Zena za volanom

Ko su bolji vozaci -

  • Muskarci

    glasova: 10 34,5%
  • Zene

    glasova: 2 6,9%
  • Ne zavisi od pola

    glasova: 17 58,6%

  • Ukupno glasova
    29
  • Anketa je zatvorena .
Mislim da će ovde biti dosta generalizovanja. Nemoguće je dati tačan odgovor jer ne postoji statistički podatak koji jasno definiše rezultat. Recimo, u nju jork tajmsu smatraju da žene voze bolje vodeći se statističkim podatkom kako je manje žena koje ginu u saobraćajninm nezgodama. Meni takav argument nije kvalitetan jer ima više muškaraca koji su vozači i samim tim je logično da je više njih koji ginu. Nije im argument dobar.

Evo primer dveju drugarica koje imam. Jedna ne ume da preparkira, orijentacija užas, druga je kvalitetan vozač još pre 17-te. Tako da, zavisi od osobe.
 
U Srbiji me jednom vozila jedna devojka do faksa, odlican vozac.
Povremeno me vozila i snajka kada se napijemo mi muski pa nas ona razveze kucama, takodje odlican vozac.

Ovde me u gradskom busu par puta vozile zene, zbog jedne umalo ne izadjosmo na pogresnoj stanici koliko je bila lepa :rumenko:
 
Mislim da će ovde biti dosta generalizovanja. Nemoguće je dati tačan odgovor jer ne postoji statistički podatak koji jasno definiše rezultat. Recimo, u nju jork tajmsu smatraju da žene voze bolje vodeći se statističkim podatkom kako je manje žena koje ginu u saobraćajninm nezgodama. Meni takav argument nije kvalitetan jer ima više muškaraca koji su vozači i samim tim je logično da je više njih koji ginu. Nije im argument dobar.

Evo primer dveju drugarica koje imam. Jedna ne ume da preparkira, orijentacija užas, druga je kvalitetan vozač još pre 17-te. Tako da, zavisi od osobe.
Tacno. Zato sto se plase voze pazljivije.
 
evo ovako ja kao najpametniji medju nejednakima da kazem

muskarci imaju daleko bolji osecaj za prostornu orjentaciju
time bi ujedno i zakljucio pricu na ovu temu
dakle tjao
ja imam uzasnu orijentaciju u prostoru...priznajem...izgrebala sam kola u svim neverovatnim situacijama, umem da se zablejim u lepote pejzaza, ne promasujem rupe na putu, itd...
no volim da vozim...:)
imam drugaricu koja je ekstra vozac...kada nije nervozna...
u svakom slucaju...nisam srela musko koje ne ume da se uparkira, vozi lose...a zena ima...tako da...
mislim da muskraci bolje voze...
 
Sta mislite o zenama vozacima?
Kako se osecate kad vas vozi zena? Dize li vam se kosa na glavi u toku voznje ili imate potpuno poverenje?
Da li pol osobe utice na to da li je neko dobar vozac ili ne?
Doziveli neko neprijatno iskustvo u toku voznje?
Evo mene je baš danas vozila žena. Ne moja nego dama koji vozi gradski autobus. Zglobni. Nikakvih problema, sve fino, mekano, odlično. :)
 
ja imam uzasnu orijentaciju u prostoru...priznajem...izgrebala sam kola u svim neverovatnim situacijama, umem da se zablejim u lepote pejzaza, ne promasujem rupe na putu, itd...
no volim da vozim...:)
imam drugaricu koja je ekstra vozac...kada nije nervozna...
u svakom slucaju...nisam srela musko koje ne ume da se uparkira, vozi lose...a zena ima...tako da...
mislim da muskraci bolje voze...
Uuuh jednom se ja parkirala u jednu ulicicu
I ceka me drugarica u autu
Dolazim ja
Kad krece ona da prica
Kako jedan covek nije znao lepo da se okene, a pritom ima mesta
Kaze 100 put isao napred nazad
Samo malo da vidis gde sta kako
 
Meni se generalno dize kosa na opstu tematiku voznje auta u Srbiji ko da je to nekakva posebna vestina za samo posebne sa dobrim refleksima, zivcima i da moze da izdrzis 9g bez onesvescivanja.
Drustvo. Deca u Americi od 16 godina zavrsavaju vozacku pre licne karte. Tolika vam je to specijalnost. Hajde da razumem sleper s dve prikolice.
Tako da mi je sve jedno ko vozi, dokle god nije namunjena ustripovana budala da treba da jurca sa stavom: Ja sam dobra vozac, ko nije nek se skloni s puta.
A to dal je zensko, pa ako ima razloga i ako od te voznje napravi prijatnu i obecavajucu atmosferu moze samo da mi se digne al ne kosa.
 
Sta mislite o zenama vozacima?
Kako se osecate kad vas vozi zena? Dize li vam se kosa na glavi u toku voznje ili imate potpuno poverenje?
Da li pol osobe utice na to da li je neko dobar vozac ili ne?
Doziveli neko neprijatno iskustvo u toku voznje?
licno smatram da kod zena nema sredine..ili voze fantasticno ili nikako :D
muskarci vecinski zamisljaju da su sumaheri a u sustini voze prosecno..kod zena je drugacije ili su odlicni vozaci ili slabi :D
 
Onaj jedan glas za žene sam ja dao.I to jako opravdano.
Verovatno bi za njih glasao i Direktor fabrike Volvo kamioni. U spektakularnom spotu on stoji na krovu kamiona u pokretu koji je naslagan na još 3 takva. I najmanja greška vozača je mogla dovesti do katastrofe u kojoj bi on najverovatnije poginuo. U čije je ruke dakle prepustio svoj život možete videti ovde.
 

Back
Top