Santa Fe
Iskusan
- Poruka
- 6.161
ovi što navijaju za zvezdu imaju veće tukije od grobara?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.


cigani smrde,grobari su piččkice,prava i rasna žena želi svog Forsa kraj sebe![]()

ne znam bas za tukije al pametniji svakako jesu![]()
Laki, ne zanosi se![]()
ja samo pričam iz ličnog iskustva,pored mene,sva je poželela da se uslika sa Radovim šalom,da mi tiho dok spavam pevuši ovu melodiju....
zašto ti tako decidirano isključuješ mogućnost imanja mozga i močnog tukija?


ma ta se zaljubila, ne vazi se, sve bi to radila i da si grobar![]()
a ove moje samo oće da ih jebbemja samo pričam iz ličnog iskustva,pored mene,sva je poželela da se uslika sa Radovim šalom,da mi tiho dok spavam pevuši ovu melodiju....

a neee, pogresno si me shvatio
u navijacima partizana i zvezde razlika je u inteligenciji. prvi su retardirani, drugi visokointeligentni.
a o tukijima ne znam jer ni sa jednim partizanovcem nisam nista imala![]()
imaš dobre sise Novka?a neee, pogresno si me shvatio
u navijacima partizana i zvezde razlika je u inteligenciji. prvi su retardirani, drugi visokointeligentni.
a o tukijima ne znam jer ni sa jednim partizanovcem nisam nista imala![]()
a ove moje samo oće da ih jebbem![]()
pa ciganšture brate,gde su one mogle da vide romantiku?
jebbem isključivo grobarke
jebbem isključivo grobarke
imao sam slučajeva,moram priznati da su brutalno perverzne


