ŽENE KOJE UZDRŽAVAJU LJUBAVNIKE

Šta mislite da li su žene koje uzdržavaju svoje ljubavnike, moderne, samosvjesne i bez predrasuda, ili su to samo jadnice koje drugačije ne mogu dobiti ono što žele?
A i kakvi su to muškarci?!

prvo sam mislio da je izraz "udržavaju" slovna greška, gde je umesto "i" umetnuto "u", ali videvši da se ista i takva reč ponovo navodi u uvodnom postu, shvatio sam da postavljač(ica) taj izraz ima kao usvojen...:/

...na kakvo izdržavanje misliš...materijalno, il ovako...kako ga trpi...? :per:

...recimo da misiš na materijalno...pa jedino da kažem...glupače...
 
Šta mislite da li su žene koje uzdržavaju svoje ljubavnike, moderne, samosvjesne i bez predrasuda, ili su to samo jadnice koje drugačije ne mogu dobiti ono što žele?
A i kakvi su to muškarci?!

U nekim slučajevima je tačno prvo, u nekim ovo drugo.

Žive u simbiozi i da im nije dobro tako, verovatno bi menjali. Kakvi su to muškarci- po mom mišljenju mekušci koje nije sramota da ih žena izdržava. (isto mislim i za obrnutu situaciju), ali u ovom odnosu svako dobija ono što želi- žena muškaraca da ga prikaže svetu, muškarac kintu i svi srećni i zadovoljni. :)))
 
To znači da mu unajme stan ili hotelsku sobu, vode na ručkove i večere, putovanja ili mu plaćaju putne troškove, kupuju garderobu, lijekove i ostale sitnice, a ponekad i troše na članove njegove familije, pošto on nema love!

Aha, to vidish nisam razumeo na pocetku.
Pa ako je neka bogatashica zasto ne bi, cisto iz dobrog srca,
no ako je iskoristavanje u pitanju to vec ne valja. :)
 
Šta mislite da li su žene koje uzdržavaju svoje ljubavnike, moderne, samosvjesne i bez predrasuda, ili su to samo jadnice koje drugačije ne mogu dobiti ono što žele?
A i kakvi su to muškarci?!


To su zene kojima muskarci ne rade. Danas ionako ima posla samo za zene. A ovi ih kuci cekaju ceo dan kad dodju nervozne sa posla pa ih opuste udarcem kitom u celo.
 

Back
Top