Quantcast

Žene bi trebale znati ovo rešiti

petunija_love

Veoma poznat
Poruka
10.775
U braku sam trideset i kusur godina, imamo decu i unučad. Dok smo oba bili zaposleni problema je bilo, ali zauzetost poslom, decom, društvenim životom je sve to nekako maskiralo i nije nam mnogo smetalo. Pre jedno četiri godine, nakon odlaska u penziju, desilo se da sam u svojoj nasleđenoj kući bio sam jedno četiri meseca. I odjednom sam shvatio da mi to strašno paše. Nakon toga zajednički život je za mene postala mora. Razume se, rastava je jedino pravo rešenje, ali mi je muka zbog dece i prijatelja koji ništa ne primećuju. Oboje imamo po jednu kuću nasleđenu od svojih, primanja su nam solidna, a sva bi se imovina lako razdelila. Mene uopće ne interesuje što bi ona radila, s kim bi se družila, samo da me ostavi samoga barem tri dela godine, ostalo možemo provesti zajedno s decom.
if ti si dobro dogurao do penzionisanja, ja slušam ove što su ni upola toliko u braku, a isto imaju te oslobađajuće momente...
Tvoju decu ne boli uvo za vas kako funkcionišete, a i da ih boli uvo, treba da misliši na sebe i na tu ženu, koja se verovtno isto kao i ti smorila, samo se snebiva da to kaže.

Mali čičak

Stara legenda
Poruka
77.629
У тој ситуацији се не бих разводила. Објаснила бих супругу да ми треба мој мир, моје време, поразговарала бих отворено о протеклим годинама...чему развод, деобе, глупости?
Осим ако си нешто прећутао. ;)
I meni treba mir, moje vreme... ali kome objasnjavati :lol:

moonja..

Elita
Poruka
24.992
У тој ситуацији се не бих разводила. Објаснила бих супругу да ми треба мој мир, моје време, поразговарала бих отворено о протеклим годинама...чему развод, деобе, глупости?
Осим ако си нешто прећутао. ;)
Al bre, sestro, pa ša je radio 30 godina....ima da umre oženjen, žao nam je...(:

kalis

Elita
Poruka
19.104
za odvikavanje od foruma treba radikalne mere kao sto je ovaj otac napravio da sina odvikne :

IMG_20200218_092322.jpg

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.