Žene koje bi da se dobro udaju, a često menjaju muškarce

Demijurg

Poznat
Banovan
Poruka
7.211
Žene koje bi da se dobro udaju, a promenile su desetine muškaraca, i dalje ih menjaju...

Šta njima fali?

Da li one time što često menjaju partnere, kako je to primetio Frojd još 30-tih godina prošlog veka, zapravo žele da vode ljubav sa bivšim ženama svojih često menjanih muškaraca?

Možda kompleksi, inferiornost ili sumnja u sopstvenu ženstvenost?

To je sad moderno. Čak i žene koje pripadaju nekim verskim zajednicama, gde se nalažu visokomoralna načela, često menjaju muškarce, i zato se ne mogu udati za braću iz crkve. A onda kukaju što ih neće niko osim oni koji na ženi vide samo cenu, koju je, uzgred, ona sama stavila na sebe.

Pitanje za razmišljanje... Dakle, šta mislite?

Na sponzorstvo, naravno. Po mogućstvu i ulazak u show business. Možda film.

mislim da Frojd bas i nije imao sponzorstvo na umu kad je to pisao, a i nije bas tu sumnja u sopstvenu zenstvenost koliko u sopstvenu sposobnost da sebi obezbede normalan zivot.....ta neka samostalnost kod zena je uzela maha u nekim razvijenijim zemljama (iako ima pregrst izuzetaka) a kod nas je to jos u pocetnom stadijumu, radi se na tome ali ipak se "dobra udaja" i dalje smatra normalnim a ne najobicnijim koristoljubljem...

a otkud ti znash sha je ona smela?
i otkud znash da je znala kakaf je pre braka?

a tebi zakon verovatnoce nista ne znaci, bice da je ovaj slucaj porodicnog nasilja, odnosno ubistva, izuzetak...verovatno kao i svi ostali ovakvi slucajevi kojih nema bas malo

a sto se ovog drugog tice, da li ti hoces da kazes da je posesivnost karakteristicna samo za bracne drugove, to u vezi nikako ne moze da postoji...

@GMO Chicken ne verujem da je u pitanju homoseksualnost, jer su se lezbejke/lezbijke poprilicno oslobodile, ne kriju one to previse, zasto bi isle preko muzeva do zene, kad mogu direkt ka zenskoj...

Poslednja izmena:
Žene koje bi da se dobro udaju, a promenile su desetine muškaraca, i dalje ih menjaju...

Šta njima fali?

Da li one time što često menjaju partnere, kako je to primetio Frojd još 30-tih godina prošlog veka, zapravo žele da vode ljubav sa bivšim ženama svojih često menjanih muškaraca?

Možda kompleksi, inferiornost ili sumnja u sopstvenu ženstvenost?

To je sad moderno. Čak i žene koje pripadaju nekim verskim zajednicama, gde se nalažu visokomoralna načela, često menjaju muškarce, i zato se ne mogu udati za braću iz crkve. A onda kukaju što ih neće niko osim oni koji na ženi vide samo cenu, koju je, uzgred, ona sama stavila na sebe.

Pitanje za razmišljanje... Dakle, šta mislite?

Ovakva pitanja može samo muškarac da postavlja, balkanski muškarac. Jer ako žena ima desetine muškaraca PRE NJEGA, ona je naravno *****, a ako on ima desetine žena pre no što izabere PRAVU, ih, pa on je muškarčina, nije nego:worth:
Ako je čika Frojd rekao to što pišeš, bio je obična budala, zašto bilo koja žena ne bi menjala muškarce dok ne nađe pravog, nekad je taj pravi pun para, nekad i nije, (sponzoruše ne računam, to je kategorija od koje mi se povraća), jer, sigurna sam da svaka prava žena ako čak i stotinak muških kreveta promeni tražeći pravog, ustvari traži samo pravu osobu za sebe, nekog kome će verovati, nekog na koga u svakom momentu može računati, nekog sa kim želi decu da rađa, sad dal' je morala da spava sa pet ili pedeset takvih tipova, nebitno, bitno je da nađe odgovarajućeg, a sex je priznaćemo veoma bitan u vezi dvoje ljudi.

Ovakav odgovor može da da samo balkanska žena, bombarderka, koja se prepoznala u tekstu. Ja nisam rekao ništa od onoga što si napisala "ako žena ima desetine muškaraca PRE NJEGA, ona je naravno ***** (htela si reći kyrva?), a ako on ima desetine žena pre no što izabere PRAVU, ih, pa on je muškarčina, nije nego"", dakle sama pitaš sama odgovaraš. Žao mi je što sam te razotkrio, odnosno izuo, odnosno pogodio onim što te je užasno pogodilo, ali sam si se poturila...

Ovakav odgovor može da da samo balkanska žena, bombarderka, koja se prepoznala u tekstu. Ja nisam rekao ništa od onoga što si napisala "ako žena ima desetine muškaraca PRE NJEGA, ona je naravno ***** (htela si reći kyrva?), a ako on ima desetine žena pre no što izabere PRAVU, ih, pa on je muškarčina, nije nego"", dakle sama pitaš sama odgovaraš. Žao mi je što sam te razotkrio, odnosno izuo, odnosno pogodio onim što te je užasno pogodilo, ali sam si se poturila...

Ma, poljubiš me u dOOpe, da budemo fini i da mi umesto onog što napišem ne idu zvezdice. Pročitaj još jedared šta si napisao i ne napadaj a da prvo sebe nisi preispitao.

Ma, poljubiš me u dOOpe, da budemo fini i da mi umesto onog što napišem ne idu zvezdice. Pročitaj još jedared šta si napisao i ne napadaj a da prvo sebe nisi preispitao.

zasto bismo bili fini, kad mozemo da budemo stoka :D a i ne mogu reci da se slazem u potpunosti sa tvojim prethodnim postom jer nisu jedini muskarci koji etiketiraju neke zene kao kurrve, ni zene se ne libe da upotrebe taj izraz bogami....:rtfm:

Žena VS Konfucije... ha ha ha

konfuc10.jpg

Poslednja izmena od moderatora:

Back