Quantcast

Žene, kako muvate muškarca koji vam se sviđa?

Manastirka

Iskusan
Poruka
6.424
Pošto Mira svojim temama aktivno diskriminiše žene, ja kao poznati feminista ne mogu to da trpim i moram da ispravim te nepravde.

Pa žene, jeste muvale nekog muškarca ili ženu i kako ste to radile? Koliki vam je procenat uspešnosti, jeste dobile pedale? Jeste li muvale zauzete?
Ja sam muvala tipa koji je gej... jbg, nisam odmah znala.Saznala sam u toku partije bilijara, kad mu je doš'o dečko i pustio nam piće. E, sad... možda su hteli i trojku, a' l stvarno nisam za to. Popila sam piće i "hvala". To jest, magla!

Sebastian4

Aktivan član
Poruka
1.718
Uz pomoću trikova...šalim se!Primaknem se do njega,dodirnem mu ruku i čekam reakciju, on se malo nasmeje, ali se udaljio i pomerio ruku.Ja tako par puta, on tako par puta...i Ništa.Posle mu došao dečko, jbt. :hahaha:
Jbt sad tek kapiram sta je htela jedna bajkerka na moto skupu u temerinu:sad2:
Zena je smrdela kao kad se lama iskenja, zato sam bezo :sad2:

stugots

Elita
Poruka
15.631
Ма воли човек маслине и сир, а и ја сам обожаватељ.
Okeeej...

Ja ne mogu da jedem masline tako solo, mogu ono 2-3 kao prilog jelu, al solo su mi previše gorko-kisele. Dobar izvor masti dou... u kombinaciji sa sirom tek pogotovo :mrgreen:

A koje masline su bile? One plave ili zelene? Sa koščicom ili one očišćene bez, sa parčetom paprike u sredini? Kako ste ih jeli, prstima, priborom, nabadali na čačkalicu... treba nam još informacija o maslinama.

Little Redhead

Buduća legenda
Moderator
Poruka
32.830
Jesam vam pricao kad je zoli iz subotice vozio ribu na moto skupu u koloni a ona dobila menzis? Neka krakata, u roze sorcu a krv joj probila pa jos kontra vetar podigao do kicme, a ona nema pojma? :jede:
Svega toga ne bi bilo da je imala čašicu. :deda2:
Naravno ako zanemarimo činjenicu da šta god muškarci mislili, žena kad dobije nije kao fontana, realno, ne gubimo litre krvi. :roll:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.