Жена у белом

Truman

Elita
Poruka
20.067
https://www.kurir.rs/vesti/srbija/3...-jedan-cak-upao-u-kanal-kada-je-ugledao-video
Шта мислите о овом случају? Дух жене, ментални болесник, особа која се спрда или нешто четврто?
Иначе, кад укључите видео упозоравам да ћете се више уплашити од треш музике него од догађаја.

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
47.909
daj original deep web priču
Jes pa da ne smete da spavate...
Idi na RedEdit pa čitaj o onom Klovnu što ti se pojavi ispred gajbe ako odeš na sajt taj i taj...
Priče za tinejdžere...

A ja jedva čekam kad bi mi se tako pojavila neka ala sa onoga sveta
Ne da bi dobio po pichci nego nije zdravo.
Pored tolikih lopova, opštinara, inspektora, načelnika, pandura, prosvetara, lekara iz državnih jasli i politikanata - MENE NAŠO DA ZAJEBAVA?!

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
126.095
Jes pa da ne smete da spavate...
Idi na RedEdit pa čitaj o onom Klovnu što ti se pojavi ispred gajbe ako odeš na sajt taj i taj...
Priče za tinejdžere...

A ja jedva čekam kad bi mi se tako pojavila neka ala sa onoga sveta
Ne da bi dobio po pichci nego nije zdravo.
Pored tolikih lopova, opštinara, inspektora, načelnika, pandura, prosvetara, lekara iz državnih jasli i politikanata - MENE NAŠO DA ZAJEBAVA?!

hihi pa jel si otišao na sajt

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
47.909
hihi pa jel si otišao na sajt
nisam teo cimam lika da prelazi toliki put samo da bi se kreveljio ispred prozora

Ima i onaj brod za medecinska ispitivanja nasred okejana (kat može FiJat može i okeJan)
E tu za 6 meseci možeš zaradiš 250.000$
Odeš 8 puta eto 2M$
Kapiram da je smeštaj obezbedjen a to je inače najskuplja stavka u inostranstvu
Hrana je jeftina
Na Zapadu

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
126.095
nisam teo cimam lika da prelazi toliki put samo da bi se kreveljio ispred prozora

Ima i onaj brod za medecinska ispitivanja nasred okejana (kat može FiJat može i okeJan)
E tu za 6 meseci možeš zaradiš 250.000$
Odeš 8 puta eto 2M$
Kapiram da je smeštaj obezbedjen a to je inače najskuplja stavka u inostranstvu
Hrana je jeftina
Na Zapadu

možda si zeznuo ovu poruku ovde

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.