Žene, kako muvate muškarca koji vam se sviđa?

Okeeej...

Ja ne mogu da jedem masline tako solo, mogu ono 2-3 kao prilog jelu, al solo su mi previše gorko-kisele. Dobar izvor masti dou... u kombinaciji sa sirom tek pogotovo :mrgreen:

A koje masline su bile? One plave ili zelene? Sa koščicom ili one očišćene bez, sa parčetom paprike u sredini? Kako ste ih jeli, prstima, priborom, nabadali na čačkalicu... treba nam još informacija o maslinama.
Добро, ако ћемо да детаљишемо, зелене и црне маслине, панчета, тврди козји сир, бри, горгонзола, крутони, сушено воће, грожђе и бадеми. Јели смо прстима. Нема шансе да омане.
 
Добро, ако ћемо да детаљишемо, зелене и црне маслине, панчета, тврди козји сир, бри, горгонзола, крутони, сушено воће, грожђе и бадеми. Јели смо прстима. Нема шансе да омане.

JESU LI MASLINE BILE OČIŠĆENE?!
 
:lol: Ponadah se da jeste, mi romantični uvek očekujemo ljubavni hepiend.

Ja sa komšijama stukao par gajbi onog pivskog koktela limunka kome je istekao rok, i ništa nam nije bilo, a nismo bili ni zaljubljeni. :lol: Mislim i ako bi se čoveku slošilo on u tom stanju zaluđenosti emocijama ne bi ni znao od čega mu nije dobro, ono pojede neko pokvarenu švarglu, zaboli ga želudac, a to mu se pripiše ljubavnoj patnji. :D
 
Pošto Mira svojim temama aktivno diskriminiše žene, ja kao poznati feminista ne mogu to da trpim i moram da ispravim te nepravde.

Pa žene, jeste muvale nekog muškarca ili ženu i kako ste to radile? Koliki vam je procenat uspešnosti, jeste dobile pedale? Jeste li muvale zauzete?
Za veka nisam muvala muško. I, ne, nisam usedelica nit feministkinja, nit sam "100 a nevina". Nisam imala potrebe jer su muškarci uvek muvali mene.
 

Back
Top