Žene i omekšivač

  • Začetnik teme Začetnik teme totsi
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

totsi

Poznat
Poruka
7.008
ovo mini istraživanje je sproveo moj frend gogs koji nakon ozljede na radu sad obnaša dužnost redara u jednom centru.

prvo mu je ta anomalija počela upadati u oko a onda je intenzivnije zapratio, neverovatno kako velik broj žena zastane pokraj omekšivača, pogled levo, pogled desno, otvaraju omekšivač, guraju nos u grlo boce
pošnjofkaju i onda sledi odobravajući izraz lica ili indiferentan ili kisel. ovo se naročito dešava kad dođe neka nova vrsta omekšivača. katkad izraz lica bude odobravajuć ali ga ona ne stavlja u košaru nego vrati na policu...znači bitno je pošnjofkati.

zašto to radite? jeli to nagonski, vi ne upravljate tom operacijom ili?
 
Samo štirak, onaj starinski, sa šećerom.
Nek se neko bar zasladi

pro_v_0079987.jpg
Samo ga čuvaj na sigurnom mestu, gde macike ne zalaze.
 

Back
Top