Žene forumašice, sila ste!

Bez starca nema udarca :mrgreen:
Mislis, bez pevca nema udarca 🐔...nego, zasto sam ja uopste na ovoj temi gde se glorifikuju brkate forumasice? :eek: (gazdarica Jeca, cast izuzecima...ta ti ima i bradu i brkove :deda:)
idem sad lepo na onu temu sto otvori ova Slatka curica gde se boostujemo mi, drugi deo ovog foruma, cosavi forumasi :rtfm:

ajd zdravo
 
Mislis, bez pevca nema udarca 🐔...nego, zasto sam ja uopste na ovoj temi gde se glorifikuju brkate forumasice? :eek: (gazdarica Jeca, cast izuzecima...ta ti ima i bradu i brkove :deda:)
idem sad lepo na onu temu sto otvori ova Slatka curica gde se boostujemo mi, drugi deo ovog foruma, cosavi forumasi :rtfm:

ajd zdravo
Potpuno sam glatka tamo gde treba. Dodzi gore da ti pokazem :zper:
 
Nisam dugo na forumu, ali već mi je jasno koliko su žene na forumu stabilne, bez frustracija, komunikativne, duhovite, dosjetljive, normalne...

Mogla bih vas bar 10 sada tagovati, da mi nick-ovi padaju na pamet. Ako sam ti i na jednu poruku reagovala onim smajlijem, znači da upadaš u tu grupu.

Zaista ste fenomenalne!

Ništa, samo sam to htijela reći i da je to razlog što ću i ja koristiti forum. Ostajte mi zdravo! :D
daaaa , a znaš li zašto su naše članice fenomenalne i nepovtorljive , ma najlepše su :whistling: :hvala:
 

Back
Top