Žene lude za muškarcima koji su manje atraktivni?

Miller

Legenda
Poruka
57.295
:eek: O la, laaaaaa… Meni je on neverovatno seksi i privlačan, ne zato što mislim da je kreativan nego jer je harizmatičan, inteligentan, zabavan, energičan, strastven i zrači samopouzdanjem (uz to ima i dobar pedigre što je, po mom mišljenju, odigralo bitnu ulogu da Monika sa njim ima decu- ona nije ni malo naivna).
koliko puta sam video lepoticu i lika koji je gabor i nije pun love,ali nisam u sebi rekao ''sta ovakva lepotica trazi sa ovim...'' mozda su u pocetku bili prijatelji i tako dalje.sve u svemu ima nesto kod sebe,zraci unutrasnjom lepotom.sta vredi da je lep kada je pokvaren i nadobudan?zivot pise romane

Miller

Legenda
Poruka
57.295
Isti slučaj je i kod nas.
Svi muškarci gledaju da odvuku u krevet i da se hvale u društvu sa što lepšim pripadnicama ženskog pola.
Ali ako ti posle seksa nemaš o čemu da pričaš sa njom, hebeš to, to je seks radi seksa, nema razlike između nje i prostitutke.
Ako staviš taj doživljaj na vagu, ispada da je to samo malo više od onanisanja (uz njenu pomoć).

A partner je nešto sasvim drugo...
Ma to su stoka,i ne svi muskarci

Cro_čvarak

Domaćin
Poruka
3.028
Vremena su se promenila. Princ iz bajke je danas kod vecina zena izgubio od princa iz banke.
Ja mislim da čak ni novci nisu toliko bitni, najvažniji je muškarčeva stav, tj samopouzdanje. I sad tu dolazimo do zamke, najveće samopouzdanje imaju bezosjećajni kreteni koji kasnije u braku maltretiraju ženu na razne načine. Osjećajnini i i inteligentniji muškarci nisu pretjerano samopouzdani, preispituju svoje postupke, katkad i sumnjaju u njih. To danas žene tumače kao nedostatak muškosti i biraju redom one prve.

Bobib

Aktivan član
Poruka
1.662
Ja mislim da čak ni novci nisu toliko bitni, najvažniji je muškarčeva stav, tj samopouzdanje. I sad tu dolazimo do zamke, najveće samopouzdanje imaju bezosjećajni kreteni koji kasnije u braku maltretiraju ženu na razne načine. Osjećajnini i i inteligentniji muškarci nisu pretjerano samopouzdani, preispituju svoje postupke, katkad i sumnjaju u njih. To danas žene tumače kao nedostatak muškosti i biraju redom one prve.
Pisem stalno, zene dobrim muskarcima uvek traze mane a budalama vrline.

Bobib

Aktivan član
Poruka
1.662
Pisem stalno, zene dobrim muskarcima uvek traze mane a budalama vrline.

Šta misliš zbog čega je tako?
Zene imaju prirodan nagon da dobrog gaze, a loseg da paze. Imaju neku prirodnu falinku. Naravno ne sve ali vecina da.
Zato se nasilnicima uvek vracaju, opravdavaju ih, oprastaju im, sve dok im to ne postane nepodnosljivo za zivot i kazu kraj. Primera bezbroj.
Sa druge strane dobrog coveka ne postuju, omalovazavaju, ismejavaju sve dok mu to ne postane nepodnosljivo za zivot i ne kaze kraj. Primera bezbroj.

Cro_čvarak

Domaćin
Poruka
3.028
Zene imaju prirodan nagon da dobrog gaze, a loseg da paze. Imaju neku prirodnu falinku. Naravno ne sve ali vecina da.
Zato se nasilnicima uvek vracaju, opravdavaju ih, oprastaju im, sve dok im to ne postane nepodnosljivo za zivot i kazu kraj. Primera bezbroj.
Sa druge strane dobrog coveka ne postuju, omalovazavaju, ismejavaju sve dok mu to ne postane nepodnosljivo za zivot i ne kaze kraj. Primera bezbroj.
To je ono(koliko ja kužim) kad žene kažu da im treba pravo muško i da su one veće muško od mnogih muškaraca. Zašto žene ne žele biti žene? Nisam ja zatucan, npr ja nemam problema da žena bude automehaničar, imam problema kad mi žene agresivno trube i viču kad propuštim pješaka ili autobus.

drdoktordoktor

Obećava
Poruka
70
Šta misliš da li je žena srećnija kada je nesrećnija ili je nesrećnija kada je srećnija?

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.648
Omasio si sve, ali dobro ....zvuci logicno...
Za malo si izmasivao sve , ali je bar blisko narodu kao objasnjenje..
Ovo je vise objasnjenje za muske i iz muskog ugla, tako da sta ga briga sto si izmasivao...
Iz zenskog ugla opet objasnjenje pije vodu, iako nije tacno....i to je zanimljivost zbog koje i pisem ovo...inace sta koji djavo ima da se mesam u licno misljenje drugog...
A zbog ovoga mi je zanimljivo , iz zenskog ugla napisano moze biti u nekom delu populacije prihvaceno kao tacno , iz muskog ugla, a iz objektivnog nije tacno..

Ali nije omaseno gde ce svi pomisliti kod tezinskih reci nego u nijansama...koje menjaju prilicno....
Ne menja se iskaz iz nije u jeste, crno belo , zato je teze objasniti kako si sve promasio , ali je zanimljiv primer...tj izreceno bas u ovakvom obliku..

Dobar primer kako mansplaining i womansplaining mogu da budu slicni a da objektivno bude razlicito...

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.648
Inace kod ovih tema se uvek vidi zasto je vecina muskaraca u Srbiji volovi....
Vecina ih ne primecuje razliku koju inace primete ali u logici ne mogu da shvate i primene, da zenska logika nije isto sto i muska logika, sto je danas smesno reci zbog nestanka muskaraca sa javne scene i povlacenje u ilegalu , nego emotivna logika nije isto sto i racionalna logika..

Uzmimo najlaksi primer kad devojka trazi da pripise drugome krivicu....
Ona ce traziti emotivnom logikom i vrlo bliskom metodom zvanom superiorni moral, tj da nadje neku tacku , liniju gde je neko pocinio greh, gresku i zbog cega se treba ljutiti.
Npr ako je emotivno povezana a ima dileme trazice u sumnjama i kreirace lazne dokaze za prekrsaje tipa prevara ili laz....medjutim racionalno gledano i logicki , veza jos ne postoji pa bi dokaz preko emotivnih logika da je izneverio nesto sto jos ne postoji apsurd, oksimoronskog tipa....To i dalje ne smeta da se koristi emotivno okrivnjavanje i da prolazi , a da racionalno nema nikakvu osnovu...

Emotivna povredjenost postoji odnosno sumnja u situaciju koja je bol egonarcisu i to je dovoljno da to postane logicki dokaz i razlog...
Racionalno je prilicno daleko od zena skoro uvek...
A danas je daleko i od neemotivnih savremenih muskaraca koje zene jedino i priznaju kao muskarce....ovi ostali sto ne zadovoljavaju te zahteve emo logike nego se sluze racionalnom logikom prilicno cesto i jasno odstranjuju u izgnanistvo...tj u nebitnost..

Cesto je nebitno i koliko su atraktivni...vrlo cesto je to nebitno ....
A posebno pitanje je ko inace stremi emotivnom nacinu razmisljanja a odgovor je onaj ko je slab u racionalnom razmisljanju...
Odgovor je tu , vecina glupih ce se opredeliti za emotivno razmisljanje...ne svi , neki ce ostati na racionalnom , ali je mali procenat narocito danas kad vide da prolazi emotivno razmisljanje..

Mama on me je cudno pogledao....

Mystic+

Legenda
Poruka
73.676
Šta misliš da li je žena srećnija kada je nesrećnija ili je nesrećnija kada je srećnija?
Емотивна бића су циклична бића.

Ми видимо емотивно клатно које се креће из једне крајности у другу и видимо правилне периоде

Жена је микрокосмос у којој је лако препознатљив одраз макрокосмоса.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.