Zene jedno pitanje ?

gost 357796

Iskusan
Poruka
6.945
Dakle , da li vas privlaci muskarac koji ima stila ?
Konkretno zna dobro da se obuce , razume se donekle u modu ( u muskom smislu naravno , neki vezu modu za ped., ne mislim na taj vid mode ) , u satove, vina itd...ajd da kazemo da je donekle pokrio sve sto se tice stila :)))
Ili vam je drazi tip muskarca koji se bas nista ne razume u to, nije mu bitno kako ce izgledati , sta ce obuci itd ...?
Koju opciju preferirate ?
I koliko vam je to zapravo uopste i bitno ?

Poslednja izmena:
Konkretno zna dobro da se obuce , razume se donekle u modu ( u muskom smislu naravno , neki vezu modu za ped., ne mislim na taj vid mode ) , u satove, vina itd...ajd da kazemo da je donekle pokrio sve sto se tice stila :)))
Ili vam je drazi tip muskarca koji se bas nista ne razume u to, nije mu bitno kako ce izgledati , sta ce obuci itd ...?
Muškarce koji se razumeju u vina volim, pošto i ja volim vina, al' se ne razumem i vrv nikad neću naučiti da se razumem. Pa eto volim da me uputi. Sat dobar volim da vidim kao što volim muškarce sa šeširima. Što se tiče ostalog jok. A najpre će me odbiti muškarac sa ružnom obućom. Pa to je jedna od prvih stvari koju skontam na muškarcu.

Vazno m je da ne nosi papuce i sandale (plazu ne racunam)!!!:aaa:
I ne volim previse ustirkane, uglancane... osim ako posao to nalaze.

Bitno je da ima neki svoj fazon, da to lezi na njemu, da mu imidz prati karakter.

- - - - - - - - - -

Muškarce koji se razumeju u vina volim, pošto i ja volim vina, al' se ne razumem i vrv nikad neću naučiti da se razumem. Pa eto volim da me uputi. Sat dobar volim da vidim kao što volim muškarce sa šeširima. Što se tiče ostalog jok. A najpre će me odbiti muškarac sa ružnom obućom. Pa to je jedna od prvih stvari koju skontam na muškarcu.
:aha:
I duboke cipele/ cizme. I kapute/bunde. :)

Možda bih mogla da odgovorim da mi nije bitno jer na takve stvari ne obraćam pažnju dok se zaljubljujem ali opet svi oni u koje se zaljubim imaju stila jer da nemaju ne bi mi privukli pažnju

minimalno minimalnog je da bude pristojan i uredan

Dobro , odelo nije bas za svaku priliku trojo zlozices se :)))
U skladu s' godinama ima dosta dobrih sportskih "odela" ....Msm kapiram da nece u 4 popodne na pice u odelu tako nekog ozbiljnog tipa :)))

Pa ne znam, meni se podrazumeva da na posao nosi odelo. A preko vikenda moze nesto normalno, bez pocepanih farmerki, salova i tako to...

Bitno mi je da zna da se obuce i svecano, elegantno, u prilikama kada je potrebno.

Ipak, ako je decko vise u tom fazonu, nego sto poklanja paznju duhovnim i intelektualnim stvarima - dobice nogu.

Sitnicavost, i svaka dlaka na svom mestu, 24/7 je "crvena zastavica" , i takodje ce dobiti nogu :)

Kao Amis ( salim se ) :lol:
Pa ne znam sta mu to dodje muzevno u dnevnoj varijanti ...Ima dosta modela farki koje su iscepane manje ili vise , imas crnih uskih(ne skorz) farki itd...Ima i dobrih pantalona od drugih materijala ...ali sve je to aktuelno pa ne znam da li se uklapa u to "muzevno" ...

to "muzevno" kazu kad ni same ne znaju sta misle :lol:

- - - - - - - - - -

Bitno mi je da zna da se obuce i svecano, elegantno, u prilikama kada je potrebno.

Ipak, ako je decko vise u tom fazonu, nego sto poklanja paznju duhovnim i intelektualnim stvarima - dobice nogu.

Sitnicavost, i svaka dlaka na svom mestu, 24/7 je "crvena zastavica" , i takodje ce dobiti nogu :)

ok a ko ce da dobije virgo?

Kao Amis ( salim se ) :lol:
Pa ne znam sta mu to dodje muzevno u dnevnoj varijanti ...Ima dosta modela farki koje su iscepane manje ili vise , imas crnih uskih(ne skorz) farki itd...Ima i dobrih pantalona od drugih materijala ...ali sve je to aktuelno pa ne znam da li se uklapa u to "muzevno" ...

Pa dobro, ti imas 22 godine, ja imam 32 i izlazim sa muskarcima mojih godina. Kad bi oni nosili iscepane farmerke, gledala bi ih ko budalu. Ili te moderne helanke farmerke.
To ide uz tvoje godine.

Back