Žene, evo kako će vam pisati muškarac koji vas istinski voli!

Gost 436702

sexendragsenrokenrol
Poruka
12.227
Treba znati izraziti nezadovoljstvo na nacin koji nije ni preterano agresivan ni preterano pasivan. Reci za nekoga da je smarac samo zato sto ti je poslao dugacku poruku, ili veci broj poruka, je po meni nesto agresivniji odgovor od onog idealnog. Dobro, mozda to nisi rekla njemu ali si rekla drugim ljudima, rekla si nama, sto je po meni takodje lose.
A nismo se razumeli.. Baš rekoh gore na početku da kad je potreba obostrana dopisivanje ide prirodnim tokom bez da je ijedno zapravo svesno ni koliko je bilo poruka ni koliko brzo se odgovara i sve te nebitne stvari...možda ih i bude puno al to skontamo tek posle ono kao vauu.. Dok ti je lepo sve teče baš onako kako treba niko se ne zamajava brojem poruka poziva itd.. Tako da ja nemam neka iskustva sa smaračima jer kako zračim tako i privlačim
Smarače sam pomenula samo u onom kontextu ako i sama ne želim da me smaraju ni ja neću smarati, od toga polazim i zato nemam loših iskustava

Poruka
7.268
A nismo se razumeli.. Baš rekoh gore na početku da kad je potreba obostrana dopisivanje ide prirodnim tokom bez da je ijedno zapravo svesno ni koliko je bilo poruka ni koliko brzo se odgovara i sve te nebitne stvari...možda ih i bude puno al to skontamo tek posle ono kao vauu.. Dok ti je lepo sve teče baš onako kako treba niko se ne zamajava brojem poruka poziva itd.. Tako da ja nemam neka iskustva sa smaračima jer kako zračim tako i privlačim
Smarače sam pomenula samo u onom kontextu ako i sama ne želim da me smaraju ni ja neću smarati, od toga polazim i zato nemam loših iskustava
Ja sam tvoje reci razumeo (i slazem se s njima) ali se ocigledno nisam dobro izrazio. Govorio sam o izmisljenoj zenskoj osobi koja je nekome (ili za nekoga) rekla da je smarac samo zato sto joj je poslao puno poruka. Ta izmisljena zenska osoba je bazirana na realnoj koja se na ovom forumu predstavlja kao zabica :) Znaci nema apsolutno nikakve veze s tobom.

86bogomoljka

Legenda
Poruka
50.018
A nije tako..
Evo ja ne obraćam pažnju npr na to kolko brzo odgovara to su klinačke forice.. Kad se ima potreba jbt a kad je potreba obostrana onda to teče samo od sebe a da nijedno ne vodi o računa o tome
Kolko se otvori o sebi takođe, ako ima potrebu oće.. Ako nije još ne znači da neće.. itd itd ne znam ja uvek tvrdim da se svašta dobije onda kad to ne zahtevaš niti očekuješ..bezbroj puta se uverila.. Nikad nikog nisam cimala kad je s ekipom i ko po pravilu sami se javljaju, toliko da sam znala kažem ok je jbt ne treba mi polažeš račune..a zapravo nije to već sam ima potrebu da se javi upravo zato jer ja ne cimam
Sve u svemu samo pustiti da teče.. Ako ste bliski bude svega s onog spiska i više od toga ali to nekako sve prirodno ide

Tako da nije da smo uvek nezadovoljne, jako je prosto.. Ne forsiraj ništa imaćeš svašta i eto zadovoljstva
Баш тако...
Или је питко или никако.

86bogomoljka

Legenda
Poruka
50.018
Знате шта мене излуђује? Али небитно за пол и врсту односа. Позове ме неко, пита шта радим и одговорим да сам са неким (кафа, шетња... шта год) а тај ко зове настави разговор иако није ништа хитно.
Па, брате, имај трунку културе и пусти ме да се посветим особи са којом сам а не да она слуша наш разговор и смара се.
Исто, када позовем и каже да је у друштву одговор ми је увек исти- ОК, уживај, чујемо се после.

Poruka
7.268
Позове ме неко, пита шта радим и одговорим да сам са неким (кафа, шетња... шта год) а тај ко зове настави разговор иако није ништа хитно.
Mozda bi trebalo da pozoves tu osobu, podsetis je na nemili dogadjaj, obavestis je da je prekoracila granicu i kazes joj da ces sledeci put da joj spustis slusalicu.

86bogomoljka

Legenda
Poruka
50.018
Mozda bi trebalo da pozoves tu osobu, podsetis je na nemili dogadjaj, obavestis je da je prekoracila granicu i kazes joj da ces sledeci put da joj spustis slusalicu.
Јој, иако често делујем сурово ја сам врло трпељива. Па то траје... А и многима је то манир. Некако ми не иде да васпитавам одрасле људе. Пре се нећу ни јавити.

P

pasuljsko rebarce

Gost
Знате шта мене излуђује? Али небитно за пол и врсту односа. Позове ме неко, пита шта радим и одговорим да сам са неким (кафа, шетња... шта год) а тај ко зове настави разговор иако није ништа хитно.
Па, брате, имај трунку културе и пусти ме да се посветим особи са којом сам а не да она слуша наш разговор и смара се.
Исто, када позовем и каже да је у друштву одговор ми је увек исти- ОК, уживај, чујемо се после.
ne znas kako treba
kada sam na cetu a javlja mi se neka lujka koja me smara samo kazem: tata kaki ne moze da se javi.

posle se il izvinjava il se nikad vise ne javi.

moonja..

Buduća legenda
Poruka
30.820
znam da sam u pravu, ali mozda sam trebala napisati "i nas baksuze..":)))))
Ma kakvi, ti nisi baxuz...namćor i sve. Me, sad, ******, ja ko čovek ni ne umem o tim stvarima ponekad da razgovaram. Kao Aj kaži ljubav haha..neću.
Znači ili samo sex,sex,sex, ili se zaljubim i toe onda to.
Al nemoj da misliš da ne umem da volim i sfe...možda ni ne umem j vo me pas sa maslom?
Nije, volim baš...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.