Quantcast

Zene koje ne zapovedaju samo u svojoj kuci

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.874
0,,16122236_401,00.gif

Nemacka kancelarka Angela MERKEL...

la-presidenta-de-brasil-dilma-rousseff-610x430.jpg

Predsednica Brazila, Vilma Rusell

PRE-jingle-cristina.jpg_2033098437.jpg

Predsednica Argentiune, Kristina Kirchner

Uvek me je zanimalo kako ove mocne zene zive u privatnom zivotu: kako kuvaju, peglaju, vode ljubav....

Da li su dobre majke?

Da li se svaleraju?

Idu li po nekada u komsiluk na kafu?

Kakav je NJIHOV ZIVOT?

Vredi li MOC gubitka privatnosti? :think:

gost 243178

Veoma poznat
Poruka
12.090
Nemacka kancelarka Angela MERKEL...

Predsednica Brazila, Vilma Rusell

Predsednica Argentiune, Kristina Kirchner

Uvek me je zanimalo kako ove mocne zene zive u privatnom zivotu: kako kuvaju, peglaju, vode ljubav....

Da li su dobre majke?

Da li se svaleraju?

Kakav je NJIHOV ZIVOT?

Verovatno rade 16 - 20 sati dnevno, od kada znaju za sebe. Boli me uvo kakve su domaćice.

F.W.N.

Aktivan član
Poruka
1.011

Da li su dobre majke?

Da li se svaleraju?

Kakav je NJIHOV ZIVOT?

Кога боле бриге како оне живе!?

Среди прво свој живот па онда гледај остале.

****** вас и америка и велики братови и фарме и све оно из чега сте покупили ту завист и то да гледате туђе животе.

Mojrae

Domaćin
Poruka
4.617
Michele-alliot-marie_reference.jpg

michele alliot marie, meni omiljena nekadasnja ministarka spoljnih poslova, pravde, unutrasnjih poslova i ministar vojni francuske u nekoliko mandata - konzervativna, jaka i ponosna zena, izuzetno sposobna i privatno jako zahtevna. u kuci im je disciplina kao u vojsci, nema opustanja. naravno da nema govora da pere, kuva ili pegla, ona je bila ministar odbrane a ne domacica. nema svalere, ne zivi za leptirice i avanture, bitni su joj samo drzava i porodica. radi od 5 ujutru do ponoci, ima karijeru u pravom smislu te reci ali nema onaj normalan, porodicni zivot. imala je srecu da je porodica u svakom momentu stajala iza nje pa je mogla da ostvari svoje ambicije, za dobro svih njih. obezbedila je sigurno naredne tri generacije.

Saul Goodman

Elita
Banovan
Poruka
21.848
Michele-alliot-marie_reference.jpg

michele alliot marie, meni omiljena nekadasnja ministarka spoljnih poslova, pravde, unutrasnjih poslova i ministar vojni francuske u nekoliko mandata - konzervativna, jaka i ponosna zena, izuzetno sposobna i privatno jako zahtevna. u kuci im je disciplina kao u vojsci, nema opustanja. naravno da nema govora da pere, kuva ili pegla, ona je bila ministar odbrane a ne domacica. nema svalere, ne zivi za leptirice i avanture, bitni su joj samo drzava i porodica. radi od 5 ujutru do ponoci, ima karijeru u pravom smislu te reci ali nema onaj normalan, porodicni zivot. imala je srecu da je porodica u svakom momentu stajala iza nje pa je mogla da ostvari svoje ambicije, za dobro svih njih. obezbedila je sigurno naredne tri generacije.

mirna i povucena, voli kokain i djecake :)))))

Earring

Elita
Banovan
Poruka
21.142
pa to zavisi od osobe
verujem da svako, pa i najpoznatiji ljudi na svetu imaju negde neku svoju intimu, makar minimum
a koliko ce se predati poslu ili nekim drugin zivotnim sferama zavisi od afiniteta i licnosti
sto ne znaci da zena nece ostati zena i imati potrebe kao i svaka druga (da je mazena, pazena i voljena)

Mojrae

Domaćin
Poruka
4.617
pa to moze mozda u srbiji, ali ne u nekoj vecoj i jacoj zemlji.
prosto postoje mesta koja te progutaju celog, koja traze potpunu posvecenost i konstatan rad i to je tako. u nekom momentu biras sta hoces, to je svesna odluka i tako se i nastupa, snosis odgovornost za ono sto sto si izabrala. to pocinje jos u obdanistu, pa se provlaci kroz osnovne i srednje skole za elitu, onda i fakultet, sledi se utabana staza, nema iznenadjenja.
sto se mene tice, ona je puno dobila sa jedne strane, puno izgubila sa druge, ali zna sta je radila i zasto. njoj, konkretno, ne fali da bude `prava` zena, ma sta to znacilo.

Ériu

Veoma poznat
Poruka
12.966
Joj, ljubim te tako pametnu! Mnogo znas za jednu snajku !

Ja sam njeno ime odmeh PREVEO na srpski...:mrgreen:

Poenta teme nije u gramatici...

I zato nemoj da SPAMUJES TEMU! :evil:
posto je vilma inace bas narodno srpsko ime a svaki drugi se preziva rusell i to tako sa dva l kako si iskusno preveo :mrgreen: ne kenyaj nego proveravaj malo sta pises pre nego sto lupis,nije ti prvi put :neutral:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.