Zene i fejsbuk

Sugaenzi

Iskusan
Banovan
Poruka
6.533
Dakle opsta pomama kod zena da po ceo dan i noc fejsbuche.Ako je ko natrtio odma kace na fejs, pitas je nesto konkretnije :per: a ona ko iz topa trazi da joj prvo das lajk na fejs pa onda tek skida gace.Sta je to u pitanju pa su lodache posandrcale za tim fejsom, samo bleje u fon i kljucaju na poslu u kaficu kafani nocnom klubu.Tacno stigla propast sveta.
 
Dakle opsta pomama kod zena da po ceo dan i noc fejsbuche.Ako je ko natrtio odma kace na fejs, pitas je nesto konkretnije :per: a ona ko iz topa trazi da joj prvo das lajk na fejs pa onda tek skida gace.Sta je to u pitanju pa su lodache posandrcale za tim fejsom, samo bleje u fon i kljucaju na poslu u kaficu kafani nocnom klubu.Tacno stigla propast sveta.

Registrovala sam se krajem 2007. godine.

Drug mi poslao lik da otvorim nalog, taman kad sam otisla u inostranstvo....

FB mi je super, jer pozvala sam sve prijatelje i poznanike iz Srbije.. i mogla neposredno da pratim njihove zivote - iako nisam mogla da ih vidjam.

Tako i sada....

Ljudi cesto menjaju mesto boravka - sele se zbog skolovanja, posla, udaju se i odsele u drugu drzavu ~~~
a preko fejsa mozes da znas sta se otprilike kod njih desava, iako nemate vremena da odrzavate blizi kontakt.

Nikad nisam nikom trazila da mi lajkuje slike ^^ :roll: , mislim da sam i podesila da mogu jedino prijatelji da mi udju u forografije :)
 
Poslednja izmena:
Registrovala sam se krajem 2007. godine.

Drug mi poslao lik da otvorim nalog, taman kad sam otisla u inostranstvo....

FB mi je super, jer pozvala sam sve prijatelje i poznanike iz Srbije.. i mogla neposredno da pratim njihove zivote - iako nisam mogla da ih vidjam.

Tako i sada....

Ljudi cesto menjaju mesto boravka - sele se zbog skolovanja, posla, udaju se i odsele u drugu drzavu ~~~
a preko fejsa mozes da znas sta se otprilike kod njih desava, iako nemate vremena da odrzavate blizi kontakt.

Nikad nisam nikom trazila da mi lajkuje slike ^^ :roll: , mislim da sam i podesila da mogu jedino prijatelji da mi udju u forografije :)

Čovek priča o jednoj skroz drugoj pojavi, a ne o ovome iako ovo nije nikakav problem što ti radiš.
 
Pa ne znam sto svi imaju negativan stav o FB na ovoj temi....

Htela sam samo da kazem, da ljudi na razlicite nacine koriste drustvene mreze. u ovom slucaju FB.

Pa zbog tih takvih individua, korisnika društvenih mreža, mada to je moj stav o FB, tj. razlog za nekorišćenje. Ostali, koliko vidim, kritikuju određene ženskice, koje nisu reprezentativni primerci ženskog pola.
 
Pa zbog tih takvih individua, korisnika društvenih mreža, mada to je moj stav o FB, tj. razlog za nekorišćenje. Ostali, koliko vidim, kritikuju određene ženskice, koje nisu reprezentativni primerci ženskog pola.

Rekla bih da drug,kolega Shugenzi opisuje neke tinejdzerke.. :lol:

Ne treba im previse zameriti - To je neki trend njihove generacije , i prodje s godinama :aha:
 
Pa samo me i pilecevina zanima koji ce mi krasni neke matore polovare, kod njih je fejsbuchenje povezano sa uspomenama na torbanje.:per:a ovamo kao fora odselili se stara poznanstva i ostale trice i kuchine..Sta ima da se laprda o tome ako ti ko treba nazoves ga nadjete se ili se posetite a ne da se javno prezentujete i o tudjim zivotima brigu vodite.
 
Fejsbuk je toliko adiktivan i za zene i za muskarce i za decu i za odrasle zato sto zadovoljava vazne psiholoske potrebe.
Najveci broj ljudi ima strah da nisu dovoljno dobri, dovoljno voljeni i strah od samoce.
FB moze dobro da posluzi da se prevazidju sva tri problema - lajkovi, komentari i tzv prijatelji nam dizu samopouzdanje, daju osecaj da smo voljeni i da nismo sami (uslovno receno).
Zato je buducnost fb/a svetla:lol:



Kako ce ko komunicirati sa ljudima zavisi od toga sta mu treba i sta ima da ponudi, pa ce neki prosipati pamet, neko ce pokazivati telo, a neko svoju ekonomsku moc. Meni je sve to zabavno za posmatranje, a verujem da psiholozi i psihijatri uzivaju :aha2:



Jeste, preteruju ljudi sa tim, ali nisu nista bolji ni oni koji su toliko zagrizeni protivnici. Valjda je kul da se razlikujes. :cool:
Ako sami biramo sa kim i kako cemo komunicirati na FB/u, to znaci da imamo priliku da se druzimo sa sebi slicnima i ne znam zasto bi nekome smetalo to sto ce neko slikati svaki deo tela, ili svaki obrak i statijaznam :dontunderstand:
 
Prilicno arogantan stav za nekoga ko i sam provodi vreme ovde na drustvenoj mrezi. Razumem da imas nesto protiv, ali imbecili...



jel...?


Najveci broj ljudi ima strah da nisu dovoljno dobri, dovoljno voljeni i strah od samoce.
FB moze dobro da posluzi da se prevazidju sva tri problema - lajkovi, komentari i tzv prijatelji nam dizu samopouzdanje, daju osecaj da smo voljeni i da nismo sami (uslovno receno).
 
nazalost eksplozija vaginopoklonstva feminizma i histerije...
secam se jedne radila u hotelu i kuka pred burazerom kako se umorila a bio je petak....
tad ja joj kazem- a sta ti to radis? posto sam napravio tesku rupcagu u njenoj prici, ona samo skrese pogledom i ne kaze nista ,nije me poznala.
tad sam ostavio utisak ,sledeci put kad sam je sreo sam ostavio otisak -u njenoj pici...
 
Poslednja izmena:
meni su interesantne fejsbuk zvezde, obične devojke sa hiljadama pratilaca, stotinama lajkova, par slikica u kupaćem i već imaju vojsku i auditorijum od par hiljada ljudi.... koliko li je ego tih klinki narastao zbog toga...

Ti tragikomicni i nadasve jadni "postovaoci" njihove golisave slike sa fejsa koriste da malko osmisle rucni rad:hahaha:
 

Back
Top