Zena predsednik Srbije?- Da ili ne i ko bi to bio?

Jos jedna prica o sminkeraju. Moze da bude i zena ali ako je glupa kao Kolinda ne treba nam.

Nije glupa za portugalski prevod, ali manite se osoba koje se prostituišu iz ličnih, pa će onda biti u tome dobri i iz nacionalnih interesa.

Mi moramo da izbacimo tu žensku logiku iz glava srpskih muških prostitutki.

Žene ne razumeju najbolje suverenitet i brkaju je sa slobodom !

Mi sada i prvo treba muškarce da vaspitavamo da su muškarci, jer im je konfuzija u glavi, da li da menjaju pol ili da budu samo gej ??
 
Nije glupa za portugalski prevod, ali manite se osoba koje se prostituišu iz ličnih, pa će onda biti u tome dobri i iz nacionalnih interesa.

Mi moramo da izbacimo tu žensku logiku iz glava srpskih muških prostitutki.

Žene ne razumeju najbolje suverenitet i brkaju je sa slobodom !

Mi sada i prvo treba muškarce da vaspitavamo da su muškarci, jer im je konfuzija u glavi, da li da menjaju pol ili da budu samo gej ??
Ti uvek tako nadjes neku dublju filozofiju :D
 
Nije glupa za portugalski prevod, ali manite se osoba koje se prostituišu iz ličnih, pa će onda biti u tome dobri i iz nacionalnih interesa.

Mi moramo da izbacimo tu žensku logiku iz glava srpskih muških prostitutki.

Žene ne razumeju najbolje suverenitet i brkaju je sa slobodom !

Mi sada i prvo treba muškarce da vaspitavamo da su muškarci, jer im je konfuzija u glavi, da li da menjaju pol ili da budu samo gej ??
Vrlo gresis decace....okasnio si sa vaspitavanjem, a i zenska logika je bolja nego manekenska ....ako nisi primetio svet se promenio, pa se muskarci slikaju a zene rade...
 
Žene ne razumeju najbolje suverenitet i brkaju je sa slobodom !
Šeni, deda.

220px-Margaret_Thatcher_portrait.jpg
 
Sad sam se setio - Sanja Marinković! To je to!
Glupa, iritantna, piskavo krešti kad priča, sa ministrom policije je na "Nešo", sa ministrom finansija ortakinja na prst u bulju, sa ministrom spoljnih poslova je na "ti" i uspela je da javno u emisiji dovede prostitutke da se tom istom ministru spoljnih poslova plaze dok slikaju selfije... a čak uopšte i nije u politici! Pa šta bi tek bila da jeste? Tačno bi joj Putin lizao štikle! Sa njom bi i Mađarska bila naša!
 
Nije glupa za portugalski prevod, ali manite se osoba koje se prostituišu iz ličnih, pa će onda biti u tome dobri i iz nacionalnih interesa.

Mi moramo da izbacimo tu žensku logiku iz glava srpskih muških prostitutki.

Žene ne razumeju najbolje suverenitet i brkaju je sa slobodom !

Mi sada i prvo treba muškarce da vaspitavamo da su muškarci, jer im je konfuzija u glavi, da li da menjaju pol ili da budu samo gej ??
Cekaj, ti kao nacitan pa da ne znas da su jos Rimljani govorili , pobij muskarce, zene ce leci sa pobednikom...
Unisti moc muskaraca u jednom drustvu i to drustvo ce biti tvoj ponizni sluga , a zene ce leci sa pobednikom...
To nema sanse nikad, ali nikad da se promeni.....
To je sjajan recept za meko osvajanje neke teritorije...

Posto su Srbi pobedjeni , nema neke stete da zena bude i zvanicno vidljiv upravljacki aparat, ne jedna nego i ceo parlament, ima ono udruzenje 1000 najmocnijih zena Srbije, znam bar 40 zena sa te liste, odlicni muvatori su ,i vole meso....
 
Била је кандидаткиња из дијаспоре.
Дијана , тако нешто.
Од свих жена које се појављују као потенцијални кандидати тренутно, гласао бих једино за Др Јовану Стојковић

Anastazija Ražnjatović bez dileme je najbolji kandidat..
 
Apsolutno mi je svejedno samo da nije Vučićeva :lol:

Била је кандидаткиња из дијаспоре.
Дијана , тако нешто.
Од свих жена које се појављују као потенцијални кандидати тренутно, гласао бих једино за Др Јовану Стојковић

Pardon...ili ne daj Bože ova :bum:
U Kinu sa sve ovima što je podržavaju da leče ljude pozitivnim mislima i avokadom a da mi iskorenimo male boginje da nam deca ne umiru kao u 19 veku.
 

Back
Top