Zena od rase: 'masina za radjanje'

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Najbolje utrnuti internet, utrnuti struju i grejati se na drva, zapaliti sve mobilne i kompove, ručno kopati njive, muški 5 godina u vojsku, pobacati sve lekove i medicinske aparate, proterati doktore nek babe što bacaju olovo leče,zapaliti sva vozila. E tek onda kad se svi lepo vratimo u srednji vek žena nek sedi kući i radja decu a muški nek budu baje.
Ovo je sarkazam naravno.
 
Najbolje utrnuti internet, utrnuti struju i grejati se na drva, zapaliti sve mobilne i kompove, ručno kopati njive, muški 5 godina u vojsku, pobacati sve lekove i medicinske aparate, proterati doktore nek babe što bacaju olovo leče,zapaliti sva vozila. E tek onda kad se svi lepo vratimo u srednji vek žena nek sedi kući i radja decu a muški nek budu baje.
Ovo je sarkazam naravno.
Pa kad drugačije ne može, onda mora sarkazam ili sprdnja.
P.S. napuštam temu, skočio mi pritisak.
 
Najbolje utrnuti internet, utrnuti struju i grejati se na drva, zapaliti sve mobilne i kompove, ručno kopati njive, muški 5 godina u vojsku, pobacati sve lekove i medicinske aparate, proterati doktore nek babe što bacaju olovo leče,zapaliti sva vozila. E tek onda kad se svi lepo vratimo u srednji vek žena nek sedi kući i radja decu a muški nek budu baje.
Ovo je sarkazam naravno.
Bolje ista nego nista. A ovo sto sad imamo je nista. Ljudi su zaboravili da zemlja ima ogranicene resurse i previse su se dali u mastu i utopiju. To je sve posledica "slobodnog misljenja". Ako mogu birati izmedju slobodnog misljenja i slobodnog djelovanja, biram slobodno djelovanje na stetu slobodnog misljenja. Tako cemo uskladiti resurse sa stvarnim mogucnostima.
 
Bolje ista nego nista. A ovo sto sad imamo je nista. Ljudi su zaboravili da zemlja ima ogranicene resurse i previse su se dali u mastu i utopiju. To je sve posledica "slobodnog misljenja". Ako mogu birati izmedju slobodnog misljenja i slobodnog djelovanja, biram slobodno djelovanje na stetu slobodnog misljenja. Tako cemo uskladiti resurse sa stvarnim mogucnostima.
Pa šta te sprečava da uradiš to? Jako je jednostavno, samo baciš tehniku, kupiš njivu i oženiš se.
 
Аха, само је добио 85 % гласова. Једине жене забележене у историји које су се повиновале његовој сулудој идеологији "аријевске" расе и малтене саме приступиле у фабрику прављења беба. Јеси ти глуп сваки дан, или је то искључиво суботом?
250 maraka za svako dete, i dvorkinja ako ima troje. 100 maraka dodatno nkon drugog deteta.Ako ima 4 i vise,prihod od drzave je dovoljan za 4-sobni stan
 
Неће да рађа и глуми жену змаја, а прабаба јој родила седморо. Феминисткиње горе од канцера. Шатро јуре каријеру, статус и слично. Ако се и одлуче да роде, то буде скоро увек у четвртој деценији.
A što je tebi krivo?
 
Emancipacija je drugo ime za oneprirodjavanje i samopreziranje. Moguce je da su Evropljani vec odavno zaglibili u samopreziranje. Ali to ih ne cini boljim, nego mrtvijim. I onda takvi mrtvaci govore o "masinama za radjanje", jer su ispustili dusu. Dakle, gospodo, potreban je protivotrov za mrtve zombi-feminacije.
Zombi apokalipsa.
...za opismenjavanje žena. Ne žele svi muškarci da žive sa neobrazovanim glupačama.
 
Ako se sve žene u srbiji jebu sa šefom za minimalac nek oženi poštenu albanku ili ruskinju. Način uvek postoji. Nek sam da primer kako treba da se živi a ne da svira po forumu.
Nisam ja rekao da se "družite" za radno mesto, već oni za koje ste glasale.

Odakle ti znaš kakav on primer daje uživo? I odakle ti bacanje tehnike pade na pamet? Misliš da su zatucani svi koji ne misle kao ti?
 
Nisam ja rekao da se "družite" za radno mesto, već oni za koje ste glasale.

Odakle ti znaš kakav on primer daje uživo? I odakle ti bacanje tehnike pade na pamet? Misliš da su zatucani svi koji ne misle kao ti?
Sreća izbija iz svakog njegovog posta, garant je takav i u realu. Sarkazam.
Od tebe sam pročitala za radno mesto, jesam za tebe glasala?
 
Taj podsticaj može da da rezultate u normalnom društvu. Danas bi od toga korist imaju samo cigani.
Da, ali imamo primere da muž posle drugog deteta ženi kupi auto, na primer.
Neki "aplauz" mora.
Makar poštovanje, razumeš li ti mene? Ako joj u startu govoriš da "joj je mesto u kuhinji", ako pričaš da "žene samo treba tući i hebati", normalno da nailazi otpor. "Neću tako da živim".
 
Nisam ja rekao da se "družite" za radno mesto, već oni za koje ste glasale.

Odakle ti znaš kakav on primer daje uživo? I odakle ti bacanje tehnike pade na pamet? Misliš da su zatucani svi koji ne misle kao ti?
Ne mislim da su zatucani već malko bolesni. Svako ko sebi daje za pravo da se meša u tudji izbor i život a naročito ko citira tamo nekog nacistu nije baš kako treba.
 
Da, ali imamo primere da muž posle drugog deteta ženi kupi auto, na primer.
Neki "aplauz" mora.
Makar poštovanje, razumeš li ti mene? Ako joj u startu govoriš da "joj je mesto u kuhinji", ako pričaš da "žene samo treba tući i hebati", normalno da nailazi otpor. "Neću tako da živim".
Ae tebra ne patetiši, upadaš sve dublje u to živo blato koje si zamutio.

Ostavite ljude na miru. Kada kolko i zašto neko rađa i zašto ne. To su ipak jako intimne i divne stvari. U koje ne treba niko da se meša.
Svakako, samo na svoje dupe misliti, nije bitno kakav ćeš svet ostaviti svojoj deci.
Napraviti od ljudi individue koje samo svoja posla gledaju je bila najveća pobeda, ostalo posle može lako.
 
Da, ali imamo primere da muž posle drugog deteta ženi kupi auto, na primer.
Neki "aplauz" mora.
Makar poštovanje, razumeš li ti mene? Ako joj u startu govoriš da "joj je mesto u kuhinji", ako pričaš da "žene samo treba tući i hebati", normalno da nailazi otpor. "Neću tako da živim".
To je divno!

Slažem se i sa ostalim.

Svakako, samo na svoje dupe misliti, nije bitno kakav ćeš svet ostaviti svojoj deci.
odakle si to zaključio majke ti?
 
Ae?
Tebra?
Ja "zamutio"?
Koje bre "živo blato"?
Za 34 godine kao prvo rečnik da ispraviš, a o osnivanju porodice možeš samo po forumu da tupiš. Kad nisi do sad...blamiraš sebe, ne mene, samo nastavi.
Zar ne reče 5 puta da odlaziš? Toliko o blamiranju.
A taj broj nisu moje godine pa tupiš u prazno.

odakle si to zaključio majke ti?
Bolje je ne roditi nijedno nego roditi jedno i ostaviti ga bez najbližih, u društvu u kome se druge nacije kote ko zečevi, gde će sutra biti građanin drugog reda.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top