Zena od rase: 'masina za radjanje'

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Antihejter

Domaćin
Poruka
3.236
Zar ne reče 5 puta da odlaziš? Toliko o blamiranju.
A taj broj nisu moje godine pa tupiš u prazno.
Kad sam video da je tema na pdf filozofija, rekoh da ostanem još malo, da nabijam broj postova na ovom pdf-u, treba mi za imidž
Bolje je ne roditi nijedno nego roditi jedno i ostaviti ga bez najbližih, u društvu u kome se druge nacije kote ko zečevi, gde će sutra biti građanin drugog reda.
Odluči se više. Sad govoriš isto što sam ja rekao prvo. Osim deo o rasizmu.

.Gogilli.

Veoma poznat
Poruka
12.754
Da, ali imamo primere da muž posle drugog deteta ženi kupi auto, na primer.
Neki "aplauz" mora.
Makar poštovanje, razumeš li ti mene? Ako joj u startu govoriš da "joj je mesto u kuhinji", ako pričaš da "žene samo treba tući i hebati", normalno da nailazi otpor. "Neću tako da živim".
Sta da radi muz koji nema para za auto?
za rodjenje deteta ne treba aplauz jer u stvaranju novog zivota ucestvuju i mama i tata.
Dovoljna je ljubav, pozrtvovanost i biti tu .... to je tako malo a opet tako mnogo :heart:

Zika34

Iskusan
Banovan
Poruka
5.699
Sta da radi muz koji nema para za auto?
za rodjenje deteta ne treba aplauz jer u stvaranju novog zivota ucestvuju i mama i tata.
Dovoljna je ljubav, pozrtvovanost i biti tu .... to je tako malo a opet tako mnogo :heart:
Umotava se anti sve više. Lep potez muž kupio ženi kola? Žena rodila dete mužu? Zar to nije njihovo dete i zar nisu njihove pare? Ona kao da je zaposlena kod njega pa je nagradio za dobro obavljen posao.

Ja tebi zelim da ako nisi ozenjen pronadjes dobru zenu domacicu ali ne i jadnicu
da izrodite barem petoro dece, zdravu, lepu, veselu ....
sve devojcice da budu :heart:
Niko normalan ne mrzi žensku decu, samo ih treba ispravno vaspitati ali je to na žalost danas jako teško.

.Gogilli.

Veoma poznat
Poruka
12.754
Kako je uopšte moguće živeti sa nekim koga ne poštuješ?
Nazalost ima i takvih porodica gde muz ne postuje npr zenu uopste, pa JADNICU tuce svaki dan valjda iz prevelike ljubavi prema njoj a ta JADNICA po sopstvenom kazivanju nema kud pa trpi ne znajuci JADNA da ako zeli izlaza uvek ima ...
Slazem se sa tobom da u jednom braku osim ljubavi mora postojati i postovanja sa obe strane supruznika.

Antihejter

Domaćin
Poruka
3.236
Kako je uopšte moguće živeti sa nekim koga ne poštuješ?
Ja sam o tebi stvorio utisak da bi ti svoju ženu šamarao i hebao, koje crno poštovanje, generalno si na sve moguće načine iskazao stav da su žene inferiorne, čak da je "feminizam kancer".
Sam si stvorio takvu sliku a sad se "vadiš".
Promenio si mišljenje barem 10 puta.

.Gogilli.

Veoma poznat
Poruka
12.754
Ja sam o tebi stvorio utisak da bi ti svoju ženu šamarao i hebao, koje crno poštovanje, generalno si na sve moguće načine iskazao stav da su žene inferiorne, čak da je "feminizam kancer".
Sami najcesce stvarate lose slike o sagovorniku jer se ne slaze sa vama.
Pokusaj ovako.
Ja uopste ne stvaram nikakvo misljenje o sagovorniku jer ga ne znam licno u reali vec samo na forumu.
Na nekoj temi cu mozda oplesti po nekom dok cu na drugoj mozda da se slozim u svemu ako nam se misljenja poklope.
Ne prihvataj sve toliko licno jer je ovo samo slovo na monitoru.

Zika34

Iskusan
Banovan
Poruka
5.699
Nazalost ima i takvih porodica gde muz ne postuje npr zenu uopste, pa JADNICU tuce svaki dan valjda iz prevelike ljubavi prema njoj a ta JADNICA po sopstvenom kazivanju nema kud pa trpi ne znajuci JADNA da ako zeli izlaza uvek ima ...
Slazem se sa tobom da u jednom braku osim ljubavi mora postojati i postovanja sa obe strane supruznika.
Takve porodice nisu nikad činile dobar deo niti predstavljale društvo. Manijaka i mazohista je bilo i biće, nisam primetio da nasilnike ovde neko brani.
Ne znam, možda projektuješ nešto.

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.808
Ala ste se raspisali dok sam ja predavao engleski sat i po. Pokušao sam da ispratim šta piskarate, interesantno se "čašćavate" mišljenjima.

Mišljenja sam da mora postojati simbioza izmedju muškarca i žene. Da se upotpunjuju. Kao što je priroda u savršenom ekvilibrijumu, tako trebaju biti muškarac i žena. To je bilo moguće nekada, dok je život bio "prirodan", na selima. Kada se obradjivala zemlja, čuvala stoka. Sada živimo u kapitalističkom društvu i sve je takvog koncepta da postajemo robovi, a da toga nismo ni svesni.

Takva je situacija da nije dovoljno da muškarac radi i izdržava porodicu, malo je. Mora i žena. Ok, nemojte misliti da sam sada protiv žena koje bi da se bave nečim u životu, što da ne. Inače, imate u drugim zemljama pravo da budete full-time domaćica, da vam se to plaća. To veoma podržavam! Taj podstrek je super stvar. Ne mogu se setiti gde to ima. Ali ima.

Dionys

Domaćin
Poruka
4.864
Problem je u tome sto ja pisem za ljude koji imaju mnogo da izgube, a ne za vas koji nemate. Cigani bi rekli da dizem nepotrebnu prasinu i da oni nemaju takve probleme. Dakle, ako sam nesto napisao, onda za one koji imaju isti problem kao ja. Sto se ostalih tice, "eh da mi je tvoj mozak da se malo odmorim".

LBarbara

La Femme
Moderator
Poruka
46.396
Problem je u tome sto ja pisem za ljude koji imaju mnogo da izgube, a ne za vas koji nemate. Cigani bi rekli da dizem nepotrebnu prasinu i da oni nemaju takve probleme. Dakle, ako sam nesto napisao, onda za one koji imaju isti problem kao ja. Sto se ostalih tice, "eh da mi je tvoj mozak da se malo odmorim".
Svi gubimo onog momenta kad zagrizemo crnicu..dakle, moj ti je savet da tako mizogin kakav jesi, batalis zenidbu tj.
razmisljanje o zeni i deci i najvaznije, prestani da citas gluposti koje ti boostuju ego jer si usput postao i rasisticki nastrojen egomanijak..ako ti sam ne vidis da te to nigde nije odvelo bezvezno je da ti bilo ko od nas pomaze u lociranju razloga tvog licnog nezadovoljstva sopstvenim zivotom i musko zenskim odnosima...

Tema...lock...

Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.