Quantcast

Žene, da možete da birate... a uglavnom možete, ne znam što sam ovo dodao lol... jel biste pre bili sa starijim ili mlađim?

Mirodjija

Ističe se
Poruka
2.768
To ugradjivanje nije inzenjersko delo, vise je dokaz privrzenosti, ljubavi i postovanja, mnogo je sarlatana, pa su i ugradjeni elementi lazni i kao takvi stetni koliko po zenu toliko i po sredinu, jer postoje i deluju.
A ma da,samo profi
I odose ljuske slobode,makar i prividne,u kantu za smece
Bas sam mislila da to necu docekati

Metronomy

Veoma poznat
Poruka
12.587
A ma da,samo profi
I odose ljuske slobode,makar i prividne,u kantu za smece
Bas sam mislila da to necu docekati
Nema veze sa poslom, vec sa shvatanjem odnosa. Pravi muskarac ne moze nista da ugradi, ako ne voli, sarlatani ugradjuju kopiranjem onih prvih. Ljudi su inace glupi, pa je vecina stvari za njih komplikovana, a ego trazi da budu sposobni i lepi iako nisu takvi.

Stevcina zabica

Stara legenda
Moderator
Poruka
79.397
Nastavljamo u feminističkom duhu borbe za jednak tretman u Mirinim temama.

Pa žene, šta kažete? Ako stariji, zašto? Ako mlađi, zašto?

Molim vas držite se teme, u suprotnom ćete osetiti dragosteu toplu.
samo mladji, makar i 6 meseci...ne bih, jos uvek, da nekom cici menjam pelene :manikir:

Enina

Iskusan
Poruka
6.324
Ja nikad u životu nisam bila sa starijim od sebe, a sad mi je malo krivo, a ne mogu SAD da probam kad imam 44 godine, prekasno.
Ali nekad sam baš preterivala, 8 do 12 godina mlađi (kada sam bila u tridesetim)
Tako da ne znam.
Što reče neko, bitno da je "spretan", pa, bukvalno.
Nemoj tako,da je prekasno,44 godine.Zene se udaju od 60.

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
22.258
Nastavljamo u feminističkom duhu borbe za jednak tretman u Mirinim temama.

Pa žene, šta kažete? Ako stariji, zašto? Ako mlađi, zašto?

Molim vas držite se teme, u suprotnom ćete osetiti dragosteu toplu.
kazemo
mladji zato sto imaju nepokolebljivi entuzijazam za zene iako nemaju druge reference
a stariji zato sto su okoreli pokvarenjaci bez entuzijazma za bilo sta
na drugo obicno se upeca svaka treca zena
na prvo samo pametne
molim objasnjenje kakva je ovo kazna ako se ne drzim teme?

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.689
Sa starijim. Ozbiljniji, iskusniji, prestao da pusi, znas sta hoce, a sta nece, prosao je klinacku fazu gladjena ega, ne glumi emocije, ne suzdrzava se...tako ja to nekako vidim.

A kada ja ostarim, onda cu verovatno pomisliti da bi mi mladji vise odgovarao... :) :)
Verovatno ne sme ni da pije

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.