Quantcast

Žene, kako muvate muškarca koji vam se sviđa?

Poruka
57.760
Okeeej...

Ja ne mogu da jedem masline tako solo, mogu ono 2-3 kao prilog jelu, al solo su mi previše gorko-kisele. Dobar izvor masti dou... u kombinaciji sa sirom tek pogotovo :mrgreen:

A koje masline su bile? One plave ili zelene? Sa koščicom ili one očišćene bez, sa parčetom paprike u sredini? Kako ste ih jeli, prstima, priborom, nabadali na čačkalicu... treba nam još informacija o maslinama.
Добро, ако ћемо да детаљишемо, зелене и црне маслине, панчета, тврди козји сир, бри, горгонзола, крутони, сушено воће, грожђе и бадеми. Јели смо прстима. Нема шансе да омане.

stugots

Čovek
Poruka
27.300
Добро, ако ћемо да детаљишемо, зелене и црне маслине, панчета, тврди козји сир, бри, горгонзола, крутони, сушено воће, грожђе и бадеми. Јели смо прстима. Нема шансе да омане.

JESU LI MASLINE BILE OČIŠĆENE?!

tuc muc

Poznat
Poruka
9.010
:lol: Ponadah se da jeste, mi romantični uvek očekujemo ljubavni hepiend.

Ja sa komšijama stukao par gajbi onog pivskog koktela limunka kome je istekao rok, i ništa nam nije bilo, a nismo bili ni zaljubljeni. :lol: Mislim i ako bi se čoveku slošilo on u tom stanju zaluđenosti emocijama ne bi ni znao od čega mu nije dobro, ono pojede neko pokvarenu švarglu, zaboli ga želudac, a to mu se pripiše ljubavnoj patnji. :D

Susan Sto Helit

Iskusan
Poruka
6.567
Pošto Mira svojim temama aktivno diskriminiše žene, ja kao poznati feminista ne mogu to da trpim i moram da ispravim te nepravde.

Pa žene, jeste muvale nekog muškarca ili ženu i kako ste to radile? Koliki vam je procenat uspešnosti, jeste dobile pedale? Jeste li muvale zauzete?
Za veka nisam muvala muško. I, ne, nisam usedelica nit feministkinja, nit sam "100 a nevina". Nisam imala potrebe jer su muškarci uvek muvali mene.

Snake Lively

Buduća legenda
Moderator
Poruka
32.854
Za veka nisam muvala muško. I, ne, nisam usedelica nit feministkinja, nit sam "100 a nevina". Nisam imala potrebe jer su muškarci uvek muvali mene.
Bravo Suzi, vidi da pomeneš još sto puta do kraja svoje forumske karijere da nisi feministkinja, kažu da posle stotog puta kreću da se serru biseri

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.