Zene i njihove kombinacije

Thanatos

Poznat
Poruka
9.917
monsters_3_elizabeth_L.jpg

Only Beer

Buduća legenda
Poruka
29.776
Imao sam jedan dozivljaj. J*bi ga, ja trebao vec nazad za Austriju, a doticna se napalila (priznajem, i ja sam, dan pre tog dana smo se nesto vacarili, ali nije bilo seksa). I tako, dosao zadnji dan moje posete, a njoj decko tu, dosao na odsustvo. I napravim kombinaciju sa ortakom. Rezervisem hotelsku sobu u gradu, sa ortakom pokupim nju nedaleko od diskoteke gde je bila sa momkom i drustvom, zatim pravac hotel. Ortak preuzima auto i odlazi na pljesku, ali na mesto koje je na periferiji grada, ne bi li neko nesto snimio i posumnjao. Upad u sobu, i posto smo zurili, nije bilo mnogo predigre i romantike. Zelja nam je bila samo da se desi sto se desiti mora. z:mrgreen: Bilo je dobro, samo sto je lik zvao non-stop, pa je taj seks uz konstantnu melodiju "nokia tune" sa njenog mobilnog bio....recimo drugaciji nego inace. Kad smo zavrsili, ona se javlja liku. Dok se oblacim par metara dalje od nje, cujem lika kako se dere, kao da je bio ispred sobe j*bote. Ona mu slatkim glasom objasni da je u obliznjem kaficu i da stize odmah. Ja u medjuvremenu nazvao ortaka da dodje da nas pokupi. Odbacili je nazad paceniku i otisli na pivo. Onda klasicna pitanja s´njegove strane "kako je bilo?" itd.