Zenama je sve lako osim porođaja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Evo npr. zena koja je dobrog izgleda ali jako inteligentna, ona ne mora imati vise od tri frajera u zivotu. S prvim se istorba neko vreme zato sto joj je zanimljiv i tu izgubi godinu dana, drugi, s njim ostane dve godine, taj je drugaciji ima nesto drugo od prvog mangupa, a treci ima sve, a s njim zna. Znaci samo tri puta obukla tange i pretrpila jedan porod do dva, sve ostalo ide lako. A mi muski kako mi mozemo na taj nacin proziveti zivot, jel zna neko nekog da mu je tako bilo?
 
Nadam se da se salis, jer ako se ne salis, ovo je zabrinjavajuce.
Ako se salis, treba da znas da si izabrao ono bas bas bezveze nacin da se salis.
I opet dodjem do toga da se pitam, ko sve ovde visi na ovom forumu. Ovde bih se zaustavila, da ne pocnem da se "salim" kao ti.
Sta li i ja ovde radim?
Ja se nadam da se ti ili salis ili ne mozes izaci iz paklenog kruga lazi.
 
Evo npr. zena koja je dobrog izgleda ali jako inteligentna, ona ne mora imati vise od tri frajera u zivotu. S prvim se istorba neko vreme zato sto joj je zanimljiv i tu izgubi godinu dana, drugi, s njim ostane dve godine, taj je drugaciji ima nesto drugo od prvog mangupa, a treci ima sve, a s njim zna. Znaci samo tri puta obukla tange i pretrpila jedan porod do dva, sve ostalo ide lako. A mi muski kako mi mozemo na taj nacin proziveti zivot, jel zna neko nekog da mu je tako bilo?
Ok, znaci, ja posto sam imala 4, ganjam drugi krug, petog za razonodu, sestog garaziram...ili sam vec ispala iz igrice?
 
Tema je izgleda, na kojem si rednom?
Tema je "ajde da pljujemo zene i da govorimo da se salimo, a ne salimo se, a vi zene, slozite se sa istinom, koju vam mi kazemo, ali nemojte da se ljutite, jer se mi kobajgi salimo"?
Ja sam na rednom 226. To mi broj za cekiranje u firmi. Radim. Dakle, nisam imala trojicu.. E majku mu.. Kvarim coveku raspored brojeva.. Odadoh se, nisam toliko lepa ni inteligentna, vidis sad? Da se maknem ja sa teme, da mu ne kvarim ugodjaj?
 
Tema je "ajde da pljujemo zene i da govorimo da se salimo, a ne salimo se, a vi zene, slozite se sa istinom, koju vam mi kazemo, ali nemojte da se ljutite, jer se mi kobajgi salimo"?
Ja sam na rednom 226. To mi broj za cekiranje u firmi. Radim. Dakle, nisam treca.. E majku mu.. Kvarim coveku raspored brojeva.. Odadoh se, nisam toliko lepa ni inteligentna, vidis sad? Da se maknem ja sa teme, da mu ne kvarim ugodjaj?
A sto ti mislis da ja imam nekakv ugodjaj u necijem gadiluku?
 
Tema je "ajde da pljujemo zene i da govorimo da se salimo, a ne salimo se, a vi zene, slozite se sa istinom, koju vam mi kazemo, ali nemojte da se ljutite, jer se mi kobajgi salimo"?
Ja sam na rednom 226. To mi broj za cekiranje u firmi. Radim. Dakle, nisam imala trojicu.. E majku mu.. Kvarim coveku raspored brojeva.. Odadoh se, nisam toliko lepa ni inteligentna, vidis sad? Da se maknem ja sa teme, da mu ne kvarim ugodjaj?

Ne ti koji si redni, tema je da znamo koji ti je redni muskarac s kojim si posljednji put bila.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top