Žene lude za muškarcima koji su manje atraktivni?

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.164
Muškarci prosečnog izgleda postaju privlačniji ukoliko su maštoviti i kreativni.
Kreativnost se smatra signalom da pojedinac može da uloži vreme i trud u određeni zadatak i vidi stvari na nov način, koji može biti koristan za preživljavanje.
Ovo istraživanje pokazuje da je ženama ipak vaznije šta muškarac ima u glavi a ne na glavi
Žene tragaju za najboljim partnerom kako bi osigurale zdravo potomstvo i njegov opstanak.

Kakva su vaša iskustva ?
 
Poslednja izmena:
Ne mora da bude lep...ako je simpatican i normalan i kreativan..oduvek su me privlaciuli takvi muškarci
Lepota muskarca može da bude okidac za upoznavanje ali ako posle toga žena shvati da je lepota sve sto taj muškarac ima..odustaje od njega vrlo brzo.
Zato se ne brinite ..budite kreativni, sve drugo dolazi posle toga
 
jedan od primera su Monika Beluci i Vinset Kasel..Monika je ludela za njim..
14046352056315e529da099667106551_w640.jpg
 
Muškarci prosečnog izgleda postaju privlačniji ukoliko su maštoviti i kreativni.
Kreativnost se smatra signalom da pojedinac može da uloži vreme i trud u određeni zadatak i vidi stvari na nov način, koji može biti koristan za preživljavanje.
Ovo istraživanje pokazuje da je ženama ipak vaznije šta muškarac ima u glavi a ne na glavi
Žene tragaju za najboljim partnerom kako bi osigurale zdravo potomstvo i njegov opstanak.

Kakva su vaša iskustva ?

Jos ce da ispadne da sam lepotan :lol:

Nikakva, zenama sam neprivlacan kako god da okreneš.
 
Muškarci prosečnog izgleda postaju privlačniji ukoliko su maštoviti i kreativni.
Kreativnost se smatra signalom da pojedinac može da uloži vreme i trud u određeni zadatak i vidi stvari na nov način, koji može biti koristan za preživljavanje.
Ovo istraživanje pokazuje da je ženama ipak vaznije šta muškarac ima u glavi a ne na glavi
Žene tragaju za najboljim partnerom kako bi osigurale zdravo potomstvo i njegov opstanak.

Kakva su vaša iskustva ?
Pa vidim ja žene navalile na mene nešto...
 
Muškarci prosečnog izgleda postaju privlačniji ukoliko su maštoviti i kreativni.
Kreativnost se smatra signalom da pojedinac može da uloži vreme i trud u određeni zadatak i vidi stvari na nov način, koji može biti koristan za preživljavanje.
Ovo istraživanje pokazuje da je ženama ipak vaznije šta muškarac ima u glavi a ne na glavi
Žene tragaju za najboljim partnerom kako bi osigurale zdravo potomstvo i njegov opstanak.

Kakva su vaša iskustva ?
Ne mora da bude lep.
Bitno je da ima "ono nešto" što meni odgovara.
Da imamo zajednička interesovanja, da imamo o čemu da pričamo , ali i kada ćutimo.
Da ume da me nasmeje.

Karakter mi je najbitniji , izgled može da bude prosečan..
Ovo je pitanje za muškarce????
 

Back
Top