Žene lude za muškarcima koji su manje atraktivni?

mene sinoc gledale 2 svabice na ferry terminalu...

Јесте, и ја сам тако мислио да ме гледају неке рибе у пекари.

па се мислим...:"Који сам ја даса....види како ме гледају".

И после поједене кифле, прилази једна од њих две мени....


"еј..дечко... кад си стајао у реду, из џепа ти испало 1000 динара, а лик иза тебе их је покупио".


:sad2:
 
Ни не очекујем да је мушкарац леп, тај епитет пристаје жени. Он треба да је мужеван и мени пријемчив.
muzevan
17fbafe5ddd07830e5e681538cace9e9.jpg
 
Јесте, и ја сам тако мислио да ме гледају неке рибе у пекари.

па се мислим...:"Који сам ја даса....види како ме гледају".

И после поједене кифле, прилази једна од њих две мени....


"еј..дечко... кад си стајао у реду, из џепа ти испало 1000 динара, а лик иза тебе их је покупио".


:sad2:

pa jesi trazio nazad 1000 dinara od lika..
 
Muškarci prosečnog izgleda postaju privlačniji ukoliko su maštoviti i kreativni.
Kreativnost se smatra signalom da pojedinac može da uloži vreme i trud u određeni zadatak i vidi stvari na nov način, koji može biti koristan za preživljavanje.
Ovo istraživanje pokazuje da je ženama ipak vaznije šta muškarac ima u glavi a ne na glavi
Žene tragaju za najboljim partnerom kako bi osigurale zdravo potomstvo i njegov opstanak.

Kakva su vaša iskustva ?
Ne znam.Ja sam ipak privlacio cure na lepotu,jer sam bio lepsi nego zgodan.Bio sam dosta mrsav,ali sam znao da se ponasam u skladu sa drustvom.Malo sam sviruckao gitaru,akusticnu i tako se drustvo skupljalo oko mene,pa i devojke.
 
zenama vizuelno nije presudno.

Нетачно .. Жене имају исто свој 'визуелно' прихватљив тип.... после иде оно .. маратон са 1001 препреком

олфакторни .. аудио ... ма да не набрајмо све потребне ќвалификације'..

да би 'спале ....' .. како то стари причају
 
Ovo istraživanje pokazuje da je ženama ipak vaznije šta muškarac ima u glavi a ne na glavi
Mozda to vise nije slucaj, ili je sve manje, ali mislim da je oduvek bilo vrlo dobro poznato da kod muskaraca zene ne gledaju izgled vec nesto drugo. To nesto drugo je, izmedju ostalog, i kreativnost tj. sposobnost resavanja problema koje prethodno niko nije resio. Ne znam tacno kada, ali sasvim sigurno u jednom trenutku u 20-om veku, dolazi do davanja sve vece vaznosti nacinu na koji muskarac izgleda. Mozda je krenulo s rok en rolom i nacinom na koji su se oni obacili (jako feminizirano, cak i za danasnje standarde.) Drugo je pitanje koliko ce dugo ta preferencija kod zena jos da traje. Eventualno, zene ce poceti sve vise da cene stvari koje su karakteristicne vise za zene nego za muskarce. Znaci nikako da bude hladan, proracunat, logican / analitican, strog, hrabar i kreativan. Umesto toga, mora da bude lep (na zenski nacin), emotivan, spontan, mek i poslusan (tj. da radi sve sto mu se kaze.) Ili to ili da bude kriminalac. Mada, ako bacimo oko na danasnju zabavljacku industriju, ta prica s kriminalcima se cini kao deo proslosti.

Ovo ne vazi na fb, insta, tinderu, badoo...

Sasvim moguce da vise ne vazi, da je stvar proslosti. Ali sta se desilo u medjuvremenu? Socijalni inzenjering?
 

Back
Top