Quantcast

Zene i fejsbuk

Sugaenzi

Iskusan
Banovan
Poruka
6.533
Dakle opsta pomama kod zena da po ceo dan i noc fejsbuche.Ako je ko natrtio odma kace na fejs, pitas je nesto konkretnije :per: a ona ko iz topa trazi da joj prvo das lajk na fejs pa onda tek skida gace.Sta je to u pitanju pa su lodache posandrcale za tim fejsom, samo bleje u fon i kljucaju na poslu u kaficu kafani nocnom klubu.Tacno stigla propast sveta.

gost 343533

Elita
Poruka
17.532
Dakle opsta pomama kod zena da po ceo dan i noc fejsbuche.Ako je ko natrtio odma kace na fejs, pitas je nesto konkretnije :per: a ona ko iz topa trazi da joj prvo das lajk na fejs pa onda tek skida gace.Sta je to u pitanju pa su lodache posandrcale za tim fejsom, samo bleje u fon i kljucaju na poslu u kaficu kafani nocnom klubu.Tacno stigla propast sveta.

Registrovala sam se krajem 2007. godine.

Drug mi poslao lik da otvorim nalog, taman kad sam otisla u inostranstvo....

FB mi je super, jer pozvala sam sve prijatelje i poznanike iz Srbije.. i mogla neposredno da pratim njihove zivote - iako nisam mogla da ih vidjam.

Tako i sada....

Ljudi cesto menjaju mesto boravka - sele se zbog skolovanja, posla, udaju se i odsele u drugu drzavu ~~~
a preko fejsa mozes da znas sta se otprilike kod njih desava, iako nemate vremena da odrzavate blizi kontakt.

Nikad nisam nikom trazila da mi lajkuje slike ^^ :roll: , mislim da sam i podesila da mogu jedino prijatelji da mi udju u forografije :)

Poslednja izmena:

gost 361364

Aktivan član
Poruka
1.151
Registrovala sam se krajem 2007. godine.

Drug mi poslao lik da otvorim nalog, taman kad sam otisla u inostranstvo....

FB mi je super, jer pozvala sam sve prijatelje i poznanike iz Srbije.. i mogla neposredno da pratim njihove zivote - iako nisam mogla da ih vidjam.

Tako i sada....

Ljudi cesto menjaju mesto boravka - sele se zbog skolovanja, posla, udaju se i odsele u drugu drzavu ~~~
a preko fejsa mozes da znas sta se otprilike kod njih desava, iako nemate vremena da odrzavate blizi kontakt.

Nikad nisam nikom trazila da mi lajkuje slike ^^ :roll: , mislim da sam i podesila da mogu jedino prijatelji da mi udju u forografije :)

Čovek priča o jednoj skroz drugoj pojavi, a ne o ovome iako ovo nije nikakav problem što ti radiš.

gost 361364

Aktivan član
Poruka
1.151
Pa ne znam sto svi imaju negativan stav o FB na ovoj temi....

Htela sam samo da kazem, da ljudi na razlicite nacine koriste drustvene mreze. u ovom slucaju FB.

Pa zbog tih takvih individua, korisnika društvenih mreža, mada to je moj stav o FB, tj. razlog za nekorišćenje. Ostali, koliko vidim, kritikuju određene ženskice, koje nisu reprezentativni primerci ženskog pola.

gost 343533

Elita
Poruka
17.532
Pa zbog tih takvih individua, korisnika društvenih mreža, mada to je moj stav o FB, tj. razlog za nekorišćenje. Ostali, koliko vidim, kritikuju određene ženskice, koje nisu reprezentativni primerci ženskog pola.

Rekla bih da drug,kolega Shugenzi opisuje neke tinejdzerke.. :lol:

Ne treba im previse zameriti - To je neki trend njihove generacije , i prodje s godinama :aha:

Sugaenzi

Iskusan
Banovan
Poruka
6.533
Pa samo me i pilecevina zanima koji ce mi krasni neke matore polovare, kod njih je fejsbuchenje povezano sa uspomenama na torbanje.:per:a ovamo kao fora odselili se stara poznanstva i ostale trice i kuchine..Sta ima da se laprda o tome ako ti ko treba nazoves ga nadjete se ili se posetite a ne da se javno prezentujete i o tudjim zivotima brigu vodite.

gost 36952

Elita
Poruka
17.070
Fejsbuk je toliko adiktivan i za zene i za muskarce i za decu i za odrasle zato sto zadovoljava vazne psiholoske potrebe.
Najveci broj ljudi ima strah da nisu dovoljno dobri, dovoljno voljeni i strah od samoce.
FB moze dobro da posluzi da se prevazidju sva tri problema - lajkovi, komentari i tzv prijatelji nam dizu samopouzdanje, daju osecaj da smo voljeni i da nismo sami (uslovno receno).
Zato je buducnost fb/a svetla:lol:

Kako ce ko komunicirati sa ljudima zavisi od toga sta mu treba i sta ima da ponudi, pa ce neki prosipati pamet, neko ce pokazivati telo, a neko svoju ekonomsku moc. Meni je sve to zabavno za posmatranje, a verujem da psiholozi i psihijatri uzivaju :aha2:

Jeste, preteruju ljudi sa tim, ali nisu nista bolji ni oni koji su toliko zagrizeni protivnici. Valjda je kul da se razlikujes. :cool:
Ako sami biramo sa kim i kako cemo komunicirati na FB/u, to znaci da imamo priliku da se druzimo sa sebi slicnima i ne znam zasto bi nekome smetalo to sto ce neko slikati svaki deo tela, ili svaki obrak i statijaznam :dontunderstand:

El Seratore

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
168
Prilicno arogantan stav za nekoga ko i sam provodi vreme ovde na drustvenoj mrezi. Razumem da imas nesto protiv, ali imbecili...

jel...?

Najveci broj ljudi ima strah da nisu dovoljno dobri, dovoljno voljeni i strah od samoce.
FB moze dobro da posluzi da se prevazidju sva tri problema - lajkovi, komentari i tzv prijatelji nam dizu samopouzdanje, daju osecaj da smo voljeni i da nismo sami (uslovno receno).

KiZo

Poznat
Poruka
9.331
nazalost eksplozija vaginopoklonstva feminizma i histerije...
secam se jedne radila u hotelu i kuka pred burazerom kako se umorila a bio je petak....
tad ja joj kazem- a sta ti to radis? posto sam napravio tesku rupcagu u njenoj prici, ona samo skrese pogledom i ne kaze nista ,nije me poznala.
tad sam ostavio utisak ,sledeci put kad sam je sreo sam ostavio otisak -u njenoj pici...

Poslednja izmena:

Sugaenzi

Iskusan
Banovan
Poruka
6.533
meni su interesantne fejsbuk zvezde, obične devojke sa hiljadama pratilaca, stotinama lajkova, par slikica u kupaćem i već imaju vojsku i auditorijum od par hiljada ljudi.... koliko li je ego tih klinki narastao zbog toga...

Ti tragikomicni i nadasve jadni "postovaoci" njihove golisave slike sa fejsa koriste da malko osmisle rucni rad:hahaha:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.