaju često bezosećajno na osobe koje se sexaju za novac. Ko zna kakvih tu ima sudbina... Sigurna sam da je i njima bolje da imaju za stalnu mušteriju neku lepu osobu koja neće biti nasilna, već obzira i sa kojom će im biti lepo. Pa kao i mi na poslu, jel tako, radimo to što radimo, ali više volimo u kancelariji da smo sa prijatnim ljudima nego sa idiotima. Stavljam se u njihovu poziciju i sve razumem.
 
Muskarci se (uzaludno) upinju da seks traje sto duze, ne znajuci da zene to bas i ne vole mnogo....Nisam nikada cuo da zena voli da seks traje pola sata ili sat ili vise....Pet minuta je sasvim dovoljno (ako se predigra ne racuna).
Kod zena koje se profesionalno bave seksom ne treje ni dva minuta.
onda se ja druzim sa pravim zenama
ili pogreshnim
zavisno od stanovishta
 

Back
Top