Žene, evo kako će vam pisati muškarac koji vas istinski voli!

86bogomoljka

Legenda
Poruka
50.018
Покаже да му је стало- паћеник.
Има једног мока, уда се за тог првог и буде задовољна избором- јадница неискусна.
Прави ајвар и викендом деци крофне- сирота осуђена на кућу.

Око свега се претерује. И неке лепе ствари се представљају као погрешне.

86bogomoljka

Legenda
Poruka
50.018
ako ga skinem s liste ostaće mi žao što je hteo bebu baš sa mnom, čestit je I vredan, al gde kad nema stan, (znam kako zvučim al to je instinkt, mame traže pouzdano gnezdo za mladunče)
e ovde je ako uzmem plakaću a isto ako odbacim plakaću.
suze mi ne ginu
koje su lakše??
zahvalna Neo
Лакше је са бебом без стана него са станом без бебе. Године прођу док пуцнеш прстима.
Нема на чему.
Честит и вредан. Мало ли је. Уз таквог гладни бити нећете.

Miller

Legenda
Poruka
57.295
  • Prvi se javio nakon izlaska
  • Brzi odgovori
  • Zanimaju ga detalji o vama
  • Dugi tekstovi
  • Celodnevno dopisivanje
  • Slučajni komplimenti
  • Govori o sebi
  • Pitaće vas da li imate planove
  • Poslaće vam poruku pre odlaska u krevet
  • Piše vam poruke dok je s prijateljima
kurir laze..il ovo pise neka zenska osoba koja masta o princu na bijelom konju..
psihologija

Darth Vader

Buduća legenda
Poruka
30.432
m'da a mene ko sisa :ljubomoran:
mOlim te koristi kvačice jbte. :/
odavno nisam plavusa
znaci, nikako :lol:
Nisi ni..
Screenshot_2022-09-24-01-03-20-424_com.vkontakte.android.jpg

Tako daa...

Poruka
7.268
Покаже да му је стало- паћеник.
Има једног мока, уда се за тог првог и буде задовољна избором- јадница неискусна.
Прави ајвар и викендом деци крофне- сирота осуђена на кућу.

Око свега се претерује. И неке лепе ствари се представљају као погрешне.
Deca.

Gost 436702

sexendragsenrokenrol
Poruka
12.227
Obrni okreni, zene uvek nezadovoljne.
A nije tako..
Evo ja ne obraćam pažnju npr na to kolko brzo odgovara to su klinačke forice.. Kad se ima potreba jbt a kad je potreba obostrana onda to teče samo od sebe a da nijedno ne vodi o računa o tome
Kolko se otvori o sebi takođe, ako ima potrebu oće.. Ako nije još ne znači da neće.. itd itd ne znam ja uvek tvrdim da se svašta dobije onda kad to ne zahtevaš niti očekuješ..bezbroj puta se uverila.. Nikad nikog nisam cimala kad je s ekipom i ko po pravilu sami se javljaju, toliko da sam znala kažem ok je jbt ne treba mi polažeš račune..a zapravo nije to već sam ima potrebu da se javi upravo zato jer ja ne cimam
Sve u svemu samo pustiti da teče.. Ako ste bliski bude svega s onog spiska i više od toga ali to nekako sve prirodno ide

Tako da nije da smo uvek nezadovoljne, jako je prosto.. Ne forsiraj ništa imaćeš svašta i eto zadovoljstva

Gost 436702

sexendragsenrokenrol
Poruka
12.227
Ili nisi zena, ili si drugacije odgojena ili neoplanta gresi. Mislim da rece na onoj temi sto nam je crklidabogda zatvorise da si pretezno druzis s muskarcima. Mozda se u tome krije tajna. Mozda zene kad se druze s zenama njihove mane se amplifikuju.
Da, sa muškima se družim al nema tu ništa preterano, taman kako treba i kako mi odgovara.. Zaista nikad nisam imala živaca za žene, ne govorim džaba nije vama lako

Gost 436702

sexendragsenrokenrol
Poruka
12.227
Ne znam ne mora biti ni da je do toga, prosto nismo sve iste i to bi bilo to
Uglavnom su zvocala uvek nezadovoljna ja smorim samu sebe samom pomisli na zvocanje ne mogu se zamislim da nekog tako zlostavljam..a ono kad se javlja i sve slično tome upravo i spada u početak nečega što se kasnije pretvori u ozbiljno zvocanje zanovetanje i sve samo da čovek ne mož diše od toga bih ja prva pobegla jbt

Poruka
7.268
Prosto ne raditi drugima ono što ne želiš tebi da rade (npr to smaranje gušenje itd) i time bi trebalo svi da se vode, i ženski i muški..
Treba znati izraziti nezadovoljstvo na nacin koji nije ni preterano agresivan ni preterano pasivan. Reci za nekoga da je smarac samo zato sto ti je poslao dugacku poruku, ili veci broj poruka, je po meni nesto agresivniji odgovor od onog idealnog. Dobro, mozda to nisi rekla njemu ali si rekla drugim ljudima, rekla si nama, sto je po meni takodje lose.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.