Žene koje su udaju za stranca

Redmond

Veoma poznat
Moderator
Poruka
13.224
Auuu ovo je bas surovo sa njihove strane. :(

Inace to me podseti na pricu jednog lika iz kraja, njegov kum zivi u Svedskoj i pazi u prebogatoj Svedskoj je jedan od najvecih bumbara, recimo vozi Ferari i Aston Martina, a inace nema dece, a decu svog kuma (to jest njega) obozava kao svoje i ono nije ih video godinama i sprema se da dodje, ono takav lik dolazi, ono svi se nalozili kad ono dodje kao donece mu ne znam ni ja sta, ono mislio je mozda sad nece da se cima da mu nesto kupuje, donosi ali u najgorem slucaju dace mu bar jedno soma evra da mu se nadje, kad ono klosar dodje praznih ruku, tipa doneo 100 grama kafe i kilo banana i kao zove njega da mu da neku kintu , vadi novcanik i ladno kaze "KUME EVO DA SE NE BRUKAMO" i dao mu fazon 500 dinara , ono svi u soku, muk, jbt ne mogu da veruju (ajd barem 500 evra da mu dao pa ajd nekako, mislim ipak toliki bumbar koji vozi najnoviji Ferari od 300 soma evra i pritom godinama ga nije video ), ovaj mucenik jos kao isplanirao vec sta ce sa lovom, kao sta ce da pazari i gde ce kao malo da otputuje , ono nije mogao da veruje, ono nakon toga maltene bio je "bolestan" danima, znaci bolje da mu nije dao nista , maltene ispade da ga jos i zayebava............strasno.
pitanje je koliko je taj kum stvarno "bumbar", mozda stvara samo takav privid

milance19

Hot, blue and righteous
Moderator
Poruka
14.969
Ljubav ne bira

Al me zanima kolika je to želja ne udati se za balkanca ?

Mnoge poznajem koje su rekle “za našeg nikad”

Sad se pitam šta je to toliko odbojno kod balkanaca pa žene se udaju za stranca
Poruka je automatski spojena:

Guten Abend :))))
Svako ima svoje predrasude.
Na kraju ipak biramo po srcu, valjda
Koja je nacionalnost, to je sad dugačka tema.
Zapanjilji bi se mnogi, iz kojih su sve nacionalnosti potekle neke slavne i ugledne ličnosti

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.