Quantcast

Zene ne vole kada seks traje dugo

Will to Power

Aktivan član
Poruka
1.182
Muskarci se (uzaludno) upinju da seks traje sto duze, ne znajuci da zene to bas i ne vole mnogo....Nisam nikada cuo da zena voli da seks traje pola sata ili sat ili vise....Pet minuta je sasvim dovoljno (ako se predigra ne racuna).
Kod zena koje se profesionalno bave seksom ne treje ni dva minuta.
Sto vise uziva vise voli i da traje, ako znas sta radis i deset minuta ce joj biti malo ako ne znas sta radis i dva minuta ce joj biti previse. Posto kazes za sebe da si iskusan u seksu, da li ti je ikad neka zena rekla e jesi me izj.ebao svaka ti cast? Verujem da nije ako si ih j.ebao po tri minute.

Metronomy

Veoma poznat
Poruka
12.223
Muskarci se (uzaludno) upinju da seks traje sto duze, ne znajuci da zene to bas i ne vole mnogo....Nisam nikada cuo da zena voli da seks traje pola sata ili sat ili vise....Pet minuta je sasvim dovoljno (ako se predigra ne racuna).
Kod zena koje se profesionalno bave seksom ne treje ni dva minuta.
I kazes od tvrdog se dobije rak ili je to konfucije rekao?

Will to Power

Aktivan član
Poruka
1.182
Ne znam. Toliko je zena na planeti. Mogu pisati samo o sebi. :) A kod mene je ponekad i 5 minuta dovoljno, zavisi od stepena uzbudjenja, ali uglavnom trebam i zelim duze.
U principu, dosta faktora utice na odredjeni trenutak pa tako i zelju sto se tice duzine trajanja odnosa. Potreba i zelja zene za duzim odnosom je ono sto muskarcu itekako treba da stvori veci naboj a da bi doslo do toga treba da oseti sta zena zeli u toku samog seksa, svakako da takav seks bude ono sto je i bila zelja i potreba pre samog odnosa.

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.885
U principu, dosta faktora utice na odredjeni trenutak pa tako i zelju sto se tice duzine trajanja odnosa. Potreba i zelja zene za duzim odnosom je ono sto muskarcu itekako treba da stvori veci naboj a da bi doslo do toga treba da oseti sta zena zeli u toku samog seksa, svakako da takav seks bude ono sto je i bila zelja i potreba pre samog odnosa.
Zena uvek moze duze od muskarca...Retki su muskarci koji stignu i to tri minuta ako su sa napaljenom zenom....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.