Quantcast

Zena predsednik Srbije?- Da ili ne i ko bi to bio?

Muertero

Elita
Poruka
16.018
Da li mislite da je doslo vreme da na izborima u Srbiji pobedi po prvi put neka zena i koju biste vi nominovali?
Kako ko? Pa Srpska Majka.

Svetlana-Ceca-Raznatovic-e1483188154900.jpg

Poruka
15.317
Nego, nije dovoljno da bude žena. Mora da bude... nešto više! Mi smo sa Brnabom odmah preskočili dva nivoa - i žena i pedder. Znači sad nam treba nešto novo, nešto divlje! Recimo pas! Ili, ne, transeksualac! Daaaa.... To je to! Transeksualac, kakva žena! Mi idemo dva koraka ispred drugih. Brzo, nađite neku trandžu dok se srugi nisu setili toga!

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
31.263
Nego, nije dovoljno da bude žena. Mora da bude... nešto više! Mi smo sa Brnabom odmah preskočili dva nivoa - i žena i pedder. Znači sad nam treba nešto novo, nešto divlje! Recimo pas! Ili, ne, transeksualac! Daaaa.... To je to! Transeksualac, kakva žena! Mi idemo dva koraka ispred drugih. Brzo, nađite neku trandžu dok se srugi nisu setili toga!

Ti bre Boki 13 zaglavio ćorku , a sa ovom unijom mogli smo ga ladno izabrati

Gde je bila vizija , pa da se dozvoli da nam takav materijal zaglavi u zatvoru ?

Čim izađe da se razmotri - sve uslove ima , trandža, poduzetan, dobar pregovarač + robija kao extra crtica u biografiji

Mystic+

Legenda
Poruka
57.010

Пази, ниси политички коректан , а ови су обучени одмах, да ти пришију фашизам, радикализам, мизогинију, тероризам, итд...

У цивилном друштву (иако не зна нико шта је то), ако ниси самокастрирани аутошовинста онда си за одстрел.

- - -
Ја предлажем компромис неког двополног хермафродита... :kafa: ...

да се сви овде рукујемо изљубимо и смиримо страсти, ...

Poruka
15.317
Ti bre Boki 13 zaglavio ćorku , a sa ovom unijom mogli smo ga ladno izabrati

Gde je bila vizija , pa da se dozvoli da nam takav materijal zaglavi u zatvoru ?

Čim izađe da se razmotri - sve uslove ima , trandža, poduzetan, dobar pregovarač + robija kao extra crtica u biografiji

A plus što se po političkim kuloarima priča da dobro puši (da 'prostiš). Ej, pa sa njim na čelu, mi bi smo i Kosovo čas posla vratili! Ma Grčka bi nam bila granica!

#FreeBoki"

Poruka
15.317
Пази, ниси политички коректан , а ови су обучени одмах, да ти пришију фашизам, радикализам, мизогинију, тероризам, итд...

У цивилном друштву (иако не зна нико шта је то), ако ниси самокастрирани аутошовинста онда си за одстрел.

- - -
Ја предлажем компромис неког двополног хермафродита... :kafa: ...

да се сви овде рукујемо изљубимо и смиримо страсти, ...

Pa dobro, šta sad. Ti termini "fašista", "terorista", "šovinista" i slično se tako olako i često koristi pa onda, ako me već naziva neko fašistom i šovinistom, daj bar da budem fašista i šovinista.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.