Zene ne vole kada seks traje dugo

Hvala Banbi, trudim se da ovo vreme provedeno ovde iskoristim da što više naučim i svaki mi savet znači ❤ Nije bilo uvredljivo samo da znaš, i dalje sam neizmerno zahvalan za temilicu :kiss:
Pitaj sta te zanima, ja znam mnogo o toj temi...Moj pokojni prijatelj Rus Vladimir vodio je jedan poznati burdelja u Karakasu a i ja sam mu pomagao po nekada....Tamo moze mnogo toga da se nauci.
 
Pitaj sta te zanima, ja znam mnogo o toj temi...Moj pokojni prijatelj Rus Vladimir vodio je jedan poznati burdelja u Karakasu a i ja sam mu pomagao po nekada....Tamo moze mnogo toga da se nauci.
To ne znaš kad je dosta, ti ne znaš kojom energijom zračiš, ne znaš da komuniciraju sa ljudima a naročito sa ženama, ti jednostavno nisi neko od koga želim da naučim. Nemoj da misliš da sam hteo da te uvredim ili omalovažim, samo mislim da treba da razmislim i da probaš da ulepša sebi i drugima boravak na ovom forumu!
 
To ne znaš kad je dosta, ti ne znaš kojom energijom zračiš, ne znaš da komuniciraju sa ljudima a naročito sa ženama, ti jednostavno nisi neko od koga želim da naučim. Nemoj da misliš da sam hteo da te uvredim ili omalovažim, samo mislim da treba da razmislim i da probaš da ulepša sebi i drugima boravak na ovom forumu!
Ti treba da razmislis da ipak nisi ti TA OSOBA koja meni ovde treba da daje lekcije: ni po godinama, ni po skolskoj spremi, ni po broju brakova, ni po broju prevrnutih zena, ni po cinu na forumu, ni po broju komentara, ni po broju dobijenih reputacija od drugih clanova....Ni spanski ne znas bolje od mene...:kez:.Mislim, nisam hteo da te uvredim, ali tako je....
 
Ti treba da razmislis da ipak nisi ti TA OSOBA koja meni ovde treba da daje lekcije: ni po godinama, ni po skolskoj spremi, ni po broju brakova, ni po broju prevrnutih zena, ni po cinu na forumu, ni po broju komentara, ni po broju dobijenih reputacija od drugih clanova....Ni spanski ne znas bolje od mene...:kez:.Mislim, nisam hteo da te uvredim, ali tako je....
E pa dobro onda, od sad smo na vi!
 
Muskarci se (uzaludno) upinju da seks traje sto duze, ne znajuci da zene to bas i ne vole mnogo....Nisam nikada cuo da zena voli da seks traje pola sata ili sat ili vise....Pet minuta je sasvim dovoljno (ako se predigra ne racuna).
Kod zena koje se profesionalno bave seksom ne treje ni dva minuta.
Zavisi koje žene. Ja sam upoznao neke kojima ni sati nisu dosta, a ima ih koje vole kratko.
 
A sto se tice ovog malca si u pravu, treba jos da uci i vezba...kratak je sa iskustvom...
Dok taj malac pise ovde u skladu s temom vas dvojica diskusiju svodite na licni nivo. Meni je cilj da napisem nesto vezano za temu a vama da mudrujete i pisete o ljudima koji diskutuju na temi ili o svojim licnim uspesima.
Ako vec pricamo o licnim uspesima, evo ja odgovorno garantujem i tvrdim da sam povalio vise zena od vas dvojice zajedno.

I stavljam tacku na ovu temu, bar sto se mene tice.
 
Dok taj malac pise ovde u skladu s temom vas dvojica diskusiju svodite na licni nivo. Meni je cilj da napisem nesto vezano za temu a vama da mudrujete i pisete o ljudima koji diskutuju na temi ili o svojim licnim uspesima.
Ako vec pricamo o licnim uspesima, evo ja odgovorno garantujem i tvrdim da sam povalio vise zena od vas dvojice zajedno.

I stavljam tacku na ovu temu, bar sto se mene tice.

Ne lupetaj kad blage veze sa zivotom nemas....a i dvolicni ste cak i tako mali i tako nikad od vas nece biti ni covek ni musko...
.
Bambi reci ti, lupeta li ovaj Blajbi kada kaze da je zenama pet minuta seksa sasvim dovoljno? :D
Mozda u tvom svetu. :D
Ko god se ne slaze sa tobom taj nema ni 15 godina. :D
Kako ne kapiras covece, da si omatorio a da blage veze o zivotu nemas, bar sto se tice zena i seksa.
Ne znam zasto uopste trosim svoje vreme na prepisku sa tobom.
Koeficijent emotivne inteligencije ti je u minusu, idi pisi na politici tamo mozes proci
Vidi se iskustvo.
 
Ovoj temilici treba anketica. Koliko dugo volite da vam seks traje - do 5 minuta, od 5 do 15, 15-30, 30-60, 60-120, 120-AAAAALL NIIIGHT LOOONG

brian01.jpg



i da rešimo misteriju.
 

Back
Top